
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#19
|
|
HAHA jak przeczytałem, że mecz na remis to PADŁEM ze śmiechu.
Pierwszy mecz od bardzo dawna, gdzie stosowalismy skuteczny pressing. Nie wiem czy słabość jagielloni nie wychodził właśnie z naszego pressingu.. Silva słaby podobnie jak Wojtkowski, Janicki i inni. Jedynie Niepsuj podoba mi się z tego starego zaciągu/szrotu. Zdobywca pierwszej brami troszke podobnie to zrobił jak Brozio. Dzidy, których było kilka pasowałyby na jakiegoś szybkiego gościa ala Paulista, a nie Żydka bo jest wolniutki. Zukov super mecz - przypomina mi Lloncha (nie żadnego Cantoro).. Generalnie mecz przyjemny, fajnie się oglądało, nie było męczenia buły.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 10.02.2020 o godz. 20:46.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|