The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 17.03.2017, 23:55
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
W wywiadzie przyznał, że wrzucał
Czyli ze Stiliczem jest gorzej niż myślałem :<
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 17.03.2017, 23:58
Albo, aż strach pomyśleć co by było gdyby strzelał
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 18.03.2017, 00:07
Powoli widac reke Kiko.
Załuska babol raz na ruski rok, wazne ze ma go juz za sobą.
Woldemort jakis taki niedojebany. Wyglada jakby przechodził obok meczu i grał za kare.
Zmiany zrobiły swoje

p.s. brac Merebaszwiliego
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 18.03.2017, 00:08
Heh ostatnio taka atmosfera jak od 80 minuty to chyba byla na meczu z Lublinem o awans do pierwszej 8 a wczesniej to nie wiem .... chyba z Lazio .... bardzo sie ciesze z bramki Semira, fuks czy nie fuks, fajnie, ze to wpadlo. ... chlopaki z plocka sie porozbieraly a tu trzeba bylo sie ubrac
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 18.03.2017, 00:12
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Ten Llonch to jest MEGA PILKARZ na nasza lige.
NIe dziwie sie Ramirezowi, ze go chcial za wszelka cene.
Biegowo, motorycznie, racja - znakomity. Jest wszędzie. Gdyby sprawdzać ile kilometrów przebiegają pikarze, ten miałby pewnie ok 13-14, a pozostali 10-11.

Jednak poza tym:
- technicznie przeciętny, kiwek, dryblingów brak.
- szybkością, dynamiką, zwrotnością, też jakoś nie wyróżnia się
- mało atutów ofensywnych
- przegląd pola kiepski, długich podań to już praktycznie całkiem zero
- krótkie nogi, małe kroki. To, że piłkarze robią w biegu naprawdę długie kroki (mają tzw. duży zasięg nóg) daje im w wielu sytuacjach niezłą przewagę. Przykład, Kamil Kosowski.

Tytan pracy defensywnej i nic ponadto. Wybiegany, z niezwykłą wydolnością, i tyle.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 18.03.2017 o godz. 00:24.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 18.03.2017, 00:13
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Powoli widac reke Kiko.
Załuska babol raz na ruski rok, wazne ze ma go juz za sobą.
Woldemort jakis taki niedojebany. Wyglada jakby przechodził obok meczu i grał za kare.
Zmiany zrobiły swoje

p.s. brac Merebaszwiliego

Mi Videmont nie pasuje odkąd zoabaczylem go po raz pierwszy,zmanierowany Francuski piesek,tak twierdzilem i zdania nie zmieniam.

A co do meczu,......do 80 minuty byla mała stypa. 2 frajerskie bramki ,pederaści bez koszulek na sektorze Gosci i w ogóle wsyztsko zjebane.

A potem taka metamorfoza,gol Semira ,i potem ta szalona akcja,z C2 slabo bylo widać.mam w pamieci tylko wykrok bramkarza Plocka.
I potem ta "dzikaaa" radosc,bo golu,czegos takiego na sektorze na dawno nie bylo,dla takich chwil warto chodzi na mecze.,zreszta frekwencja 12 tys na Płocku to dobry wynik.Cudo ,piekne momenty ktore zostana na dlugo.licze na mobilizacje i minimum 20 tys za 2 tyg na sprzęcie AGD./
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.03.2017 o godz. 00:17.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 18.03.2017, 00:17
Zwatpilem po stracie na 1:2. Ale w końcu mamy na ławce kogoś kto po wejściu może zrobić różnice. Dziś brama Semira, asysyta Zachary i gol Bartosza.

Videmonta nieskreslalbym jeszcze. W drugiej połowie się rozkręcił i oprócz tego komicznego drybligu grał nieźle. Kilka razy fajnie wpadł w pole karne i szukał podania na klepkę. Ogólnie jak zaczęliśmy grać piłką i przejmować inicjatywę w drugiej połowie to można było dostrzec atuty w jego grze. Dajmy mu jeszcze trochę czasu. Jestem dobrej myśli co do niego.

