The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 25.08.2023, 14:41
Sobolewski, skoro ma świadomość, że przegrywa z hiszpańskim układem menedżerskim i będzie wywalony, to powinien wystawić skład bez tego szrotu.

Zwłaszcza bez Ratona.

No chyba, że w rzeczywistości to Kikuś wraz z menedżerami decyduje o składzie...

Stąd Raton ma przyzwolenie na zawalanie meczy, a ogólnie Hiszpanie na rozsadzanie klubu.

Jeśli z Hiszpanami nie zrobi się porządku, to Wisła będzie zaangażowana w walkę o utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 25.08.2023 o godz. 14:48.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 25.08.2023, 17:32
Chrzanisz jak potłuczony jak zawsze. Już pokazali nasi rodzimi co potrafią, Łasicki, Jaroch, Młyński, Olejarka, Sobczak, Żyro itd... co jeden to lepszy. Tak, posadzmy Hiszpanów na ławkę. A kto czerwo zarobił ostatnio? Hiszpan?
A kto samoboja strzelił, dobrze, że nieuznanego? Hiszpan?
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 25.08.2023, 19:00
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
A kto samoboja strzelił, dobrze, że nieuznanego? Hiszpan?
Przedostatnio akurat Hiszpan
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 26.08.2023, 07:58
Ci, którzy domagają się odsunięcia Hiszpanów i wpuszczenia zamiast nich do gry przykładowo takich Talarów, Młyńskich i Żyr, czy obcokrajowców takich jak Colley czy Basha, pokazują, że mają pamięć ameby i źle życzą Wiśle.

Bo jak pięknie oni grają pokazała już np. runda jesienna poprzedniego sezonu. Dodatkowo nawet ostatnia kolejka pokazała jaką wspaniałą grę zapewnia wiślacki polski renomowany ligowiec typu Sapały. Ten "nie Hiszpan" błysnął, prawda? Jaroch, Łasicki, Szot, Sobczak, Duda, Gogół również błyszczą i dają cudowną grę, no nie? Tylko ci wstrętni Hiszpanie im plątają nogi, psiahmać...

Nie Hiszpanie są dziś problemem Wisły, tylko beznadziejnie słaby sztab szkoleniowy, który nawet z Messiego zrobiłby piłkarskiego inwalidę.
Ostatnio edytowane przez Markus : 26.08.2023 o godz. 08:05.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 26.08.2023, 14:54
Konferencji przedmeczowej nie było bo Sobolewski nie ma nic nam kibicom do powiedzenia czy też klub mu nie zrobił?
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 26.08.2023, 16:01
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Konferencji przedmeczowej nie było bo Sobolewski nie ma nic nam kibicom do powiedzenia czy też klub mu nie zrobił?
Dostali cynk, że nikt nie przyjdzie słuchać o wyciąganiu wniosków i że Arka to klasowy zespół.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 26.08.2023, 18:19
Serio nie było konferencji?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 26.08.2023, 18:21
Była:
https://youtu.be/TNZjx90EzuE?si=Kko7B4p8uMMRhfXg
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 26.08.2023, 18:34
Dzięki. Nic ciekawego, ale zawsze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 26.08.2023, 18:55
Wszystko od początku rundy wygląda tak źle i co gorsza znikąd nadziei, że jak nic to się skończy serią zwycięstw.
Pierwsze jutro 4-0
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 26.08.2023, 18:58
Ciekawostka: jeśli Wisła jutro przegra, będzie miała na tym etapie I ligi mniej punktów niż Puszcza na tym samym etapie w Ekstraklasie. ŁKS zresztą też. Ruch - dowiemy się za 2 godziny.
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 26.08.2023, 21:38
Zbawiony zostałem. Własnie się dowiedziałem,że mam jutro odpalic rodzinnego obiadowego grilla i nie musze uczestniczyc w spektaklu "Kopiący sie po czole"...
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 26.08.2023, 22:11
Oczekuje 0:3 i Sobol wyp....
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 26.08.2023, 23:26
Świnia nas przecweli. Chociaż w tym momencie przecwelil by nas dowolny 1 ligowy klub i pewnie górna połówka 2 ligi również. 0:3 myślę, że na luzaku nam w.......a. Całe szczęście będę w drodze na wakacje i nie będzie możliwości, żeby znowu kibicowska pokusa wzięła górę i żebym odpalił i obejrzał to gówno.

