
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA
Offline |
#11
|
|
nie chce sie z nikim klocic ,poprostu uwazam ze kazdy jezdzi jak warunki pozwalaja ,nie mozna mowic ze WARSZAWA jezdzi gorzej niz inne miasto ,ja tam spedzilem kilka tygodni codziennie jezdzilem przez pol miasta i po tygodniu zachowywalem sie jak oni bo inaczej sie nie da ,jak nie idziesz z pradem to stoisz albo jestes zawalidroga,powiem wam inaczej jak do mnie przyjechal kolega z mniejszej miejscowosci to mowil ,gorszych kierowcow niz w KRAKOWIE nie widzialem ...punkt widzenia od punktu siedzenia
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|