
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#29
|
|
Misiek bardzo dobrze i w końciu z fartem - coś nowego
Nasza gra w defensywie - elektrycznie chociaż ciut lepiej niż w ostatich meczach wyjazdowych - coś nowego Nasza gra w ofensywie mimo dwóch bramek kiepska zbyt mało sytuacji stworzyliśmy , fajnie że Brożek zapakował 2/2 i to na wyjeździe - coś nowego 34 kolajka za nami zeszlo.pl narzeka na Wisłę po raz 32 - tutaj akurat po staremu. Stanowski po klęsce jego Barcelony w wysigu po jakies trofeum odreagowuje tradycyjnie na Wiśle A że jeszcze Burego udało się złapać u buka to bol czterech liter znacznie uśmierzony.![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|