
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy chcesz aby sędziowie mogli oglądać powtórki wideo, gdy nie są pewni decyzji? | |||
| TAK |
|
77 | 92,77% |
| NIE |
|
6 | 7,23% |
| Głosujących: 83. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#1
|
|
Zastanawiam się dlaczego Ekstraklasa nie wprowadzi powtórek dla sędziego, tak aby skończyły się sytuacje kontrowersyjne jak z wczoraj.
Tak to obecnie wygląda w Holandii: https://www.youtube.com/watch?v=9vKZHJJEva4 A tak w Stanach: https://www.youtube.com/watch?v=16OQVTShqgM Na co oni czekają? https://www.facebook.com/Chcemy-Powt...3421486010385/
Ostatnio edytowane przez Konrad. : 01.12.2016 o godz. 15:56.
![]()
Ddf
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#2
|
|
Kasa misiu, kasa.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#3
|
|
Tzn?
Przecież wszystkie mecze są transmitowane przez c+. Wystarczy tylko sędziemu udostępnić jeden monitor z powtórkami i tyle... ![]()
Ddf
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#4
|
|
no ale czy to cos da?
wystarczy taki sędzie jak pan Sławomir z C+ który rozstrzyga w zależności od sytuacji. Raz takie samo dotkniecie ręka daje karnego innym razem nie daje Piłka to gra błędów, tak bylo jest i będzie ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Staszów
Offline |
#5
|
|
Raczej powinna to być dodatkowa osoba/osoby siedząca/e w jakimś pomieszczeniu a info o karnym, spalonym itp. powinni zgłaszać do głównego. Wydaje mi się, że tak byłoby szybciej i sprawniej. Zresztą najpierw trzeba to wprowadzić a potem z czasem udoskonalać.
Przepisy o dotknięciu piłki w polu karnym też powinni zmienić. To jest chore, że jedna osoba mówi o karnymy a druga, że to raczej przypadkowe zagranie.
Ostatnio edytowane przez Zwitter : 01.12.2016 o godz. 16:10.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#6
|
|
To znaczy, ze sedziowie musieliby czesciej zmieniac decyzje w trakcie spotkania = rzadziej sie mylic (w sensie naprawiac bledy).
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 01.12.2016 o godz. 16:12.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#7
|
Ale przynajmniej zawężyloby to przestrzeń do tych kontrowersji najbardziej jak się da. Z braku czerwonej dla Burića raczej nawet Pan Sławomir by Raczkowskiego nie wybronił (chociaż kto tam wie )Powód: z
Ostatnio edytowane przez masada : 01.12.2016 o godz. 16:50.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#8
|
|
nie wybronil by go?
To wez odtwórz time line z twittera z wczoraj. Poznasz druga strone barykady czyli co sadził fan Lecha nt. takiej sytuacji. Wyeliminować błedy z gry błedów? Serio chcielibyscie zobaczyc jak roboty graja przeciwko sobie w bezkontaktową piłke? Bo ja nie chciałbym. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#9
|
|
Spokojnie, wszystko po kolei. Od nastepnego sezonu ligi angielskiej wchodza powtorki video, tam sa jeszcze gorsi sedziowie niz u Nas. Jak testowanie sie sprawdzi to i u nas wprowadza bo bedzie to wymagane a wtedy skonczy sie Las Palmas dla sedziow takich jak Raczkowski, ktory w A klasie sedziowac nie powinien nie mowiac juz o jego slepych pomagierach.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#10
|
|
Powtórki dla:
- bramek co padły ze spalonego (czyli jak padła bramka można sprawdzić czy nie było spalonego). jak sędzia odgwizdal i nie było to nic nie zrobimy. - przekroczenie linii bramkowej, bocznej itd Inaczej to nie ma sensu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#11
|
|
Cytat:
Ja jestem za, do tego bym dorzucił goal line trzeba coś robić bo jak nic nie będą robić to dalej będzie kicha.... ![]()
Piggy oddaj hajs
|
||
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
#12
|
|
- Każdy gol, powinien być od razu analizowany. Z automatu.
- Każdy karny, czerwona kartka, tak samo - do analizy. - Za symulkę wprowadzić obowiązkowe żółtko, które może zostać także przyznane PO MECZU przez komisję.ligi. - W przypadku "niejasnych" powtórek - podtrzymana zostaje decyzja boiskowa.
Ostatnio edytowane przez dj_ibutti : 04.12.2016 o godz. 12:21.
![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#13
|
|
- o spalonych decydować powinien dodatkowy sędzia w pokoiku z kamerami, a liniowi niech tylko pomagają przy wypatrywaniu fauli.
