
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#11
|
|
Liga+ Ekstra powtórka dziś 23.30 Canal+ Gol, gdzieś w pierwszej połowie audycji.
To, że kondycyjnie i motorycznie są słabi było powszechnie komentowane na forum i tu żadnego odkrycia nie ma. Wypowiedź Kulawika tylko to potwierdza. I również dało się zauważyć, ze z Lechem wyglądało to nieco lepiej, ale tylko od strony kondycyjnej. Szybkościowo dalej tragedia. Chyba niestety trzeba się pogodzić, ze do grudnia będzie taka kaszana. Dobrze, że w tym roku nie ma żadnych kolejek rozgrywanych awansem, jak czasami bywało tylko czyste 15 spotkań jesieni. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|