The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.05.2012, 15:52. [29 kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Czwartek 3 maja 2012, 18:00
Za nami derbowy pojedynek, w którym górą byli piłkarze Białej Gwiazdy pokonują i degradując równocześnie sąsiadkę z drugiej strony Błoń.

Emocje po Derbach na pewno jeszcze nie opadły, ale trzeba pamiętać, że przed nami jeszcze dwie kolejki pierwsza już w czwartek w której zmierzymy swoje siły z zespołem prowadzonym przez Adama Nawałkę - Górnik Zabrze.

Nasz czwartkowy rywal zajmuje 8 pozycję z dorobkiem 39 punktów, na swoim stadionie Górnik rozegrał 14 spotkań legitymując się dorobkiem 8 zwycięstw 3 remisów i 3 porażek. Zabrzanie na rozkładzie mają m.in Legię, Lecha, Polonię, Koronę - czyli zespoły z czołówki.

Na jesień Zabrzanie z R22 wywieźli komplet punktów, po bramce Michała Jończyka.

Do Zabrza podopieczni Michała Probierza udadzą się bez pauzującego za kartki środkowego obrońcy - Michała Czekaj. Natomiast po absencji w Derbach do składu wracają dwaj obrońcy - Lamey oraz Diaz.

Wiślacy po wczorajszym meczu są podbudowani ważnym zwycięstwem dla kibiców i dla klubu! Trzeba mieć nadzieję, że zwycięska passa zostanie podtrzymana także w Zabrzu. A Wisła zrewanżuję się Zabrzanom za ostanie mecze! Przypomnę, że ostanie 3 mecze zakończyły się zwycięstwami Górników.

Dla naszego trenera wizyta w Zabrzu ma charakter sentymentalny, ponieważ w przeszłości był on piłkarzem Górnika.

Zapraszam do dyskusji o meczu i szansach Białej Gwiazdy w meczu przedostatniej kolejki TM Ekstraklasy.


Z kronikarskiego obowiązku przedstawię plan spotkań 29 kolejki, wszystkie mecze rozegrane zostaną 3 maja o godzinie 18:00.

Cracovia - Ruch Chorzów 3 maja, 18:00
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 3 maja, 18:00
Korona Kielce - Widzew Łódź 3 maja, 18:00
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 maja, 18:00
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 3 maja, 18:00
Łódzki KS - GKS Bełchatów 3 maja, 18:00
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 3 maja, 18:00
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 3 maja, 18:00
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:01.