
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#61
|
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline |
#62
|
|
Co wy macie z tymi 42 punktami
![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#63
|
|
3 pkt dzieki Janickiemu
![]() ale gra pewniej niz wczesniej,wszyscy graja o półkę wyżej niz jeszcze niedawno. Generalnie zasłuzone zwycięstwo i ciekawa gra,dobrze sie ten zespół oglada. Teraz trzeba sie spiąć i wygrac z Koroną,acz z taką grą jakos o utrzymanie jestem spokojny,naprawde widać ze oni gryzą kazdy metr boiska. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#64
|
|
Ważne zwycięstwo w cięzkim meczu. Lubin grał o 8 my o wyjście ze strefy spadkowej.
Takich meczu brakowało jesienią, gdzie gra nie powalała urodą, ale zagraliśmy na 0 z tyłu, przy okazji strzelając gola. Myślę że mecze z Kielcami i Płockiem mogą wyglądać podobnie, jako mecze walki. btw Brawo Janicki ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline |
#65
|
|
Janicki jest beznadziejny, ale za uratowanie dzis 3pkt przez najbliższy tydzień nie napiszę o nim złego slowa.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#66
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#67
|
|
Styl schodzi na 2 plan, ale i tak zaskakująco zdominowaliśmy w pierwszej połowie Zaglebie. W 2 połowie oczywiscie mecz bardziej się wyrównał, a w końcówce włączył nam się tryb obrona Czestochowy. Jednocześnie poza 1 sytuacja Zaglebie nie stworzyło realnego zagrożenia.
Wojo powinien oczywiście wylecieć w 55 minucie. Bardzo dobrze że teraz odpocznie bo liczę że Pawlowski/Buksa/Szot/Holownia wykorzystają swoją szansę. Najlepsi na boisku Janicki, Zukov i Basha - nasi środkowi orali całe boisko, a bardzo siłowy zespół Zaglebia wcale nie postawił nisko poprzeczki. Fizycznie widać też było że to był dużo trudniejszy mecz i dla Kubu, Burligi, Sadloka czy Klemenza. Najsłabsi chyba Savicevic i Turgeman, jednak zwycięzców się nie osadza ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#68
|
|
Janicki zagrał trzy połówki, z Jagą poprawnie a dzisiaj uratował nam trzy punkty. Jak na razie to jest pozytywnym zaskoczeniem tej rundy. Gra lepiej niż Klemenz, wygrywa pojedynki fizyczne i główki. To że na razie zero goli straconych jest też jego zasługą.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.02.2020 o godz. 20:30.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline |
#69
|
Zastanawiam sie po co czytam te wypociny, Ty żyjesz w jakies alternatywnej rzeczywistości.![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#70
|
|
statystykę ESA37
Tyle wystarczało we wszystkich poprzednich sezonach ESA37 by mieć 13 miejsce na koniec sezonu.
Mamy rok 2020 i całkowicie inną drużynę. A po ostatnich 3 połowach Pana Piłkarza Rafała Janickiego. Jak masz z tym problem to poczytaj prasę sportową.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 16.02.2020 o godz. 21:20.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#71
|
|
Ok, ale widzimy tutaj skrajność w drugą stronę... Janicki uratował dopiero pierwsze 2 punkty, wtopił lekko 10, jego bilans jest wyraźnie ujemny. Jeszcze 4 mecze gdzie nam dupe uratuje i może mieć CZYSTĄ kartę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem
Offline |
#72
|
|
Czepiacie się Janickiego chyba tylko z przyzwyczajenia.
Jest zmiennikiem u Skowronka? Jest. Wywiązuje się z obowiązków? No chyba tak, skoro grając z nim w składzie w tej rundzie przez ponad 135 minut nie straciliśmy bramki. I uważam zresztą, że jest lepszy od Wasyla w tym momencie - po prostu. Dlatego cieszę się, że zagrał. Tak po prawdzie: nie był to wybitny mecz, ale nikt też przecież nie odstawał dzisiaj na tyle, żeby mieć do niego pretensje. Wygraliśmy jako zespół. Odpowiedzialnie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#73
|
|
Sorry, nie oglądałem, więc prosiłbym o komentarz: co zrobił Wojtkowski, że powinna być czerwień i czy sędzia oglądał zdarzenie na VAR?
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#74
|
|
Wjechał nogami w przeciwnika i dostał żółtą kartkę tylko (na szczęście). Czerwień byłaby zasłużona. Sędzia chyba nie oglądał na VAR.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#75
|
|
Jedyne co sie liczy to sa punkty, punkty, i jeszcze raz punkty. Robota wykonana na 100% , teraz pelna koncentracja na Korone.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#76
|
Więc po 3 (trzech) połowach należy go chwalić, a zwłaszcza za osobiście uratowane 2 punkty dzisiaj. I owszem pamiętać, że był słaby w 2019 ale nie on jeden. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#77
|
|
Boguski czy Janicki, ktoś musi być kozłem ofiarnym gdy nieźle idzie.
Janicki zawalił masę bramek, ale mimo wszysto utrzymuje się już ten 6 czy 7 sezon w ekstraklasie. Chłopak jest do odbudowania, co pokazuje Skowronek. Nie tylko on powinien zapomnieć o poprzedniej rundzie. Na dzisiaj i on i Klemenz wyglądają bardzo solidnie. Natomiast Hebert z tej trójki to i tak nr. 1. Wasyl raczej wejdzie 1-2 razy jako.zadaniowiec. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#78
|
|
na korone chcialbym Olka w pierwszym skladzie - Zukowa za Bashe i obok Vukana Czuke , chwalicie Janickiego ale ten koles i tak jest mega elektryczny , to ze wybil z lini pilke ...hhmmm.... to chyba jego praca i pozycja za ktora kasuje ogromne pieniadze , oby Brozio i Hebert byli gotowi na mecz z parchami .....ten Turgemon to jakos wogole do mnie jak narazie nie przemawia - dzis 1 akcja - z Jagą 2 - a poza tym chlop niewidoczny - to troche za malo jak na nowy nabytek ....chwala za 3 pkt , choc nie oszukujmy sie , wynik lepszy niz gra- zwlaszcza gra ofensywna
|
|
|
|
Banita
Od: 03.2018
Offline |
#79
|
![]() Proszę sobie to przeczytać 2x, wrócić jeszcze kolejnego dnia i przeczytać ponowanie i wtedy zastanowić się dwa razy zanim się napisze że Wisła przegra bo Janicki jest w składzie. To tak nie działa!!
Ostatnio edytowane przez rdunia87 : 17.02.2020 o godz. 00:17.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#80
|
Wyraźnie rozdzielam mecze rozegrane w 2019 od tych w 2020. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#81
|
|
niesprawiedliwy , wręcz głupi komentarz
wymęczone zwycięstwo to było np w Szczecinie gdy gola z wolnego strzelił Pietrzak takiej dominacji jaką dzisiaj pokazaliśmy to dawno nie pamiętam , to naprawde fart Zagłębia że wpadł tylko jeden gol , wystarczy sprawdzic statystyki : expected goals, strzały , strzały celne i posiadanie ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#82
|
|
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#83
|
Proszę przestańcie pompować balon. Teraz mecz teoretycznie łatwiejszy bo z żałosną bandą kieleckich kompleksiarzy, którzy grają większą patologię niż łks, ale wiadomo że liga nasza jest specyficzna i tylko w tym należy upatrywać jakiekolwiek szanse kieleckiej bandy kompleksiarzy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#84
|
|
Ok do usunięcia
Ostatnio edytowane przez filemon : 04.09.2020 o godz. 13:03.
|
|
|
|
Member
Od: 11.2019
Offline |
#85
|
|
Mecz wymęczony to jest wtedy kiedy się męczysz a jednak udaje ci się tą bramkę wsadzić.
a mecz WYWALCZONY to taki, że gdy walczysz na 100% i w konsekwencji udaje ci się tą jedną bramkę wsadzić ![]() |
|
|
|
Banita
Od: 03.2018
Offline |
#86
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#87
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#88
|
|
filemon napisał(a):
To był mecz u siebie to raz, a dwa, że z jego opisu (ani z pamięci bo oglądałem go oczywiście na stadionie) nie wygląda mi na ,,wymęczony" : http://historiawisly.pl/wiki/index.p...4_Szczecin_2:1 |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#89
|
|
Bez przesady, facet zameldowal sie prosto z lotniska i od razu strzelil bramke. Zero sparingow z nowa druzyna, itd. W Lubinie nigdy gladko nam sie nie gralo, mysle ze z Korona bedzie mial kilka okazji zeby pokazac swoje umiejetnosci.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#90
|
Tak na chłodno to Janicki uratował 3 punkty i jest to fakt NIE DO PODWAŻENIA! Hebert oszczędzany na Kielce, Vukan niby strzelił ale do 64 minuty był najsłabszy na boisku. Spodziewałem się zmiany Maka za Vukana na skrzydło żeby coś z kontry urwać jeszcze czy ewentualnie wywalczyć faul i kartkę na którymś z obrońców. Wojtkowski całkiem niezły mecz gdyby nie głupota z tym wślizgiem i żółtą kartką powodującą zawieszenie ze scyzorykami. Gdyby na VARze był Marciniak lub Gil to byśmy się bronili w 10 bo czerwo z miejsca by poszło. Zastanawia mnie Żukow który z Jagiellonią przebiegł podobny dystans i wydawał się mieć siły na drugi mecz, a dzisiaj już w 80 minucie jakby gościa odcięło, ale może to kwestia gorszego dnia. To tak z tego co ja zauważyłem w trakcie meczu w odniesieniu do meczu na R22. Z taką grą spadek nam nie powinien zagrozić, pod warunkiem że nic się nie posypie.
Ostatnio edytowane przez Arek95 : 17.02.2020 o godz. 09:11.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|