
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#11
|
|
Atmosfera na trybunach jak za dawnych lat, bo każdy żył tym co się dzieje na boisku i żywiołowo reagował na wydarzenia. Była wielka chęć poniesienia naszych piłkarzy po 3 jakże ważne punkty. Dlatego nie było smętnych , długawych piosenek czy gimnastycznych popisów skakanych ale "jazda z k......." , jakże potrzebnej dziczy na trybunach. Stewardzi mieli pełno interwencji na piknikowych sektorach, prosząc o spokój
![]() A mecz ? emocje do końca. Bramkarz z łapanki i to przy nie najlepszych warunkach fizycznych dla bramkarza robi niesamowitą robotę od początku sezonu. Dynamiczny, walczący na przedpolu, świetny refleks. P.S. Brawa dla ultrasów za piękne 1906 z róznokolorowych flag. Świetna robota. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|