
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2004
Offline |
#11
|
|
Jedno jest pewne .Musimy mówić jednym głosem. Jesli są osoby decyzyjne i coś ustalają to wszyscy bez wyjatku musza się podporządkowac albo przynajmniej nie przeszkadzać. Jak nas rozbiją to potem beda mogli zrobic wszystko. Cenzura piosenek, okrzyków, nakaz siedzenia na krzesełekach , cenzury opraw, zakaz noszenia szalików zakrywających twarze ( np.w zimie) . A pamiętajmy zgodnie z konstytucją RP :
Art. 54. 1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2.Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej. Zapisać sobie to i pamietać. Np.zgodnie z konstytucją i powyższym zapisem zakaz wywieszania oprawy jest nielegalny jeżeli nie zawiera treści wulgarnych lub obraźliwych. Na osobę/instytucję zakazującą można złożyć doniesienie do Trybunału Konstytucyjnego ![]()
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii? – Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio. Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|