
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#61
|
|
Teraz grają raczej z Niemcami, bo my w ostatniej kolejce mamy Niemców
Jak przegrają oba mecze, to porażka nasza z Macedonią nie ma znaczenia. Grunt to teraz pokonać Tunezję i Niemców a na resztę nie patrzeć ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#62
|
Macedonia podobno stuknela Islandie w eliminacjach wiec takimi ogorami nie są. Wiadomo, ze Szmal nie bedzie bronil w kazdym meczu jak z ruskimi. Przyadalby sie zmiennik. Niewiem kto to jest Malcher ale po tych meczach co widzialem to dla mnie to pan "firanka". Co sie stalo z Wicharym ? Od olimpiady nie wdzialem go w kadrze ? Malcher, Zoltak, Glinski, Jaszka (ok, wierze na slowo) - za duzo tych graczy odbiegajacych umiejetnosciami zeby gra sie zazebiala. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#63
|
Piłka też wypadła Jureckiemu jak podawał Karolowi na 5 s przed końcem. Po raz wtóry - zaufać odrobinie Jaszce ( "apel" do Wenty) |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#64
|
|
O której dzisiaj gramy ? i z kim ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#65
|
|
Dziś mamy wolne. Jutro z Tunezją.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#66
|
|
Nie pomyliles czasem Wicharego z Weinerem ?
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#67
|
|
Wichary ma chyba złamaną rękę.
Weiner nie spodziewał się powołania i wykupił wakacje, więc Wenta go olał. Oprócz nich nie było za bardzo na kogo postawić... ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#68
|
|
|
Banita
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)
Offline |
#69
|
|
Panowie czy gdzieś na Cyfrze+ mogę oglądnąć mecz Niemców
Ostatnio edytowane przez Bobic : 21.01.2009 o godz. 17:04.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#70
|
|
ARD (kanał 200) albo ZDF (kanał 201). Powinno być na ZDF
![]() ![]() The Apostasy ![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)
Offline |
#71
|
|
No niestety jest na RTL którego nie posiadam
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#72
|
|
Transmisja jest w necie:
http://www.tvp.pl/sport/mistrzostwa-...cedonia-niemcy Na razie 12:11 dla Niemców |
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#73
|
|
UWAGA UWAGA dal chcących oglądać wydarzenia sportowe w wysokiej (bardzo dobrej) jakości polecam http://www.atdhe.net/ na handball 1 leci Macedonia - Niemcy . Bardzo dobry mecz ale nie stety juz muszę wyjść z odwiedzinami i zabieram się do oglądania Polaków. Tak więc wszyscy dopingować
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#74
|
|
Pozmieniało się coś, dwa lata temu mecze Niemców były na ZDF.
Póki co prowadzą z Macedonią, oby tak do końca. ![]() The Apostasy ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Offline |
#75
|
|
Niemcy wygrywają z Macedonią!
![]() Czyli wszystko zależy od nas! Należy wygrać z Tunezją i koniecznie z Niemcami!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#76
|
|
Niech lepiej Ruskie wygrają też z Macedonią, bo będzie problem... widzę, że dziś się męczyli z Algierią, więc... może być różnie...
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 05.2004
Offline |
#77
|
|
Jaki wynik, bo jestem w pracy a strony on line z relacjami nie dzialaja?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: .....
Offline |
#78
|
|
Prowadzimy 12:6 ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#79
|
|
Jeszcze 5 minut 30:26 dla Polski!!!!!!!! DALEJ PANOWIE!!!
![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Bieszczady:)
Offline |
#80
|
|
Nie no mecz dla nas
![]() ja inaczej tego nie widze![]() Pozamiatane ![]() Powód: Koniec meczu:)
Ostatnio edytowane przez eryk_cartman : 21.01.2009 o godz. 20:55.
![]()
Nawet kłamać trzeba umieć. Można się tego uczyć od „cyngli” „Gazety Wyborczej”. Jak oni pięknie potrafią rzucić pomówienie czy insynuację w sposób chroniący przed odpowiedzialnością cywilną! Używając niejasnych określeń w stylu „faszyzujący”, „oskarżany o…” i temu podobnych.......