Llonch wg mnie to przekozak. Dynamiczny, niezmirdowany. Jedyne czego mi brakowało w jego grze to przerzutów i podań nie tylko do najblizego ale w drugiej połowie dwa razy super przerzucił piłkę i kilka razy zagrał dłuższe celne podanie co daje do myślenia, że naprawdę ma wysokie umiejętności. Ale i tak ze wszystkiego, najbardziej zapamiętam, jak w pierwszej połowie doskoczyl do bramkarza i obrońcy i odzyskał piłkę

Brawo Wisełka ! Jest super !
Ostatnio edytowane przez maciekkk : 18.03.2017 o godz. 00:21.
Odpowiedz cytując
BW.WISŁA
Member
 
 
Od: 02.2011
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 18.03.2017, 00:19
Pięknie dziś na trybunach. Jak za dawnych lat. Brawo My!!
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 18.03.2017, 00:19
Ostatnio taki szał był po golu Małeckiego z Piastem. Tak po to się chodzi na stadion żeby przezywać takie chwile. Takie mecze cementują drużynę i napędzają frekwencje która jakby drgnęła w górę.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 18.03.2017, 00:23
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio taki szał był po golu Małeckiego z Piastem. Tak po to się chodzi na stadion żeby przezywać takie chwile. Takie mecze cementują drużynę i napędzają frekwencje która jakby drgnęła w górę.

zaskoczony bylem ze 12 tys ludzi,na Jadze w bardziej prestizowym meczu bylo 11.....super ze frekwnecja idzie w gore,takie 15 tys zeby wlasnie na 'takich" meczach bylo i ten stadion juz jakos wyglada.
Ale ludzie tez widzą ze wraca normalnosc ,sponsorzy ,klub idzie do przodu ,ma plany.Ludzie tez to widzą,i tez bardziej "sa z klubem" .nie tylko na forum czy przez internet.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 18.03.2017, 00:24
To prawda, takiego szału radości dawno nie było

Stillić ogromnie przyfarcił, ale to mocno podbuduje tego zawodnika. To było potrzebne i jemu, i kibicom.

Videmont w pierwszej połowie zagrał katastrofalnie, ale w drugiej zasłużył by dograć do końca. Mam wrażenie, że więcej może dać drużynie w środku pola, niż na skrzydle. Brakuje mu szybkości, odstaje motorycznie, ale przegląd pola i technicznie jest niezły. Dobrze jednak, że na Lecha wraca już Mały.

A jeszcze co do Pola, to przypomnijmy to że III ligowy hiszpański piłkarz, który dopiero wskakuje na poziom 'ekstraklasowy'. Myślę, że jego walory będą rosły wraz ze zrozumieniem gry drużyny. Poza tym fatalna gra Mąki też wpływa i na jego grę.
Warto odnotować, że to bodaj 3 mecz z rzędu w którym ma przechwyt decydujący o bramce lub stwarzający znakomitą okazję. Sądzę, że tak za rok będziemy mieć mega grajka. Póki co zjada Popovicia.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 18.03.2017, 00:26
Brawo za walkę do samego końca, takimi meczami buduje się morale drużyny i nabiera pewności siebie. W głowach zostaje świadomość, że można odwracać losy spotkania. O tym jak to były ważne 3 punkty wszyscy wiemy. Brlek super zawody, warto zauważyć, że po wejściu Stilica, Petar świetnie sobie radził jako ten trochę cofnięty. Jak najbardziej powinni grać razem, jest to super alternatywa w środku. Pozytywny ból głowy Kiko jak obsadzić środek pola, a cieszy bramka Semira, który wraca do formy. A kto wie w jakiej będzie za dwa tygodnie? Oby w takiej żeby Kiko musiał wybierać między Lionchem, a Mąką .
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 18.03.2017, 00:30
Dzisiaj to była wojna o punkty, którą wygraliśmy i super, brawo drużyna!
Chodziło o te 3 punkty, jak dla mnie reszta się nie liczyła. A że w takich okolicznościach....

