
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline |
#121
|
|
Różnica między Wolskim a Małeckim ? Pierwszy miał siły do 60 minuty . Drugi nie miał ich aż do 69 minuty.
|
|
|
|
Member
Od: 04.2008
Offline |
#122
|
|
Niestety, wszystkie przesłanki mówią, że z trenerem Pawłowskim daleko nie zajdziemy. Bramka na 1:0 zupełnie z dupy, potem gra się pogubiła. Dobrze szanowni koledzy się wypowiadają, że nie ma stylu, pomysłu, sytuacji. Wygląda to bardzo źle i osobiście nie zdziwię się, że do samego końca będziemy walczyć o utrzymanie.
Zarząd wesołego Tadka nie wyrzuci, sam też rezygnacji raczej nie złoży. Jeśli jednak następny mecz będziemy grali taką padakę, to trzeba gościa na taczkach wywieźć, ot co. Trzymajmy się, panowie. Tylko to nam zostało. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#123
|
|
Doping dzisiaj zaje..sty, szacunek. I to tyle pozytywów po dzisiejszym meczu.
![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#124
|
|
Co tu pisać. Sił do biegania starcza do 60 minuty, taktyki i umiejętności nie ma od początku.
Trenera nie stwierdzono. Wiele osób w klubie, a także kibiców, zachowuje się tak jakby Wisła była "niespadywalna". Przebudzenie może być bolesne. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków
Offline |
#125
|
|
Po takim meczu człowiek nie wie co ma o tym wszystkim myśleć, ale kibic zawsze wybaczy..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#126
|
|
Oni ....a kopią tę piłkę i kopią kompletnie bez żadnego pomysłu i kopią i dalej kopią i kompletnie nic z tego nie wynika. Jak idiota Pietrzak zrobił bezsensownie karnego na 1:1 byłem pewien, że w najlepszym przypadku X bo z tego kopania bez żadnego pomysłu nic się nie urodzi i oni mogliby grać do listopada i tak chvj by z tego był. Taktyki, pomyslu, schematu - nie stwierdzono.
Was się powinno jebać - cytując klasyka. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2015
Skąd: Kraków
Offline |
#127
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline |
#128
|
|
Ale i tak mógłbyś wrócić, nie ciągnie z powrotem na gniazdo?
![]()
Ostatnio edytowane przez Eternit : 27.02.2016 o godz. 23:45.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#129
|
|
Gdyby nie fartowny gol na 1:0, to dostalibysmy 0:2 albo 0:3. Żadnego pomysłu na grę, PBB przy nas wyglądało jak ze 2 ligi wyżej.
Walczymy u pozostanie w ekstraklasie i tak trzeba sprawę stawiać. A patrząc na terminarz to wcale nie jest takie oczywiste. Takiej miernoty jak Pawłowski to u nas dawno nie było, aż szkoda na to patrzeć. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#130
|
|
Mnie w.... jeszcze trzyma...Uryga kapitanem, Pietrzak wyjebał karnego, wszystko nie tak...Boguski jako 1wszy rezerwowy...kuuuurwaaaa! NIE MA SZANS NA GÓRNĄ 8, MÓDLMY SIĘ, ABYŚMY ZOSTALI W TEJ EKSTRAKLAPIE...
Cupiał powinien czyściciela wysłać do szatni...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 27.02.2016 o godz. 23:52.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2009
Skąd: Podhale
Offline |
#132
|
|
Dzisiaj z trybun słusznie zabrzmiało: "Co wy k...wa robicie? Białą Gwiazdę hańbicie !!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#133
|
|
Dokładnie to samo pomyślałem. Tragikomedia. Gość po chyba 3 letniej przerwie od prawdziwej piłki przyjeżdża prawie że bezpośrednio z Balic i do 60 min ( bo tyle miał sił) jest naszym najlepszym zawodnikiem. Ręce opadają.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty
Offline |
#134
|
|
Pan Pawłowski spierdala stąd natychmiast. Zero taktyki, chaos.... u siebie jebie nas Łęczna i PBB. Dramat.
![]()
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#135
|
|
Wczas, o to już dawno się prosiło. Tak czy inaczej, większość tych kopaczy na pewno bardzo się przejęło, zapewne jutro w Bonarce przez to zapomną wejść do jednego z ulubionych sklepów.
![]()
Wisła ponad wszystko
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#136
|
|
Bywał lepszy ![]() napewno wiesz o czym mysle ![]() P.S Nie ciagnie cie z powrotem P.S Jak mozna u siebie dostawać lanie od czegoś takiego jak Łęczna i Podbeskidzie.?Was powinno sie jebać.A wesołego Tadka po tym meczu juz w Wisle nie byc.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 28.02.2016 o godz. 00:37.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#137
|
|
Guli wróć
![]() ![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Member
Od: 01.2016
Skąd: Polska
Offline |
#138
|
|
wypierdalaj tadek!
zje bałeś wszystko, Śląsk, całe przygotowania, 3 mecze i teraz Wisłę, oszczędź wstydu i zrezygnuj, nie hańbij nas tak..
Ostatnio edytowane przez ferrekin : 28.02.2016 o godz. 02:27.
![]()
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2015
Offline |
#139
|
|
A meczu nie ma co pisać - w drugiej połowie to była tragedia. Gdyby nie Wolski i pokaz jego umiejętności to byłoby 0:2. Doping - super oby tak było na Piaście.
