
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#1
|
|
Już w niedziele najważniejszy mecz sezonu z dwóch powodów - pierwszy to taki, że to derby, drugi - zwycięstwo da Wiśle mistrzostwo Polski 2010/2011. Gramy z przedostatnią drużyną w tabeli - Cracovią. Mecz oczywiście będzie ciężki, jednak mam nadzieje, że już w tym meczu będziemy świętować mistrza.
Pozostałe mecze 27 kol. : Kod:
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 13 maja, 20:00 Korona Kielce - Arka Gdynia 14 maja, 14:45 Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 14 maja, 18:15 Lech Poznań - Ruch Chorzów 14 maja, 19:15 Polonia Bytom - Górnik Zabrze 13 maja, 20:00 Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów 14 maja, 17:00 Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 15 maja, 17:15
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 12.05.2011 o godz. 13:19.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|