Frekwencja jak dla mnie na plus, myślałem, że będzie gorzej.
Gdyby udało się dobić do regularnego poziomu 14-15 tysięcy byłoby świetnie.

Niektórzy tutaj narzekają na Lloncha - to już nie te czasy, żeby wybrzydzać takim zawodnikiem. Taki ktoś jest w drużynie bardzo potrzebny, jego grę ce..... naprawdę duża dyscyplina.

Dla wszystkich maruderów - 7 miesięcy temu byliśmy na dnie i w rękach Jakuba M.
A jak jest dzisiaj? Jest drużyna, walczymy o górną połówkę, są sponsorzy i partnerzy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 18.03.2017, 00:30
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Biegowo, motorycznie, racja - znakomity. Jest wszędzie. Gdyby sprawdzać ile kilometrów przebiegają pikarze, ten miałby pewnie ok 13-14, a pozostali 10-11.

Jednak poza tym:
- technicznie przeciętny, kiwek, dryblingów brak.
- szybkością, dynamiką też jakoś nie wyróżnia się
- mało atutów ofensywnych
- przegląd pola kiepski, długich podań to już całkiem zero

Tytan pracy defensywnej i nic ponadto. Wybiegany, z niezwykłą wydolnością, i tyle.
Zdajesz sobie sprawę, że opisałeś właśnie pomocnika idealnego? Nawet Kante, ostatni wzorcowy model defensywnego pomocnika nie ma wszystkich z tych cech. Określiłeś jakiś nierzeczywisty perfekcyjny model. Takich zawodników nie ma, a jak są to w wieku tych 19-20 lat odrazu poszedłby do LaLiga.

Nie mówiąc o tym, że on motorycznie jest właśnie rewelacyjny - doskok, przyśpieszenie na kilku metrach plus biega tak jakby miał dodatkową parę płuc.
Jak do tej pory - najlepszy transfer okienka z na równi z Goznalezem.

Videmont - dla mnie casus Brleka. Myślę, że mylicie jego focha na twarzy z gigantyczną presją, którą on sobie sam tworzy. Za bardzo chce. To jest jeden z tych piłkarzy, którzy niekoniecznie mają tytanową psychikę, wyłączą się i odrazu będą grać. On tak jak Brlek - jak mu się zaufa, jak zagra kilka dobrych meczów, jak się tu poczuje komfortowo psychicznie to zacznie grać. Bo widać, że ma taki naturalny dryg do technicznej gry. Inna sprawa, że to nie jest dla mnie typowy skrzydłowy - nie ma przyśpieszenia i szybkości potrzebnych na tej pozycji. Bardziej podwieszony pod napastnika.

Brlek - niesamowicie jak potrafił uwalniać się spod 2-3 zawodników rywala. Ma wielki potencjał i będzie coraz lepszy.

Generalnie - hiper ważne zwycięstwo. Tak kształtuję się team spirit. I w pełni zasłużone. Były okresy, że Płock nie istniał.

Płock głownie robił grę indywidualnymi umiejętnościami zawodników. Pokazał jak istotne, aby mieć ludzi, którzy wygrają 1 na 1 (ten Gruzin). Plus zawodnik ze świetnie ułożoną stopą pod stałe fragmenty (Furman). Tu liczę, na Stilica.

A propos Semira - on musi grać i wróci do formy. Widać, on ma ten zmysł cały czas tylko najzwyczajniej brakuje mu pewności siebie, wyczucia zagrania w konkretnych sytuacjach. A to tylko zdobędziesz meczami, nie treningami.

