
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2015
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Nie działa mi opcja cytuj więc wklejam.
Ogryzek: Cytat:
Ja tam jestem pragmatykiem. Wynik ważniejszy od stylu. A i na ten dzisiejszy nie ma co narzekać. Zimno, pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera. Kilka groźnych kontr udało się wyprowadzić. Wypunktować rywala. Lubię trenerów którzy przedkładają dyscyplinę taktyczną i zorganizowaną obronę nad efektowną grę więc jestem zadowolony. Oby Kiko to był nasz taki Simeone. Uwzględniając oczywiście odpowiedni poziom sportowy. I może skończą się czasy świętych krów we Wiśle. Pięknie, na zero z tyłu. Szacun dla tych co byli. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|