
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Kto zwycięży w piątkowym meczu? | |||
| WISŁA! |
|
37 | 64,91% |
| ŚLĄSK! |
|
2 | 3,51% |
| PRZYJAŹŃ! |
|
18 | 31,58% |
| Głosujących: 57. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#11
|
|
Wielokrotnie było to wałkowane na tym forum - teraz liczą się wyłącznie punkty, żeby nazbierać ich jak najwięcej przed zimą. Wymęczone 1-0 biorę w ciemno. Chyba będzie trudno o lepszy wynik, bo Śląsk potrafi grać agresywnie, co na naszych piłkarzach często robi wrażenie. W ogóle to nie lubię takich spotkań, z Rywalem, który ma bardzo duży potencjał ( spokojnie powinni być na podium), ale z jakiś powodów zawodzi. Bo nigdy nie wiadomo, czy akurat w meczu z nami nie będzie miał przebłysku formy. Z resztą w tym sezonie mecze z nami były przełamaniem dla kilku rywali, więc tym bardziej obawa jest uzasadniona. Tak czy siak, styl jest nieważny , ważne są tylko wyłącznie 3 ptk. A statystyka meczów u siebie ze Śląskiem z ostatnich kilku lat pokazuje, że średnio w tym meczach pada dokładnie 1 gol. Dzisiaj może być podobnie.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|