
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#39
|
|
Już o tym pisałem. Do utrzymanie potrzebne jest punktowanie na poziomie 1,5 pkt/mecz w pozostałych kolejkach. Takie coś jest niemożliwe do zrealizowania z tym trenerem i z tymi piłkarzami(znacznie lepszy skład i lepsi szkoleniowcy mieli z tym u nas problem w ostatnich latach...). Mamy w tej chwili założoną pętle i pytanie czy się uwolnimy, czy zawiśniemy.
Spadają 3, ale trzeba brać pod uwagę(statystyka to mówi, tj. bezpiecznie utrzymanie na poziomie ponad 40 punktów), że jedna z tych 4 fatalnych drużyn w końcu się ogarnie. Kto to będzie? Trudno powiedzieć, ale w pewnym momencie to nastąpi. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|