
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia bieżącego sezonu. W najbliższą niedzielę w ostatnim meczu Biała Gwiazda zmierzy się z pretendentem do mistrzowskiego tytułu - Lechem Poznań. Drużynie ze stolicy Wielkopolski do osiągnięcia celu wystarczy remis, mam jednak nadzieję, że piłkarze Wisły postarają się popsuć piłkarskie święto podopiecznym Macieja Skorży i sprawią małą niespodziankę.
Wszystkie spotkania grupy mistrzowskiej rozpoczną się w niedzielne późne popołudnie o godzinie 18:00. Pojedynek w Poznaniu poprowadzi Szymon Marciniak z Płocka. Nasza drużyna pokazała, że potrafi wygrywać w Poznaniu w tym sezonie, na początku rozgrywek Wiślacy pokonali Lecha 3:2. Zmiany, zmiany, zmiany. Dla wielu zawodników niedzielne spotkanie może być ostatnim spotkaniem rozegranym w barwach Wisły. Wciąż nowych umów z klubem nie podpisali: Garguła, Dudka czy Stilić, który najprawdopodobniej opuści Kraków. W kuluarach coraz głośniej mówi się o zmianie na stanowisku szkoleniowca pierwszej drużyny. Wśród kandydatów wymienia się m.in Leszka Ojrzyńskiego ale być może brana będzie również opcja zagranicznego szkoleniowca. Kiedy sezon piłkarski się zakończy emocje jeszcze długo nie opadaną. Zacznie się czas wytężonej pracy naszego zarządu, rozmowy z piłkarzami, nowe kontrakty, szukanie ewentualnych wzmocnień. Jak to wszystko się zakończy czas pokaże. Ale żadnych symptomów znaczącej poprawy na tą chwilę nie ma. Wisła była i jest uzależniona od kaprysy właściciela, jeżeli ten znowu zamarzy sobie zdobycie mistrzostwa kraju to odpowiednie środki się znajdą na pewno. Temat okrojony z braku czasu. Jeżeli ktoś chętny może coś dopisać Zapraszam do dyskusji. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|