
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: W Białymstoku.. | |||
| Wisła w końcu wygra! |
|
45 | 80,36% |
| Wyjazd = Remis |
|
7 | 12,50% |
| Ciężki teren, porażka. |
|
4 | 7,14% |
| Głosujących: 56. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: W-wa
Offline |
#11
|
|
To dziwne...
Włączyłem mecz. Patrzę... 2:0 myślę... Ja .......e! Ale zaczynam oglądać i wygląda to o niebo lepiej niż w wielu innych meczach wyjazdowych. Jak już przycisneliśmy Jagę to natychmiast dostawaliśmy kontrę i tracimy bramkę. To wcale nie wyglądało tak źle jak wygląda wynik. To co Chrapek dzisiaj grał to cudo. Mam nadzieję że nikomu nie przyjdzie do głowy go sprzedać. Szkoda głupich błędów i tego że Franek jednak zmienił Piotrka na Bogusia. Teraz trzeba odpocząć, zapomnieć i ugrać coś z Lechem |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|