Z plusów to zjebia tylko 1/4 weekendu a nie cały. Trzeba wnioskować do fortuny zeby grali jak najczesciej w niedziele wieczor/poniedziałek.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 27.08.2023, 09:54
Klub na 14 miejscu w I lidze, i co? Cisza, słychać tylko w kółko ciężka praca, ciężka praca ktoś jeszcze daje się nabrać na te frazesy?. W poniedziałek łaskawie się spotkają, ale co łaskę robią? .
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 27.08.2023, 10:52
Widzieliście skład? 3-5-2 z Urygą na środku Ratonem w bramce Baeną i Szotem jako wahadła i Carbo w środku. Jak widać nasz pseudo trener pogubił się i to straszliwie, decydując się na ustawienie i zawodników głębokiej rezerwy.
Co ciekawe nie ma nawet na ławce Sapały.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 27.08.2023, 11:20
Villar nie gra. Kabaret
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 27.08.2023, 11:20
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Widzieliście skład? 3-5-2 z Urygą na środku Ratonem w bramce Baeną i Szotem jako wahadła i Carbo w środku. Jak widać nasz pseudo trener pogubił się i to straszliwie, decydując się na ustawienie i zawodników głębokiej rezerwy.
Co ciekawe nie ma nawet na ławce Sapały.
Jeśli się pogubił, to forum powinno otwierać szampany.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 27.08.2023, 11:25
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Widzieliście skład? 3-5-2 z Urygą na środku Ratonem w bramce Baeną i Szotem jako wahadła i Carbo w środku. Jak widać nasz pseudo trener pogubił się i to straszliwie, decydując się na ustawienie i zawodników głębokiej rezerwy.
Co ciekawe nie ma nawet na ławce Sapały.
Przeciez to nie jest 3-5-2 bo nke ma 2 napastnika.
4-5-1 bez Villara i Junci z Baena Uryga i Carbo.

Caly plan na mecz oparty na tym ze Carbo to lepsza wersja Jamesa xD

Junca i Villar nastepni do pozegnania to kumaci zawodnicy i widza co im z trenerem zrobil z forma.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 27.08.2023 o godz. 11:31.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 27.08.2023, 11:26
Sobol rzucił kostką i tak mu wypadło. Co ma zrobić. To nie jego wina.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 27.08.2023, 11:48
Kolejny mecz i kolejna spartolona setka przez Goku. Qrwa jak on się cofnął. dobrze że był Rodado
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 27.08.2023, 12:54
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Jeśli się pogubił, to forum powinno otwierać szampany.
na razie żre, wynika z tego że Sobol dobrze ustawi drużyne tylko jak sie pogubi
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 27.08.2023, 13:04
jest jednak niepokój czym treneiro nas zaskoczy przy zmianach...
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 27.08.2023, 13:33
gratulacje dla drużyny za bardzo dobry- czego się nie spodziewałem. fajna reakcja po farfoclu na 1-1. Zdominowaliśmy AGKŚ w środku pola i to było najważniejsze. Ten Carbo fajnie się zapowiada, Duda dziś dobrze, Rodado w polu karnym jak profesor no i wreszcie Goku - nie licząc setki i pechowego słupka bardzo dobrze. Mimo iż wygraliśmy to liczę, że jutro Sobolewski Ramirez i reszta sztabu będzie wspomnieniem,
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 27.08.2023, 13:40
Po tym meczu niestety Sobol zostanie do końca sezonu
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 27.08.2023, 13:40
Ramirez napewno nie, jak widać nowi Hiszpanie też ogarniają


teraz pytanie: co spowodowało taką odmiane gry Wisły ?

może Sobol dostał ultimatum i dopuścił do siebie jakichś doradców lepszych od siebie ?
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 27.08.2023, 13:42
Wiedziałem, że bedzie taki wynik. Tylko nie chciałem Wam nic mówić
Odpowiedz cytując
NHitman
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 27.08.2023, 13:43
Gratuluje dla całej drużyny, widać że im ZALEŻAŁO. Mimo wszystko dla Sobola przyjdzie prawdziwy test w piątek.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 27.08.2023, 13:48
Szneka napisał(a):Wyświetl post
gratulacje dla drużyny za bardzo dobry- czego się nie spodziewałem. fajna reakcja po farfoclu na 1-1. Zdominowaliśmy AGKŚ w środku pola i to było najważniejsze. Ten Carbo fajnie się zapowiada, Duda dziś dobrze, Rodado w polu karnym jak profesor no i wreszcie Goku - nie licząc setki i pechowego słupka bardzo dobrze. Mimo iż wygraliśmy to liczę, że jutro Sobolewski Ramirez i reszta sztabu będzie wspomnieniem,
Taa, na pewno zwolnią trenera po wyniku 5:1.

Sobolewski zaryzykował składem, ale się opłaciło, bo widać że niektórzy traktowali 1 skład jak coś pewnego i zaczęli się mocno opierdalać. Jak dla mnie Baena i Carbo mogą grać w kolejnym też w wyjściowym składzie (o ile Baena się wyliże z tą ręką).

Ale kluczowe pytanie brzmi: czy to my wspięliśmy się na wyżyny czy raczej Arka zagrała jakby wczoraj przebiegli się do Zakopca i z powrotem? Dowiemy się za tydzień w Legnicy.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 27.08.2023, 13:50
Wszyscy wiedzieli jak dotąd jak się na Nas ustawić, więc dziś mieli problem.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:02.