Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XV kolejka] Wisła Kraków - Arka Gdynia, 09-11-2019, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10232)

Arkadiusz.Czerepach 07.11.2019 16:20

[XV kolejka] Wisła Kraków - Arka Gdynia, 09-11-2019, 20:00
 
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/44US2YECWN/1.jpg

Aktualna tabela:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/44US2YECWN/2.jpg

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/44US2YECWN/3.jpg


A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/44US2YECWN/4.jpg

Zapraszam do dyskusji

:tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca:

ramzes190 07.11.2019 16:50

Przykro pisać, ale drwale z Gdyni w naszej obecnej formie nas rozjadą

Cycu 07.11.2019 16:57

Dużo zależy od tego czy wystąpi Kuba Błaszczykowski, sama jego obecność na boisku według mnie może sprawić, że część piłkarzy zmieni swoje podejście do meczu i jednak w końcu zobaczymy jakieś zaangażowanie i wolę walki z ich strony.

Co do trenera to nadal podtrzymuję, że już po meczu z Rakowem Stolarczyk sam powinien podać się do dymisji. W szatni nie czuć już tej "chemii" jaka była kiedyś między nim, a zawodnikami.

Zarówno trener jak i piłkarze stracili do siebie zaufanie, a bez tego niestety nie można osiągać dobrych wyników. Nie zostało nic po drużynie z charakterem.

Sylwus1988 07.11.2019 17:35

Obstawiam pełne gacie. Zero z przodu jakiś babol albo dwa dla arki i Sadloka przy sfg

ślimak 07.11.2019 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ramzes190 (Post 1545650)
Przykro pisać, ale drwale z Gdyni w naszej obecnej formie nas rozjadą

Myślę podobnie. Dużo biegają, walczą, lepiej się ustawiają, są bliżej rywala w środku. Mają nominalnych środkowych pomocników od zapierdalania. Czego nam brakuje w tej rundzie i brakowało wcześniej przez kilka sezonów.

Stelio 07.11.2019 18:18

Licznik bije i bić będzie dalej, 8 z rzędu, 7 w lidze

MaLk 07.11.2019 18:44

Nadzieję wiążę z tym, że Ondrasek wypełni rolę motywatora :D

krzywy 07.11.2019 19:06

Może w końcu po porażce u siebie z ostatnią drużyną Stolara wyjebią i coś ruszy do przodu.

Vinci 07.11.2019 19:07

Stawiam 0-0 po gównianym meczu,godnym ligi buraczanej. Zawsze to punkt do przodu i miła odmiana...

Wehrmacht 07.11.2019 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cycu (Post 1545651)
W szatni nie czuć już tej "chemii" jaka była kiedyś między nim, a zawodnikami.

Zarówno trener jak i piłkarze stracili do siebie zaufanie, a bez tego niestety nie można osiągać dobrych wyników. Nie zostało nic po drużynie z charakterem.

Rozumiem jesteś stałym bywalcem tej szatni, znasz nastroje, mysli pilkarzy i relacje w druzynie i wynosisz co sie w niej dzieje? Bo o dziwo wszedzie slychac cos zupelnie odwrotnego i dlatego wlasnie jeszcze trener nie został zwolniony.

gizmowisla 07.11.2019 19:26

0-2, po strzalach glowa , i wrzutki drwali non stop w nasze pole karne

Aalcman 07.11.2019 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 1545665)
Rozumiem jesteś stałym bywalcem tej szatni i wynosisz co sie w niej dzieje? Bo o dziwo wszedzie slychac cos zupelnie odwrotnego i dlatego wlasnie jeszcze trener nie został zwolniony.

Też miałem o to zapytać :D Ostatnio cała masa takich, którzy czują, wiedzą, widzą, słyszą...

A co do meczu, to na nic się nie nastawiam. Będzie, to co będzie.

Cycu 07.11.2019 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 1545665)
Rozumiem jesteś stałym bywalcem tej szatni, znasz nastroje, mysli pilkarzy i relacje w druzynie i wynosisz co sie w niej dzieje? Bo o dziwo wszedzie slychac cos zupelnie odwrotnego i dlatego wlasnie jeszcze trener nie został zwolniony.

To dobrze, że wszędzie słychać co innego, tylko szkoda, że nie widać tego na boisku i po wynikach. Mówić można wiele tylko co z tego wynika? Puste słowa i obietnice bez pokrycia.

Trener nie został dotychczas zwolniony, bo klub nie był przygotowany na taką sytuację i nie ma po prostu jego zastępcy. Gdyby takowego posiadał to już nie byłoby Stolarczyka.

wolfy 07.11.2019 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aalcman (Post 1545667)
Też miałem o to zapytać :D Ostatnio cała masa takich, którzy czują, wiedzą, widzą, słyszą...

A co do meczu, to na nic się nie nastawiam. Będzie, to co będzie.

