The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.03.2012, 02:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Też mnie nie bawią obecne ruchy Cupiała, ale to jeszcze nie powód żeby łgać. To nie Bednarz się obraził i nie on zadecydował, że Kosowski musi odejść. Akurat Łysy miał tu tyle samo do powiedzenia co ja...

Owszem w tym klubie decydujące zdanie ma Cupiał, aczkolwiek bednarz sporo namieszał, począwszy od tego, że od początku jego pobytu w Wiśle bagatelizował rolę Kosowskiego w drużynie.
"Nie musimy się teraz wzmacniać, a odejście Kosowskiego nie będzie dla Wisły katastrofą" - cytat z bednarza.
Nie wiem czy wpływ na to miała pamiętna koszulka Kamila podczas świętowania mistrzostwa, aczkolwiek dawało się wyczuć niechęć (L)ysego do Kosy. Twarde negocjacje i brak umiejętności pójścia na kompromis ze strony bednarza poprzedzały zbliżającą się burze, zwaną także "Wigilią u Cupiała" . Gdyby bednarz potrafił ocenić rolę jaką odgrywał Kosowski w tej drużynie, a nie targował się o każdy grosik jak przystało na krawaciarza, to Kamil by nie wybuch i nie musiał się żalić w mediach, czy u Cupiała. Dziwne, że nagle po stracie zawodnika znalazły się większe pieniądze na wykupienie Wojciecha Ł. (400tyś. E. + kontrakt)

Być może bednarz jest świetnym prawnikiem, ale dyrektorem sportowym jest żenującym.



Zacytuję kolegę z poprzedniej strony, by w gąszczu informacji o naszym nowym (starym) koniu trojańskim, nie zginęły:

Cytat:
Negocjacje. Kamil Kosowski, Adam Kokoszka, Marcin Baszczyński, Jean Paulista, Marek Zieńczuk, Tomasz
Frankowski... i tak można by wyliczać zawodników, którzy na pytanie o negocjacje z Jackiem Bednarzem wzdychają
cięĪko i rzucają teksty o prowincjonalnych dentystach, do których woleliby chodzić gdyby mieli wybór. I nie chodzi tu
wcale o twardość w negocjacjach, nieustępliwość złotówkową, walkę o ''szeroko pojęty interes klubu'', tylko numery
typu: ''Jutro, jutro, kochany, nie wiem, nie interesuję się, zarobiony jestem, jutro, kochany, jutro...'', wyłączane telefony,
wycofywanie się z obietnic, puste biuro, choć zegar wybija godzinę umówionego spotkania i inne zagrania z
podręcznika ''Jak skruszyć gwiazdę, Īeby się obraziła i nie zawracała nam więcej głowy''

Choć w obecnej sytuacji, gdzie trzeba poważnie pomyśleć , czy nie utrzymujemy bandy nieudaczników (część z nich zakontraktowana notabene przez łysego jacka) z którymi warto się pożegnać. A do wyp... ludzi z z klubu jacuś nadaje się znakomicie.
Ostatnio edytowane przez Lysy : 13.03.2012 o godz. 02:25.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:07.