mr_kwolf napisał(a):

Pogoń musiała zrobić co najmniej punkt w Warszawie, żeby remis nam dawał awans przy porażce Lecha.
Znana jest 18tka na dzisiejszy mecz? Jest jeszcze opcja, że zagra Jeziorski (kojarzycie czy jest w ogóle zgłoszony do rozgrywek?) z Szotem na środku obrony. Wiem, że na Hoyo bardziej liczą w klubie, ale jednak Jeziorski trochę starszy i gra na co dzień na stoperze z Szotem co na tej pozycji jest bardzo istotne.
|
Dzięki za odpowiedź.
Panowie BŁAGAM Was, jaki Szot jaki Hoyo

Proszę.... na kogo Wy liczycie

To są juniorzy, którzynei nadają się na 1 lige a co dopiero ektraklasę, mecz z Płockiem pokazał ile są warci - przecież jakbyśmy z nimi grali tę rundę to szorowalibyśmy dno - takie są fakty. To nie Błaszczykowski, który w ich wieku grał solidnie i wybijał się w eklapie.