A idź pan w chu z takimi znawcami szatni.
Ja też się nie nastawiam na nic, ale wierzę i kibicuję.

Wiadomo kto będzie zdrowy?

Cycu 07.11.2019 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1545669)
A idź pan w chu z takimi znawcami szatni

Odezwał się ten który, wprowadzał (celowo czy z niewiedzy?) w błąd forumowiczów odnośnie zarobków piłkarzy Wisły ;)

Ja też wierzę i kibicuję, ale nie można spodziewać się zmiany jak ciągle powtarzasz te same błędy na boisku. Dotyczy to zarówno trenera jak i piłkarzy.

armani199 07.11.2019 20:53

Modlitwa o punkty w meczu z Arką

Nie wysłuchałeś nas dobry Panie
i znów z Rakowem było lanie.
Daj przeto moc nam na walkę z śledziami,
by nasi byli znów piłkarzami,
a nie marnymi tylko duchami
co klepią w poprzek boiska- bokami.
Niech strach zostawią za kibla drzwiami
i ruszą naprzód nieobesrani.
Niech Stolar da im kompasy wreszcie
by bramkę wroga znaleźli nareszcie.
A klub niech da im też taką strawę
aby z lubością zagryźli trawę.
Ty Panie daj im też wzrok sokoła
by wreszcie strzelili jakiegoś gola.
A Niepsujowi daj Boże chrypkę
albo niegroźną leciutką grypkę.
Absencja tego "wynalazku" sprawi
że gra sie nasza może poprawi.
Amen

silver03 07.11.2019 21:01

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...HSI1J,w400.jpg

AS82 07.11.2019 21:03

Mecz o 6 punktów.
Chuca do srodka pomocy ( choc Stolarczyk i tak nie zrobi tego) , Błaszczykowski - w niego jedynie wierze, i Buksa od 1 minuty.

Arek95 07.11.2019 21:10

Dajcie sobie spokój z ewentualnym występem Kuby... Litości! Gość nie TRENOWAŁ tak długo, ledwo od wtorku jest w trybie meczowym i już chcecie go wpuszczać na boisko żeby tylko zapierdalał!? O ironio! Gwarantuję wam, ze przy takim scenariuszu Kubę czekać będzie kolejna długa przerwa...

lucker 07.11.2019 21:39

Jeśli nawet Kuba zagra to dopiero w końcówce. Wprawdzie Stolar ma nóż na gardle, ale chyba nie jest aż tak szalony. Oby doping z trybun poniósł piłkarzy... I oby nie było gwizdania czy wyzwiska bo to na pewno im nie pomoże

PAWEŁ 07.11.2019 22:09

Tak tylko wkleję dla przypomnienia
Kibice Pogoni o Stolarczyku na swoim odpowiedniku naszego forum:


Cytat:
Panowie,gdzie mu bedzie indziej tak dobrze jak przy Mroczku w Pogoni ? Tu moze robic gafy itd ale posade nigdy nie straci...Ten ktos w Wisle ktory wytypowal Stolarczyka na trenera Wisly musi miec niezle zryty beret,to pewnie ta sama osoba co zwolnila juz dwoch hiszpanow i nie umiala zatrzymac u siebie najlepszego strzelca Ligi Carlitosa...Idz Idz Stolarczyk do Wisly pokaz wszystkim ze Twoj niewypal jako trener Pogoni byl tylko pechem...

Cytat:
Dzisas to było by piękne okno transferowe: Zwołak out, Kort out, Stolarz out .. pięknie, aaa i jeszcze bierz ze sobą tego speca, fachowca od bramkarzy !

Cytat:
Gdyby to się udało to by było na miarę zdobycia mistrzostwa przez Pogoń . Czyli w zasadzie cud . Tylko że jeśli to nawet nie jest fejk to Maciejo nie ma na tyle odwagi by wziąć sprawy wreszcie w swoje ręce . Już widzę te konferencje prasowe po porażkach jak by udowadniał że strata trzech bramek na własnym stadionie i porażka spełniła swoją role .

Cytat:
Ha,ha,ha....to dopiero hit !! To byłby transfer sezonu.Upchnąć taki antytalent to większa bomba niż upchnięcie Zwolaka.Co za zmiany nam się szykują w klubie,jeszcze tylko Peskovicia komuś wcisnąć.Dyrektorze...trzymam za Pana kciuki jak nigdy.

Cytat:
Rano gdy czytałem o pomyśle zatrudnienia Stolara w Wiśle byłem w autentycznym szoku i mimo że minęło już kilkanaście godzin nie mogę się z niego otrząsnąć . Do zwykłego przekonania że ten co to wymyślił to szaleniec dotarło do mnie jeszcze to w jakim stanie jest nasza piłka . Kolesiostwo jest u nas tak rozrośnięte że człowiek który może się kompromitować setki nawet razy a ma "przyjaciół" , znajomości to zawsze znajdzie się dla takowego jakieś stanowisko dość eksponowane . Tak u nas zatrudniono Moskala . Teraz Wisła chce Stolarczyka . Niech idzie . Na szczęście dla nas ....dla Polskiej piłki to jednak nic dobrego .

