
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#11
|
|
Mam problem z oceną Videmonta po wczorajszym meczu. Irytowały mnie jego straty i brak 'odejścia' 1 na 1. Z drugiej strony znów zaliczył asystę i pokazał, że ma duże umiejętności techniczne. To przyjęcie kierunkowe w pierwszej połowie majstersztyk i ten strzał z woleja w drugiej połowie również mi się podobał. Wydaje mi się, że to co wspomnieli koledzy wyżej, ciąży na nim bardzo duża presja i oczekiwania. To go może blokować.
P.S. Llonch to jest kozak i tyle w temacie. Jego presowanie w pierwszej połowie imponujące. ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|