Chcę napisać o zachowaniu pewnej grupki ludzi zasiadających na trybunie H. Przez pierwszą połowę grymasili jakie to gówno nasi piłkarze grali kiedy to była najlepsza połówka z ostatnich trzech meczów, a po 85 minucie wyszli ze stadionu... ŻENADA. Po cholerę kupili bilet za >59,50zł? Żeby powyklinać i czuć się lepszym? Nie rozumiem takich ludzi - to kpina a nie kibice. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#140
|
|
Dokladnie, a my sie dziwimy, ze 20 lat nikt do LM nie moze awansowac. Bo to sa kuzwa ogory!!! Zauwazcie, ze nawet dobry pilkarz przychodzi i sie wyroznia jak posiedzi rok w tej lidze i sie robi taka samą ciota jak reszta...tragedia.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#141
|
|
Jest dobrze, jest bardzo dobrze... jedynie spadek wyleje tym dyletantom kubeł zimnej wody na ryje. Jeśli tak to ma wszystko wyglądać, lepiej aby ta sekcja baletowa nie istniała na piłkarskiej mapie!
ps. Już dawno nie przeszło mi przez myśl, że wrócą czasy gdy będę cieszył się w 90 minucie meczu ze Stomilem Olsztyn z bramki Arka Wiereszki i utrzymania w 1 lidze... może jednak historia musi zatoczyć koło?
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 28.02.2016 o godz. 07:31.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#142
|
|
Bo u nas to mysla, ze pilka to zapierdalanie, gryzienie trawy i ambicja. Dziekuje sie pilkarzykom za walke...heh to tak jak by dziekowac kierowcy tramwaju, ze przyjechal punktualnie. Wyprowajac flaki mozna wygrac mecz, lecz nie ma w tym nic wypracowanego, zaplanowanego, cos co mozna powielac. Czysty przypadek...dyspozycja dnia i pozniej mamy wyniki jakie mamy, gdy ujdzie komus powietrze. Dzisiaj sie liczy taktyka, wyszkolenie techniczne czy trenowane schematy.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 28.02.2016 o godz. 08:01.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#143
|
|
Ja coś pisze o wypruwaniu flaków ? Umiejętnosci muszą być, ale i kondycha musi być. Ferrari nie pojedzie, jak nie ma paliwa.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#144
|
|
Tadeusz wypierdalaj jak najszybciej
![]()
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#145
|
|
To co gramy to jest gorzej niż dramat. Nie mamy żadnego pomysłu na rozegranie piłki. Po pierwsze przez brak taktyki a po drugie, Popovic i Cywka są tak kreatywni jak koło żywego różańca w Licheniu. Jedyne na co możemy liczyć to zryw legionisty, albo jakas fartowna przebitka
![]()
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno
![]() Wisła Kraków! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#146
|
|
Na grupe mistrzowska nie mamy szans, teraz najwazniejsze bedzie utrzymanie w lidze. Moim zdaniem jak wygramy pierwszy mecz i sie przełamiemy to kazdy kolejny bedzie łatwiej wygrac. Maja cos pilkarze w głowach i to widac bo graja dobrze do pewnego czasu a potem wszystko sie sypie
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#147
|
|
Dramat...
Kazek Moskal potrafił drużynę poukładać ale nie potrafił jej zmobilizować do tego, żeby wzniosła się powyżej pewnego poziomu. Pawłowskiemu brakuje jednego i drugiego. Nie potrafimy narzucić własnego stylu gry po zdobyciu gola, nie mówiąc już o rzuceniu się do odrabiania strat po jego utracie. To że staczamy się na dno, to jednak nie tylko wina dziadowskiego trenera. Przyczyny tkwią znacznie głębiej. Aktualna sytuacja to wypadkowa działań i szeregu niekorzystnych posunięć niezatapialnego Zdzisława i spółki i kogoś kto im o dziwo na takie niezrozumiałe decyzje pozwala. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy
Offline |
#148
|
|
Zgoda, ale do tego potrzebny jest trener (a nie pan Tadeusz Pawłowski) i piłkarze. No ludzie ....a to kpina, że najlepszy jest legijno-europejski odpad. A i tak bez szalu. Patrząc na te inne drużyny w tej żałosne lidze to nie spadniemy w tym roku, ale co będzie dalej? to jest zagadka.
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#149
|
|
Moskal tez cudowny nie byl, co z tego ze ladnue grali jak ciagle remisowali. Nam potrzebny jest prodesjonalny trener na lata.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#150
|
Nie takie drużyny i nie z takimi piłkarzami spadały z ekstraklasy (bogata Zawisza, bogate Zagłębie, wcale nie biedna cracovia). Do końca zostały nam spotkania: Korona (w) Piast (d) Termalika (w) Jagiellonia(d) Ruch (w) Zagłębie (d) Czyli poza Piastem i Ruchem przedsmak grupy spadkowej. Tutaj nawet nie można mieć złudzeń. Przegrywamy 7 na 8 ostatnich spotkań, a musimy wygrać 5 na 6. Grupy mistrzowskiej w tym sezonie nie ma i nie będzie. Czeka nas walka na noże o utrzymanie i najgorsze jest to, że bez kapitana. Mamy personalnie najlepszy skład od 4 lat, a to co zrobił z nim Pawłowski to jakaś kpina. Boga się nie boi? |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|