
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#32
|
|
Przegrywanie spotkań jako sposób na szybsze uregulowanie płatności. No niezły pomysł. Trener na pewno przyklaśnie.
Lodu Panowie, przecież drużyna w meczu z Koroną wybiegała praktycznie najwięcej km w tym sezonie. Może i w głowie im siedzą problemy klubu, ale w swoich poczynaniach boiskowych nie robią niczego 'na złość". Oni nie są w klubie dla pieniędzy, ale w większości dla wypromowania się i trafienia do lepszego klubu (poza Wasylem, Boguskim, Sadlokiem i Brożkiem). Kasa przychodzi z opóźnieniem, ale przychodzi. Prędzej uwierzę, że materiał Jadczaka podziałał im na psychikę, zresztą wielu piłkarzy Wisły już mówiło że to nimi wstrząsnęło. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|