Rafał Ziemkiewicz. http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2011/0...t-kazdy-widzi/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#81
|
|
Nareszcie grają tak jak za dawnych dobrych czasów... w ataku świetnie, na bramce świetnie no i obrona bardzo dobrze (nie musieliśmy tyle stracić 30:26
![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Bieszczady:)
Offline |
#82
|
|
Sharkey.....ale tez nie czarujmy sie,
rywal nie byl zbyt wymagajacy... kurde jutro musze pracowac....juz zaczynam kombinowac jak to obejrzec spotkania z Hansami![]() ![]()
Nawet kłamać trzeba umieć. Można się tego uczyć od „cyngli” „Gazety Wyborczej”. Jak oni pięknie potrafią rzucić pomówienie czy insynuację w sposób chroniący przed odpowiedzialnością cywilną! Używając niejasnych określeń w stylu „faszyzujący”, „oskarżany o…” i temu podobnych.......
Rafał Ziemkiewicz. http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2011/0...t-kazdy-widzi/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline |
#83
|
|
no jutro od 15 30 trzeba ogladac bo Ruscy musza wygrac albo chociaz zremisowac my wygrywamy i mammy 4 pkt a apotem Dania, Norwegia i jakis wynalazek jak Brazylia serbia albo Egipt
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#84
|
|
Ja nie wiem o której jest ale kończę szkołę o 15 więc powinienem zdążyć
. Z tego co zauważyłem Szkopy też nie mają tak niesamowitego turnieju jak ten poprzedni, wiec trzeba być dobrej myśliP.S. Jak się patrzy na nazwę to rywal nie powala ale zagrali Tunezyjczycy dość dobrze! ![]() ![]() ![]() JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2008
Skąd: KrK
Offline |
#85
|
|
No nie grają powalająco, ale Szkopy to zawsze Szkopy. Będzie ciężko alee jak się postarają chłopaki to 1 miejsce nasze
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#86
|
|
nie znam sie na piłce ręcznej, niemniej jak kazdy Polak znam sie na wszystkim, wiec uważam, ze raczej słaby mecz naszych i zadecydowały indywidualne umiejętności.
![]() ogólnie nie jest różowo bo wygrana Macedonii i nasza porażka, ogranicza nam znacznie możliwośc awansu do ćwierćfinału. PS Starowcz czasami nieźle moduluje głos. Robi sie mrocznie momentami ![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#87
|
|
Jakie sa kryteria dawania zoltych kartek, a jakie kar 2min ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline |
#88
|
|
no z teg oco wiem to żółta to tylk oostrzeżenie za faul n a2 min no czyli ostre odepchenicie cz ytam oborna w kole ostra czy jakies inne ostrzejsze zagrania a czasami to od razu sa 2 min za od razu bardzo mocny faul
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2008
Skąd: KrK
Offline |
#89
|
|
W piłce ręcznej żółtą kartkę zawodnik otrzymuje za ciężki faul na przeciwniku. W jednym meczu zawodnik nie powinien zobaczyć więcej niż dwóch żółtych kartoników. Upomnienie może również otrzymać osoba spoza boiska (trener, zawodnik rezerwowy). Czerwoną kartkę otrzymuje zawodnik przy przyznaniu po raz trzeci kary dwuminutowej, za brutalne, niesportowe zachowanie wobec przeciwnika, sędziego lub innych osób, wulgarne dyskusje z arbitrem. Po otrzymaniu czerwonej kartki zawodnik nie może już więcej w tym spotkaniu wejść na boisko, jednak po upływie dwóch minut w zastępstwo może wejść zawodnik rezerwowy. Wykluczenie może otrzymać również trener lub rezerwowy. Musi wtedy udać się na trybuny lub do szatni (decyduje o tym w pierwszej kolejności sędzia, jeżeli nie podejmie on decyzji, ukarany może wybrać, gdzie się udać). W wyjątkowych przypadkach sędzia może wydać specjalne oświadczenie dyskwalifikujące zawodnika z kolejnych spotkań.
z wikipedii o zżółtej kartce ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Offline |
#90
|
Ogolnie mecz slaby, Tunzeja probowala grac wyzsza obrona, tyle ze strasznie slabo im to wychodzilo. Mimo to i tak w niektorych fragmentach Polacy mieli problemy zeby sie przez nich przebic. Do tego irytujace straty z obu stron (szczegolnie Tunezja + Jurasik). Brawa dla Tluczynskiego.
Ostatnio edytowane przez nowy_piotrek : 21.01.2009 o godz. 22:42.
![]() ![]() Życie bym dał, za krakowską Wisłę... |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|