- o przekraczaniu wszelkich linii przez piłkę powinien głównego powiadamiać jakiś sygnał z fotokomórek. - każda symulka powinna być po meczu surowo karana przez komisję ligi. Reszta powinna pozostać niezmieniona. Taka to moja opinia. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#14
|
Już widze reakcje trybun po ostatnim faulu Jovica na Majewskim...I jeszcze czerwona kartka.. Jesli chodzi o symulke, to trzeba sobie okreslic dokladnie czym jest "symulka". Pamiętam kiedyś taki karny na Kirmie, co sie przewrócił a bramkarz gdzieś tam noge wstawił ale chyba go nie dotknął. Sedzia zagwizdał karnego, a powinien dac wolny pośredni (bo są kamery i analizuja) i żółtą dla Kirma. Czym jest niejasna powtórka? czy własnie te kamery nie maja spowodowac ze niejasności nie będzie? czy moze taką niejasnościa byłaby wyzej wymieniona sytuacja? ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#15
|
|
E tam. Wieksze kary finansowe dla slepych liniowych, system goal line i to by w zupelnosci wystarczylo.
|
|
|
|
Member
Od: 03.2015
Offline |
#16
|
|
Jestem kibicem już nietolerowanej byłej zgody tudzież układu (Unia Tarnów - dla niekumatych), ale jedno muszę powiedzieć: za taką kradzież, jaka miała miejsce w dwumeczu z Amicą, a zwłaszcza w meczu środowym, powinni, jak za dawnych czasów, ręce upierdalać. Amen.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#17
|
Sędziowie liniowi są tylko ludźmi, jeżeli mieli by odpowiadać finansowo za błędy to wszyscy by zrezygnowali... Czasami są sytuacje gdy oglądając powtórkę są problemy z podjęciem decyzji.... ![]()
Ddf
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#18
|
![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
#19
|
Chodziło mi o to, że każda czerwona kartka, karny i gol, muszą podlegać z automatu analizie video. Niejasna powtórka? Np. to czy wczoraj była ręka Stolarskiego (?), gdzie nawet na kamerach nie było dokładnie widać. Nie widać dokładnie? Nie ma "niepodważalnego dowodu" na faul = podtrzymujemy decyzje z boiska.![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#20
|
|
Przesmycki o sędziowaniu: "Komu przeszkadzają błędy sędziowskie?".
Raczkowski świetny sędzia, kręcenie lodów na boisku jest OK bo "dzięki temu piłka jest lepszym biznesem". Tylko dla ludzi o mocnych nerwach, można się mocno... Zirytować. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#21
|
|
Łoooo Panie.
Delegat Potok przy nim to światły i otwarty umysł. Masz takiego szefa i po co się starać. Nie bądź za dobry bo zabijasz ducha gry. ![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#22
|
|
Czarny sukinsyn kompletnie się pogubił dzisiaj. Ale mamy pecha do tej profesji
![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#23
|
|
Jeżeli coś się powtarza notorycznie kilkanaście razy w sezonie od kilku lat to nie nazwałbym tego pechem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#24
|
|
Bez przesady.
Nie była to aż taka kontrowersja. Nie każda decyzja nie po naszej myśli to od razu skandal. Ochłońcie. |
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#25
|
|
Za uderzenie zawodnika bez piłki jest czerwień. Gość powinien wypierdalać z boiska natychmiast.
Wiele było takich sytuacji gdzie kompletnie nie wiedział co się dzieje i tylko patrzył na liniowych czy dobrze gwizdał. ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Offline |
#26
|
|
budziński też powinien zakończyć spotkanie przed wcześnie. Co chwila podcinał i kopał po Achillesie.
Druga sprawa to ten siemieniec czy ktoś tego pajaca może usadzić na dupie? Lata jak podupcony wychodzi zza wyznaczone pole. Chyba nie do końca jest, to zgodne z przepisami? ![]()
Tylko jeden klub !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#27
|
|
Walka Sadloka z Piątkiem ostra, ale przetrzymywali się obaj. Nikt na to nie zwrócił uwagi, ale odepchnięcie Sadloka miało miejsce już po gwizdku, a boczny był 2 metry od tej sytuacji. Piątek sekundę po pchnięciu powinien zwijać się do szatni. To, co działo się później, jest winą głównie bocznego, choć nie zdziwię się, jeśli Popović dostanie karę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#28
|
|
Według mnie to Sadlok bez kartki, Piątek żółta a Popovic i Covillo po czerwonej powinni dostać.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|