Kolektywnie wygląda to dobrze, ale na letnie okienko jednak priorytetem wzmocnienie z przodu.
Ostatnio edytowane przez nesta : 18.03.2017 o godz. 00:33.
Odpowiedz cytując
abcabc
Senior Member
 
 
Od: 02.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 18.03.2017, 00:48
Radocha była jak po meczu pucharowym (do którego w tym roku dojdzie ).
Załuska faulowany, chociaż mógł mocniej wchodzić (co to za sędzia?). Ale największa wina obrońców. Głowackiego i Sadloka.
Jak mogli dopuścić, żeby przeciwnicy przepychali tłumnie ich bramkarza? Od tego są, żeby ich blokować i robić miejsce dla bramkarza.
Głowacki też przy drugiej bramce trochę zawalił (i Gonzo), ale nie aż tak jak przeciwko Ległej, kiedy to złamał linię spalonego i się machnął. Wtedy to nawet Cywka mniej zawalił.
Bajania , że Videmont słaby mogą tylko pochodzić od wielbicieli drwali i ogólnej młócki. Wyrafinowany zawodnik jest zbyt wyrafiinowany, lepiej żeby tak na chama grał (choć Stilic, mam nadzieję, że jednak nie "piesek". ).
Promowanie na siłę Bartosza to dyletantyzm. Strzelił bramkę, ale robił to w tak niepewnie, że było dużo szczęścia, że wpadło.
Bartosz na razie z ławki powinien wchodzić (choiaż Cywka od niego dużo lepszy nie jest).
Videmont i Stilić powinni więcej szans dostawać. Boguski nie musi zawsze być w pierwszym składzie.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 18.03.2017, 00:57
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Biegowo, motorycznie, racja - znakomity. Jest wszędzie. Gdyby sprawdzać ile kilometrów przebiegają pikarze, ten miałby pewnie ok 13-14, a pozostali 10-11.

Jednak poza tym:
- technicznie przeciętny, kiwek, dryblingów brak.
- szybkością, dynamiką, zwrotnością, też jakoś nie wyróżnia się
- mało atutów ofensywnych
- przegląd pola kiepski, długich podań to już praktycznie całkiem zero
- krótkie nogi, małe kroki. To, że piłkarze robią w biegu naprawdę długie kroki (mają tzw. duży zasięg nóg) daje im w wielu sytuacjach niezłą przewagę. Przykład, Kamil Kosowski.

Tytan pracy defensywnej i nic ponadto. Wybiegany, z niezwykłą wydolnością, i tyle.
Co za bzdury. Po zdaniu pogrubionym przestałem czytać
Odpowiedz cytując
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 18.03.2017, 00:58
My strzeliliśmy 3 piękne bramy, oni dwa farfocle spowodowane w....ieniem na biernosc sedziego. Ostatnio taka radość u Nas to była jak Mały strzelił po rykoszecie Szmatule i przełamaliśmy passę porażek
Odpowiedz cytując
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 18.03.2017, 01:23
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Biegowo, motorycznie, racja - znakomity. Jest wszędzie. Gdyby sprawdzać ile kilometrów przebiegają pikarze, ten miałby pewnie ok 13-14, a pozostali 10-11.

Jednak poza tym:
- technicznie przeciętny, kiwek, dryblingów brak.
- szybkością, dynamiką, zwrotnością, też jakoś nie wyróżnia się
- mało atutów ofensywnych
- przegląd pola kiepski, długich podań to już praktycznie całkiem zero
- krótkie nogi, małe kroki. To, że piłkarze robią w biegu naprawdę długie kroki (mają tzw. duży zasięg nóg) daje im w wielu sytuacjach niezłą przewagę. Przykład, Kamil Kosowski.

Tytan pracy defensywnej i nic ponadto. Wybiegany, z niezwykłą wydolnością, i tyle.
Gdyby nasz pomocnik mial chociaz 1/3 atutow, ktore wypisujesz jako wady Lloncha, to w wieku 24 lat bylby nie osiagalny dla jakiegokowleik klubu z tej ligi.

