
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#31
|
|
Miśkiewiecz dopiero wraca do formy więc na stałe wróci do bramki w przyszłym sezonie. Buchalik to miernota.
Jak grał to niewiele meczy spieprzył,za to o wiele więcej wybronił. Po zeszłym sezonie był czołowym golkiperem jeśli chodzi o skuteczność w bronieniu. Na minus na pewno mecz z Zagłębiem na wyjeździe i Podbeskidzie u siebie. Ubiegłoroczny remis w stolicy 2:2 zawdzięczamy między innymi jego świetnemu refleksowi. Pytanie brzmi..co to za kontuzja się teraz wdała. Z kolei nóg chłopak już znacząco nie poprawi,to trzeba za młodu wyrobić.
Ostatnio edytowane przez Babba : 03.06.2015 o godz. 00:11.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|