
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#24
|
|
Odpoczywając przy popołudniowej kawce pozwoliłem sobie na zasugerowanie ustawienia, moim zdaniem najbardziej w tej chwili optymalnego, oraz dającego możliwości zarówno w obronie jak i w ataku. ![]() Biorąc pod uwagę, notoryczny problem z zamykaniem akcji oraz dziura w środku pola przy ustawieniu 4-2-3-1, moje ustawienie daje większe możliwości gdyż mamy w polu karnym dwóch napastników, oraz ofensywnego pomocnika. Daje również dużo możliwości dla naszych pomocników, którzy lubią/muszą wchodzić do środka. Przy czym na wysuniętego napastnika mógłby nadać się również Boguski, bo tam trzeba szybkiego, zwrotnego napastnika. Obrona, wiadomo, OŚP cofa się do odbioru, a pomocnicy zawężają pole gry, w zależności od potrzeby. Jak wam się podoba? ![]() Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|