
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 20 kolejki | |||
| Zwycięstwo Wisły Kraków |
|
164 | 84,97% |
| Remis |
|
20 | 10,36% |
| Zwycięstwo Jagielloni Białystok |
|
9 | 4,66% |
| Głosujących: 193. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#11
|
|
Proud - twój pomysł jest dobry, ale u nas znając życie nie przejdzie. Z resztą te 2 złote i tak nie powstrzymają tak zwanych lansiarzy. Gdyby był nacisk ze strony innych osób, każdy czul presję i wiedział gdzie przyszedł byłoby inaczej. Gdy mieliśmy otwarte "stare" D i E jakoś to wyglądało i na wielu meczach doping był na prawdę dobry. Teraz główny powód leży w sporej rozpiętości cen, bo chcąc oglądać mecz z trybuny wzdłuż boiska musisz wydać prawie 2 razy więcej niż za bramkę i każdy liczący się z kasą wybiera trybunę za bramką.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|