
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Witam,
jak już wiecie a może i nie - Browary Tyskie nawiązały współpracę z TS Wisłą. Co za tym idzie zaproponowano nam mały zakład. Wiąże się to ze zbieraniem kapsli po piwach marki " Tyskie" - zarówno Książęce jak i Klasyczne. Im więcej uda się nam zebrać kapsli tym większe dofinansowanie dostanie TS Wisła jak i różne Wiślackie inicjatywy. W tym miejscu pozwolę sobie zacytować pewną znakomitą osobowość w Wiślackim świecie: Prezes Wisły napisał(a):
Wiślacy do dzieła! P.S Ruch Chorzów uzbierał 200 tys kapsli, przyjmujecie wyzywanie? Informujcie znajomych, przekazujcie info dalej! ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|