Cytat:
Tak, jak bardzo cieszę się z tej wiadomości choć czekam jeszcze na nazwisko następcy, tak podobnie jak Zwolińskiemu, na którego nie mogłem już patrzeć, życzę powodzenia

Cytat:
No to rzeczywiście mamy duże zmiany w klubie! Jeszcze poproszę wiadomość, że Peskovic odchodzi i będzie wspaniale

Cytat:
O to jest dzień !!! O to jest dzień !!!

Czuje jakbym miał urodziny drugie w tym roku

Cytat:
Miałem dzisiaj nie spożywać, ale w związku z tą jakże radosną informacją pobiegłem po 4-paka

Cytat:
No cieszy mi się gęba niesamowicie . Jeszcze chciałbym zobaczyć te miny wiślaków jak już Maciejo tam swoją filozofię przedstawiać . Kibice też się zdziwią .
Maćku nic się nie powstrzymuj . Pokaż tam się w pełnej krasie . Będę z zaciekawieniem twoje konferencje po tych paru meczach oglądał . Będzie mega ciekawie .

Cytat:
Ten, co nam najczarniejszy okres Pogoni zafundowal..... wreszcie sie od nas i od klubu odkleil na dobre. Uffffffff, jednak marzenia czasami sie spelniaja.

Ech, będzie "ciekawie"...

El'kabat 07.11.2019 22:15

Świnia wjedzie na pełnym gazie w mecz i tyle będzie z naszej gry.

buczo85 07.11.2019 23:49

Chciałbym napisać, że wygramy, ale kto strzeli bramki? Kto odda celny strzał? Może, ale to może uda się zagrać na 0:0.

leszekpw 08.11.2019 01:32

Jedyny plus jest taki, że od paru meczów gram przeciwko Wiśle w bukmacherce i do tej pory mnie nie zawiodła, a kursy są często bardzo zachęcające.
Trochę kasy już wpadło.
I tym razem porażka pewna.Dopóki Pan Stolarczyk trenuje.

silver03 08.11.2019 08:26

Chyba mam nadzieje, że przewalimy ten mecz. Nie daj boże arka zbłaźni się jeszcze bardziej i przegra z nami 2:0, Stolar zostanie bo przecież "coś zaskoczyło". Zmarnujemy cenny czas.

pawlozm 08.11.2019 08:37

Jestem zdania, że drużynę od co najmniej 3 meczów powinien prowadzić inny trener, że Stolar tego nie pociągnie już, ale kto miałby go zastąpić? nie dziwię się że dalej jest na stołku, czuję że mimo wyników ostatnich meczów, do zmiany dojdzie ale dopiero w zimie. mam nadzieje, że już po tej kolejce. Mimo to nie życzę Wiśle porażki. Wierzę w 3 punkty. Brożek trenował cały tydzień, pewnie wyjdzie w podstawie, jest szansa na bramkę, Liczę do tego na duet Vukan-Wojo, to jedyni którzy mogą pociągnąć naszą grę. Kuba na pewno jeszcze nie zagra, ale sam trening z drużyną już jest jakimś bodźcem, do tego cały tydzień chłopaki mieli trening mentalny z psychologiem...Zdenkeim ;)
Mój skład na to spotkanie:
Buchal - Burliga, Sadlok, Klemenz, Niepsuj - Silva, Vukan, Chuca - Mak, Brożek, Wojo

bridgeburner 08.11.2019 09:15

Z przodu na zero a z tyłu jak zwykle coś wykreujemy i wpadnie

Ogryzek 08.11.2019 14:01

Ja tam jestem umiarkowanym optymistą. Wygrana jak najbardziej realna, tym bardziej remis. Co nie znaczy że równie dobrze możemy nie przegrać tak jak w ostatnim meczu. Niemniej każda seria się kiedyś kończy.

(Bez względu na wynik tego meczu mam nadzieje że Maciej 07 Stolarczyk i tak odejdzie).

Ajax 08.11.2019 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1545725)
Ja tam jestem umiarkowanym optymistą. Wygrana jak najbardziej realna, tym bardziej remis. Co nie znaczy że równie dobrze możemy nie przegrać tak jak w ostatnim meczu. Niemniej każda seria się kiedyś kończy.

(Bez względu na wynik tego meczu mam nadzieje że Maciej 07 Stolarczyk i tak odejdzie).

Hmm ja też uważam się za umiarkowanego optymistę i stawiam na porażkę 1-0 ;)

robert777 08.11.2019 14:58

No już bez jaj. Jak nie z nimi u siebie to z kim i gdzie wygramy? Liczę na przełamanie i spokojne 3-0. No może 3-1 bo zawsze jakiś babol wpadnie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl