The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 01.04.2019, 06:36
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego ta ....a Węgrzyn musi zawsze komentować nasze mecze?
Wróciłem z meczu i muszę to słychać w skrócie.
Koszty Węgrzyn pewnie jest z Krakowa wiec nie musi dojeżdżać.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 01.04.2019, 07:12
Wisla z najwieksza frekwencja w Ekstraklasie
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...zu-wisla-legia
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 01.04.2019, 07:13
nero napisał(a):Wyświetl post
Koszty Węgrzyn pewnie jest z Krakowa wiec nie musi dojeżdżać.
tylko, że mecz wczoraj komentował Mielcarski
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 01.04.2019, 08:27
Brawo i jeszcze raz brawo !!!


EDIT. carlitos, cierzniak
Ostatnio edytowane przez Kocur : 01.04.2019 o godz. 09:16.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 01.04.2019, 08:43
Jestem dumny z gry i wyniku. Dziękuję piłkarzom i trenerowi!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 01.04.2019, 08:51
Czapki z głów

Zrobiliśmy im z dupy jesień średniowiecza
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 01.04.2019, 09:27
Zwracam uwagę na SFG. Chyba po każdym stwarzaliśmy zagrożenie. Z dwóch padły bramki. Każdy rzut rożny był rozegrany w inny sposób.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując
malaparte
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 01.04.2019, 09:36
jesień średniowiecza to zrobili złodzieje i handlarze narkotyków z WS "swojemu" klubowi... śmiem twierdzić że Wisła tak naprawdę przegrała ten mecz a być może i całe starcie z kibolami...
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 01.04.2019, 09:39
Powtorze po raz ktorys: Dac panu trenerowi Maciejowi Stolarczykowi konrakt Stawowego na 5-10 lat, in blanco. Nie pamietam kiedy ostatnio widzialem w polskiej lidze czlowieka, do ktorego tak bardzo pasowaloby slowo TRENER. To nie Kasperczak, ktory w sumie nie wiadomo co umial, bo mial samograja. Drugi raz w ciagu 9 miesiecy OD ZERA zbudowal najlepiej grajaca druzyne w tym kraju. I to z jakich zawodnikow... z calym szacunkiem do Krzysia Drzazgi czy Marko Kolara. Kilka tygodni temu bylem wrecz pewien 0 ptk w tych 3 meczach i masakrycznej walki o utrzymanie. A mamy 9 i 3 zmiazdzone druzyny. Pomnik dla pana trenera i druzyny. Co za ludzie!

Druga sprawa kibice: na kilku meczach sie w zyciu bylo, ale wg mojego osobistego odczucia wczorajszy mecz byl absolutnie jesli nie najlepszym, to top 3 w zyciu. Takiego dopingu i np. buczenia i gwizdania przy wolnym Carlitosa TO W ZYCIU nie slyszalem/widzialem. Siedzialem na gornym H i przy podskakiwaniu i spiewie calej trybuny legła warszawa, to trybuna zaczela sie chwiac/trzasc (?) jak most gdy zolnierze ida przez niego rownym krokiem. Serio, wtedy sie az troche zestresowalem, ze to moze pier*olnac i zlecimy na tych VIPów xD jacys architekci, inzynierowie tutaj? Czy takie cos jest normalne i bezpieczne? Tak z ciekawosci pytam, bo pierwszy raz az tak to bylo czuc.

Gdybym musial zaplacic za wstep na ten mecz 1000zl, jak Boga kocham, nie zalowalbym po czyms takim. MISTRZOSTWO SWIATA. Brawo panie trenerze, brawo druzyna, brawo kibice, Ultra Wisla i gniazdowy.

PS. W calej beczce miodu jest lyzka dziegciu oczywiscie... race. Jesli zamkna nam za to trybune na Piasta, to inaczej niz slowem kretynizm sie tego nie bedzie dalo opisac. O karze finansowej dla klubu, dla ktorgo skladalo sie 30 innych malych klubow, i ktora pewnie zakreci sie w okolicy wysokosci tych skladek, to az rece opadaja podczas pisania.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 01.04.2019 o godz. 09:50.
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 01.04.2019, 09:58
Lepiej mieć zamknięta trybunę na meczu z Piastem niż Legia/Cracovia
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 01.04.2019, 10:02
Lepiej NIE MIEĆ ZAMKNIĘTEJ ŻADNEJ TRYBUNY NA ZADNYM MECZU i używać mózgu
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 01.04.2019, 10:02
A nie lepiej nie miec jej zamknietej w ogole?
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 01.04.2019, 10:17
1,2 mln ludzi w TVP2 widziało wczorajszy gwałt na warszawskiej prostytutce
Do tego pewnie ok 350 tys w C+ to w sumie jakieś 1,5 mln
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 01.04.2019, 10:20
Regan jest znacznie lepiej

https://twitter.com/kurskipl/status/...573664768?s=21
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 01.04.2019, 10:25
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Regan jest znacznie lepiej

https://twitter.com/kurskipl/status/...573664768?s=21
Szkolnikowski napisał, że 1,2

Swoją drogą dziś jest prima aprilis

Kurski pisząc, że pierwszy hit od 24 lat w TVP się myli. Z tego co pamiętam, w 2013 co ostatni raz u nas Legia przegrała, też było w TVP
Ostatnio edytowane przez regan : 01.04.2019 o godz. 10:34.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 01.04.2019, 11:24
Nic nie znaczące i nic nie wnoszące ciekawostki:
Prawie 1/4 straconych goli przez lidera i wicelidera ligi to Nasze dzieło

W tym sezonie dwa zespoły strzeliły warszawiakom po 4 gole: Wisła i Wisła.

Pasiaste przegrały w tym roku dwa mecze: z Wisłą i z Wisłą.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 01.04.2019, 11:41
Powinni postawić przy stadionie znak drogowy "ostrożnie, zły smok"
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 01.04.2019, 11:55
Kresq gdzie jesteś ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 01.04.2019, 12:00
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej NIE MIEĆ ZAMKNIĘTEJ ŻADNEJ TRYBUNY NA ZADNYM MECZU i używać mózgu
Dokładnie. Krew mnie zalała o te race w takiej sytuacji finansowej...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 01.04.2019, 12:00
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Nic nie znaczące i nic nie wnoszące ciekawostki:
Prawie 1/4 straconych goli przez lidera i wicelidera ligi to Nasze dzieło

W tym sezonie dwa zespoły strzeliły warszawiakom po 4 gole: Wisła i Wisła.

Pasiaste przegrały w tym roku dwa mecze: z Wisłą i z Wisłą.
A mnie nigdy nie przestanie zadziwiac nazywanie Petro-Orlenu-Petrochemii Plock “Wisla”. To, ze akurat teraz tak wiatr zawial i przypadkowo od tygodnia, przez nastepne 5 miesiecy wpisali sobie w nazwe “Wisla” nie znaczy, ze mamy i tak nazywac. Zwlaszcza my. W lidze jest tylko jedna Wisła i tylko jeden Płock.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 01.04.2019, 12:02
taka informacja na fb UW:

Ultra Wisła napisał(a):
W trosce o dobro klubu zostanie przeprowadzona przez nas zbiórka na pokrycie kary od Komisji Ligi.

Odbędzie się ona na platformie zrzutka.pl a wpłaty będą trafiać bezpośrednio na konto klubu.

Więcej informacji podamy w momencie poznania wysokości kary.

AVE WISŁA
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 01.04.2019, 12:07
Coglin napisał(a):Wyświetl post
taka informacja na fb UW:
Myślisz że uzbierają?
W sumie może lepiej żeby dalej strajkowali i nie generowali swoim wodogłowiem długów kiedy klub stoi nad przepaścią.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 01.04.2019, 12:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Myślisz że uzbierają?
W sumie może lepiej żeby dalej strajkowali i nie generowali swoim wodogłowiem długów kiedy klub stoi nad przepaścią.
Jeżeli UW szczerze sama od siebie wyszła inicjatywą uzbierania kasy to i tak szacunek dla nich, bo kiedyś to ani złotówki by nie dołożyli do tego, a na meczu z Piastem zamknięte C a na całym stadionie do puszki by zbierali na "oprawy". Natomiast jeśli to żart na prima aprilis... to mega słaby...
Odpowiedz cytując
qubu
Senior Member
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 01.04.2019, 12:19
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli UW szczerze sama od siebie wyszła inicjatywą uzbierania kasy to i tak szacunek dla nich, bo kiedyś to ani złotówki by nie dołożyli do tego, a na meczu z Piastem zamknięte C a na całym stadionie do puszki by zbierali na "oprawy". Natomiast jeśli to żart na prima aprilis... to mega słaby...
Jak efektownie rozbiję Ci szybę w samochodzie i wystawie zbiórke na zrzutka.pl to też będę miał ten szacunek?
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 01.04.2019, 12:37
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Serio, wtedy sie az troche zestresowalem, ze to moze pier*olnac i zlecimy na tych VIPów xD jacys architekci, inzynierowie tutaj? Czy takie cos jest normalne i bezpieczne? Tak z ciekawosci pytam, bo pierwszy raz az tak to bylo czuc.
Inżynierem nie jestem ale budynki mają zdolność do "ruszania: się aby zamortyzować np skakanie. Wieżowce mające po 100 metrów wysokości potrafią się wyginać kilka metrów ze względu na wiatr

PS AVE WISŁA
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 01.04.2019, 12:46
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli UW szczerze sama od siebie wyszła inicjatywą uzbierania kasy to i tak szacunek dla nich, bo kiedyś to ani złotówki by nie dołożyli do tego, a na meczu z Piastem zamknięte C a na całym stadionie do puszki by zbierali na "oprawy". Natomiast jeśli to żart na prima aprilis... to mega słaby...
Ale skąd uzbierają kasę? Przecież skoro wystawiają się na zrzutka.pl to każdy z nas jest potencjalnym płatnikiem tej kary.

To nie jest tak, że Wisła dostanie np. 50 tys. zł kary i UW przeleje kasę ze swojego konta na konto Wisły. Najpierw kasę trzeba w ogóle zebrać. A skoro pójdzie to z kieszeni kibiców to równie dobrze mogłoby pójść na coś innego.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 01.04.2019, 13:14
Kary za race to sa pieniadze wyrzycone w bloto. Kiedy tym debilom dojdzie do glowy ze nas na takie luksusy nie stac?
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 01.04.2019, 13:14
to będą zbierać i nawet jak trochę to potrwa hajs wyląduje w kasie klubowej po zakończeniu zbiórki a informację od klubu (potwierdzenie) trudno będzie.a ty to pierwszy pewnie do wpłaty, widać jak bardzo się martwisz hehe


za tydzień na meczu z Piastem pewnie będzie 2x mniej kibiców w większości pewnie tych teraz płaczących o race, to większe plecy finansowe niże odpalenie piro przy pełnym stadionie hehe
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 01.04.2019 o godz. 13:20.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 01.04.2019, 13:16
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
A mnie nigdy nie przestanie zadziwiac nazywanie Petro-Orlenu-Petrochemii Plock “Wisla”. To, ze akurat teraz tak wiatr zawial i przypadkowo od tygodnia, przez nastepne 5 miesiecy wpisali sobie w nazwe “Wisla” nie znaczy, ze mamy i tak nazywac. Zwlaszcza my. W lidze jest tylko jedna Wisła i tylko jeden Płock.
Przecież Wisła to ich historyczna nazwa. Dla mnie czepianie się dla samego czepiania.

Co do zbiórki to super inicjatywa. W końcu okaże się ilu osobom tak naprawdę zależy na racach. Liczę, że jak nie zbiorą wystarczająco na pokrycie kary to raz na zawsze z tym skończymy. Upadnie argument, że postronni kibice "tego chcą, bo poziom sportowy niski to trzeba nadrabiać na trybunach".
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 01.04.2019, 13:17
Wiecie jaki dziś dzień, prawda?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.