Jakie to niesamowite, jak niektorzy z walki o utrzymanie przeskakuja na poziom "defensywny pomocnik ma slaba kiwke"
Odpowiedz cytując
UcheJ
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 18.03.2017, 01:28
Ludzie nie doceniacie w ogóle Maki on robi bardzo przydatną robotę!!! Łączy bardzo dobrze atak z Obroną umie podać do przodu. W obronie dużo odbiorów. Trochę moim zdaniem przesadzacie.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 18.03.2017, 01:49
Llonch to taki Wilk tylko że potrafi jeszcze grać w piłkę.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 18.03.2017, 01:59
UcheJ napisał(a):Wyświetl post
Ludzie nie doceniacie w ogóle Maki on robi bardzo przydatną robotę!!! Łączy bardzo dobrze atak z Obroną umie podać do przodu. W obronie dużo odbiorów. Trochę moim zdaniem przesadzacie.
Maka to bardzo specyficzna postac. Najlepiej gra jak na jego barkach nie spywa odpowiedzialnosc za rezyserowanie gry. Dlatego sprawdzil sie w reprezentacji. Jest to zawodnik ktory lubi byc w cieniu. U nas potrzeba mu takiego Stilica w formie wtedy jego gra bedzie bardziej efektywna.
Jak dla mne dzis jeden z lepszych na boisku obok Bogusia chyba najlepsza postac. Brlek dzis bardzo aktywny natomiast jemu jeszcze trzeba troche zwrotnosci koordynacji i techniki, bo czasem pilka mu odskakuje przy przyjeciach.
Ogolnie mecz grali dobrze ale do 80 minuty nam nie szlo az do momentu bramki naszego artysty
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 18.03.2017, 03:27
Załuska zawalił przy bramce nie ma co! Przy drugiej Gonzalez z Głowackim! Gonzalez czasami irytuje zbyt brutalną grą i podaniami na aut już nie pierwszy raz. Videmont za wolny, bojaźliwy, ale może się rozkręci, pamiętam niemrawe początki Brleka, a dzisiaj? Nie ma napastnika! W letnim okienku priorytet oraz prawy obrońca i bramkarz. Ósemka pewna na 80%. Jeśli wygramy z pyrami to na 100%. Latem pożegnamy: Buchalika, Urygę, Zachare(?) i pewnie Spicicia, bo przyszedł tylko, żeby wypełnić luke na ławce! Jeśli znajdziemy dobrego Bramkarza latem to również pożegnałbym Miśkiewicza. Załuska jako zmiennik może być. W przyszłym sezonie cel min. to podium.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 18.03.2017, 03:51
miło że moje opinie wyrażone po pierwszych meczach pod wodzą Kiko , teraz juz są tłumnie powtarzane przez forum,

a tym którzy narzekają że Llonch to tylko głupie bieganie + odbiory , przytoczę statystyki które podali komentatorzy C+ najwięcej celcnyh podań w meczu z Legia, najwięcej celnych podań w meczu z Piastem


a jeszcze co do meczu , to taka troche jakby odwrotność tego co do tej pory, wcześniej graliśmy praktycznie perfekt obronę i kompletna niemoc w ataku, teraz gra ofensywna rewelacyjna, Płock się gubił aż miło , 3 gole po pięknych akcjach , a w obronie farfocle aż zęby bolały , to co zrobił Gonzales przy golu na 1:2 to aż ręce opadły , Załuska też sie nie popisał przy 1:1 , ale jemu trzeba wybaczyć za kilka wonder saves dzisaij zwłaszcza strzałiu Gruzina
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 18.03.2017, 04:01
Jak każdy Polak, który zna się na wszystkim najlepiej, a na piłce lepiej od każdego trenera, swoją analizę meczu rozpocznę od...Brawo Wisło Kochana! I na tym zakończę.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 18.03.2017, 07:05
W tym meczu i innych pokazaliśmy, że mamy potencjał, żeby dominować nad przeciwnikiem. Zupełnie nie rozumiem w związku z tym, dlaczego cofnęliśmy się tak po zdobyciu gola, zamiast iść za ciosem. 1:0 to zbyt mała zaliczka, żeby cofać się do kontry. Co do dopingu, to zaryzykuję stwierdzenie, że to on poniósł Wisłę do zdobycia trzeciej bramki. Ave Wisła!
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 18.03.2017, 08:04
Mieliśmy też trochę szczęścia ze wślizgiem Gonzaleza. Gdyby sięgnął po czerwoną, to mogłoby być znacznie trudniej o tak szczęśliwe zakończenie. Ordynarnie wjechał nogami...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 18.03.2017, 08:35
Mam problem z oceną Videmonta po wczorajszym meczu. Irytowały mnie jego straty i brak 'odejścia' 1 na 1. Z drugiej strony znów zaliczył asystę i pokazał, że ma duże umiejętności techniczne. To przyjęcie kierunkowe w pierwszej połowie majstersztyk i ten strzał z woleja w drugiej połowie również mi się podobał. Wydaje mi się, że to co wspomnieli koledzy wyżej, ciąży na nim bardzo duża presja i oczekiwania. To go może blokować.

