The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła przełamie wyjazdową niemoc w Zabrzu?
TAK! 29 42,65%
NIE! 39 57,35%
Głosujących: 68. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 13.11.2013, 16:07
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
@^
nie chce tego kopiować, żeby nie było dwa razy to samo.

Po co gdybać? fajnie by było, ale gdybanie zostawmy historykom. Cieszmy się z tego co mamy
Właśnie o to w tym poście chodziło... nie wiem czy tak wszyscy tęsknią za MP, że nie pasuje im obecna pozycja w tabeli? Ci co rokowali w tym roku spadek, nagle wymagają aby Wisła lała wszystkich naokoło, zwyciężając w cuglach z każdy i wszędzie. Moim zdaniem i tak jest dobrze... jest to o czym kiedyś pisałem. Wolę aby Wisła była w czubie grając zawodnikami polskimi, wychowankami, aniżeli zdobywali w kiepskim stylu MP najemnikami. Moim zdaniem wszystko idzie w dobrym kierunku... szkoda tylko, że tak mało szans daje się niektórym zawodnikom, gdyż Fryc bije na głowę Burligę, z Nalepy (najlepszego obrońcy 1 ligi) robi sie na siłę defensywnego pomocnika, z Urygi robi się stopera, nie wstawia Kościelniaka, z którego pożytek na chwilę obecną byłby większy aniżeli z bezproduktywnego Małeckiego, szkoda że pcha się na siłę do składu Kamińskiego zamiast Zająca... to sa jedyne uwagi, które przynajmniej mnie kłują w oczy. Myśle że za 2-3 okienka możemy mieć fajną drużynę opartą na wychowankach (o ile oczywiście będzie im się chciało pracować i rozwijać), którzy uzupełnieni kilkoma nieszablonowymi zawodnikami z zachodu mogą zwojować ligę i pograć o coś większego niż przejście rund kwalifikacyjnych w Europie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:26.