
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#11
|
|
Jak się laik zabiera za oceny to trudno się spodziewać, że cokolwiek zrozumie. A sprawa jest prosta. Po zachowaniu w nawet jednej sytuacji można ocenić czy ktoś wie o co chodzi czy nie wie. Abstrahując od efektu tego zachowania. Żeby Boguski mógł strzelić pierwszą bramkę musiał odpowiednio się ustawić i wiedzieć jak w takiej sytuacji należy strzelić. Nawet gdyby nie trafił i tak ta sytuacja dowodzi jego klasy. W szerokim tego słowa znaczeniu.
A, że krowa nigdy nie zmienia zdania to jej niewątpliwy przywilej. Bo przecież trudno przyznać się do bredni. ps. Barientos swoim zachowaniem udowodnił tylko że jest niedojrzały. Dużo brakło żeby zmarnował patelnię wypracowaną przez cały zespół? Tak się gra na podwórku. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|