
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: W jakiej formie chcesz temat meczowy? | |||
| Tekst, grafiki i statystyki |
|
128 | 92,75% |
| Sam temat bez niczego |
|
10 | 7,25% |
| Głosujących: 138. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#19
|
|
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu; poza pierwszym kwadransem drugiej połowy kiedy oddaliśmy trochę pola i Zagłębie coś tam próbowało - mecz w całości pod nasze dyktando. Jedynie wynik mało efektowny przy tej ilości sytuacji, które były.
Najlepszy na boisku bezdyskusyjnie Pol - żelazne płuca i zapierdalacz od 1 do 90 minuty, cały czas presja, cały czas pod grą. Brakuje mu już tylko bramki i będzie kompletny - jak na nasze warunki - zawodnik. Bardzo mądrze też zespół się wykartkował - co prawda mecz z Łęczną wart jest dla nas 2 punkty bo jeśli wygramy do przystąpimy do finałowej rundy z 24 pkt a nie z 22, no ale najważniejsze, że pierwsze mecze, które gramy z pierwszą czwórką (trudno wyrokować, kto ostatecznie będzie na którym miejscu bo teraz Legia i Jaga potraciły i jeszcze się może jakaś rotacja zrobić.) zagramy w optymalnym zestawieniu. Nie czarujmy się - to nie były przypadkowe kartki |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|