
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#11
|
|
A "wy" to kto? Bo mi tęczowymi gaciami zalatuje. Jak "wy" nie macie nic do powiedzenia to "wy" siedźcie cicho bo się ośmieszacie, a później macie pretensje że na wasz widok Polacy odczuwają niesmak.
---------------------- Nie wiem czy to wykonalne ale można by na stadionie zrobić lekcje śpiewu patriotycznego tak jak się czasem zdarza na rynku, żeby modzi poczuli wspólnotę i przy okazji poznali repertuar, który jest bardzo szeroki. 15 minut przed meczem, w przerwie i po meczu. Zacząłbym od "roty" bo ona jest jak ulał na dzisiejsze czasy. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|