
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#27
|
|
Statystyka statystyka, która tak naprawdę nie wiele mówi, bo odnosi się tylko do przeszłości. Restart rundy to nowa forma, nowe kontuzje i różne oblicze także naszych rywali.
A Ci w grupie spadkowej zdają się być raczej w dobrej formie Korona, Zagłębie, Górnik, Raków - grają swoje (choć nie zawsze punktują) ŁKS, Płock, Arka i My ewidentnie się męczymy. Teoretycznie dobre kilka lat temu Podbeskidzie było na 7 miejscu po 29 kolejkach by ostatecznie zakończyć sezon na spadkowym 15 miejscu.(oczywiście wtedy był podział punktów) Jestem optymista w walce o utrzymanie, ale wcale nie wykluczam że możemy do ostatnie, przed ostatniej kolejki nie być tego pewni. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|