P.S. Llonch to jest kozak i tyle w temacie. Jego presowanie w pierwszej połowie imponujące.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 18.03.2017, 09:13
zachowanie Boguskiego przy trzecim golu rewelacyjne. Ściągnął do środka obrońcę kryjącego Bartosza niczym profesor futbolu
Bramki byłych Wiślaków grających obecnie w ligach zagranicznych oraz informacje o byłych ligowcach -> https://twitter.com/misticotsw
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 18.03.2017, 09:32
Piękny mecz z trybun. Nie ukrywam że koło 70-75 minuty wiara w zwycięstwo spadła do poziomu minimum. Bramka na 2-2 radość i doping mega. Po bramce na 3-2 radość nie do opisania. Korba jak nie pamietam kiedy wcześniej. Ludzie to lądowali kilka rzędów niżej dobrze ze bikt się nie polamał haha . Trzeba wierzyć w tą drużyne i trenera.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 18.03.2017, 10:47
Nasze zwycięstwa za Kiko z wyjątkiem spotkania z Jagiellonią rodzą się w wielkich bólach. Ktoś wcześniej napisał, że w grze zespołu można dostrzec już rękę nowego trenera. Ja twierdzę zresztą nie tylko ja, że w dalszym ciągu mamy te same problemy - organizacja gry, brak wypracowanych schematów w grze ofensywnej, gra skrzydłami, której faktycznie w wykonaniu zawodników grających na tych pozycjach nie ma, rozumiem że Cywka i Sadlok mają się podłączać się do akcji ofensywnych ale jakość tego typu akcji jest dość mierna. Kolejna sprawa to w zespole nie ma napastnika w formie, Brożka wczoraj na boisku nie było coś tam człapał i to wszytko. Wisła jeżeli chce walczyć o wyższe miejsca w tabeli niż 8-12 musi po sezonie wzmocnić ofensywę zawodnikami lepszymi o tych którymi obecnie dysponujemy.
Co do oceny naszych zimowych nabytków, w przekroju tej rundy najbardziej podoba mi się gra Pol LLoncha, natomiast podobnie jak moi przedmówcy uważam, że to typowy gość od czarnej roboty, bez atutów w grze ofensywnej może dlatego grał dotychczas w niższych ligach.
Po tych kilku spotkaniach po początkowym może za dużego słowa tu użyję zachwycie nad grą innego Hiszpana występującego na środku obrony obecnie muszę przyznać, że Ivan Gonzalez w niczym nie jest lepszy od Ryśka, jest dużo słabszy grze kontaktowej - nie dysponuje taką siłą i jest wolniejszy od Węgra, jedynym jego atutem jest dość dokładne podanie przy czym ostatnio mu one nie wychodzą.
Największym rozczarowaniem tego sezonu jest dla mnie postawa Mączyńskiego, który spośród wszystkich pomocników grających u nas w środku pola prezentuje się najsłabiej, te straty pod naszą bramką nie świadczą o reprezentancie kraju najlepiej.
Podsumowując w grze Wisły nie widać znaczących postępów nawet w grze obronnej, dwa ostatnie spotkania i 3 stracone bramki, w organizacji gry i grze skrzydłami jeżeli do tego dodamy mało kreatywnych napastników tzn. takich którzy sami sobie niczego nie są w stanie wypracować, gra Wisły jest mocno toporna.
Jestem ciekawy jak zaprezentujemy się za dwa tygodnie i w kolejnych spotkaniach bo do awansu do czołowej 8 daleka jeszcze droga.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:47.