The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
karabur
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 14.08.2009, 09:44
Heja, szukamy ekipy do paintballa, kiedyś na meczu zgadaliśmy się z chłopakami na wspólny wypad: paintball + grill + piwko, niestety zgubiłem tel. i nie mam namiaru na nich, może tu się zgłoszą.

Teraz do wszystkich jeżeli macie ochotę postrzelać to planujemy wybrać się w piątek (po relacji meczu z Arką, niestety nie możemy jechać) - może uda się załatwić że będzie tv i mecz właśnie na miejscu tzn. na hali paintballowej -

Będziemy mieć specjalną zniżkę bo właściciel to też Wiślak z krwi i kości.

jak chcecie się więcej dowiedzieć to jest stronka www.rywalizacja.com.pl
Hala Paintball ASG Rywalizacja

Pozdro Karabur
Odpowiedz cytując
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 14.08.2009, 17:09
Właśnie a propo paintballa to w Skawinie lub ciut za Skawiną nie pamiętam dokładnie otwarto nowe pole do gry czy coś takiego ma ktoś jakieś info na ten temat ?Z chęcią bym się wybrał gdyż to rzut kamieniem odemnie
Odpowiedz cytując
real games
Junior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 14.08.2009, 23:22
siemka jak chcecie wpaśc na gre to zapraszam
www.paintballskawina.pl
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 30.05.2011, 11:45
Gdzie polecacie wybrać się obecnie na Paintball?
Odpowiedz cytując
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 30.05.2011, 12:13
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Gdzie polecacie wybrać się obecnie na Paintball?
polecam tą starą hale koło łegu. Tylko tam musisz mieć odpowiednio dużo ludzi.

Odradzam strzelnke pod hotelem forum. Ciasno, głośno, mnie do gustu nie przypadło.

Na gruponie często są zniżki na paintballa, więc możesz coś poszukać.
I
Odpowiedz cytując
maxurd
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 30.05.2011, 12:27
POdobnie jak TSW Fanatyk odradzam forum. Nic ciekawego. Ciasno i byle jak. Strzelanie ogranicza się do wystawienia karabinka zza beczki i strzelania w wystawiony karabin z drugiej strony... Nuda. Zresztą od paintballa dużo większą frajdę sprawia i ASG i paintball laserowy...
Nonckiewicz!! Siadej...
Odpowiedz cytując
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 30.05.2011, 12:57
maxurd napisał(a):Wyświetl post
Nuda. Zresztą od paintballa dużo większą frajdę sprawia i ASG i paintball laserowy...
no nie mów że nie jest fajnie jak dostaniesz kulka od kogoś, albo jak Ty kogoś ustrzelisz taki śmieszny ból jest
I
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:56.