The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.08.2011, 12:52
Karherop napisał(a):Wyświetl post
gość gra u nas rok , a "kibice" nawet nie umią poprawnie napisać jego nazwiska , żenujące
Zanim zaczniesz poprawiać innych, to spójrz na siebie, bo nie ma takiego słowa jak "umią"...

Karherop napisał(a):Wyświetl post
gdyby Twoje nazwisko w szkole/pracy wszyscy przekręcali jakbys sie z tym czuł ?
Jemu to rybka jak jego nazwisko jest pisane na forum, zapewniam Cię. Wiesz o kogo chodzi, więc nie rób szumu. Zgubił jedną literę, to aż tak wielki powód do skrytykowania go?

Hrluc napisał(a):Wyświetl post
Kibice mają prawo wk... się po drugim remisie z rzędu
Ależ oczywiście. Mamy 2 punkty w dwóch wyjazdach (w dodatku po niełatwych meczach), cztery wygrane w eliminacjach do LM, a Ty mi wyskakujesz z teksem, że to powód do niezadowolenia. Płakać mógłbyś wtedy, gdyby odpadli z eliminacji i przegrywali w lidze. Ciekawe, czym dla Ciebie było 8 miejsce w lidze 5 lat temu.

Hrluc napisał(a):Wyświetl post
Frankowski dzisiaj pokazał jak się wykorzystuje sytuacje,a chłop ma zdaje się 36 lat! Wolałbym jego na zmiany niż Kirma...
W takim zmień szalik Wisły na Jagiellonii. Będziesz widział swój piłkarski autorytet co mecz. Nawet Twój idol - dziadek Franek się myli, co dobitnie było widać w meczu z Wisłą, kiedy przestrzelił karnego. Gdyby zrobił to dobrze, to nawet Pareiko nie miałby szans.

Hrluc napisał(a):Wyświetl post
Nazwałem go ciotą bo to był strzał za 3 punkty,a takich okazji się nie marnuje co pokazał dziadziuś Frankowski.To kwestia profesjonalizmu,no chyba,że winić Maaskanta,że się na jego formie czy fachu nie poznał
Oczywiście, Maaskant się nie poznał na fachu Kirma, który zdobył w poprzednim sezonie 9 bramek i zaliczył parę asyst. Toż to amatorszczyzna!

Nie masz prawa nazywać żadnego piłkarza Wisły w ten sposób. Następnym razem zamilcz, bo Twoje argumenty są śmieszne.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:57.