The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 27.02.2016, 23:19
Różnica między Wolskim a Małeckim ? Pierwszy miał siły do 60 minuty . Drugi nie miał ich aż do 69 minuty.
Odpowiedz cytując
Dasqez
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 27.02.2016, 23:22
Niestety, wszystkie przesłanki mówią, że z trenerem Pawłowskim daleko nie zajdziemy. Bramka na 1:0 zupełnie z dupy, potem gra się pogubiła. Dobrze szanowni koledzy się wypowiadają, że nie ma stylu, pomysłu, sytuacji. Wygląda to bardzo źle i osobiście nie zdziwię się, że do samego końca będziemy walczyć o utrzymanie.

Zarząd wesołego Tadka nie wyrzuci, sam też rezygnacji raczej nie złoży. Jeśli jednak następny mecz będziemy grali taką padakę, to trzeba gościa na taczkach wywieźć, ot co.

Trzymajmy się, panowie. Tylko to nam zostało.
Odpowiedz cytując
Guli
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 27.02.2016, 23:30
Doping dzisiaj zaje..sty, szacunek. I to tyle pozytywów po dzisiejszym meczu.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 27.02.2016, 23:31
Co tu pisać. Sił do biegania starcza do 60 minuty, taktyki i umiejętności nie ma od początku.
Trenera nie stwierdzono.

Wiele osób w klubie, a także kibiców, zachowuje się tak jakby Wisła była "niespadywalna".
Przebudzenie może być bolesne.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 27.02.2016, 23:33
Po takim meczu człowiek nie wie co ma o tym wszystkim myśleć, ale kibic zawsze wybaczy..

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 27.02.2016, 23:38
Oni ....a kopią tę piłkę i kopią kompletnie bez żadnego pomysłu i kopią i dalej kopią i kompletnie nic z tego nie wynika. Jak idiota Pietrzak zrobił bezsensownie karnego na 1:1 byłem pewien, że w najlepszym przypadku X bo z tego kopania bez żadnego pomysłu nic się nie urodzi i oni mogliby grać do listopada i tak chvj by z tego był. Taktyki, pomyslu, schematu - nie stwierdzono.

Was się powinno jebać - cytując klasyka.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 27.02.2016, 23:39
Cytat:
W pierwszej połowie i na początku drugiej byliśmy lepsi. Uważam, że nie było się do czego przyczepić. Tak to musi wyglądać.
10 znaków.
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 27.02.2016, 23:43
Guli napisał(a):Wyświetl post
Doping dzisiaj zaje..sty, szacunek. I to tyle pozytywów po dzisiejszym meczu.
Ale i tak mógłbyś wrócić, nie ciągnie z powrotem na gniazdo?
Ostatnio edytowane przez Eternit : 27.02.2016 o godz. 23:45.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 27.02.2016, 23:47
Gdyby nie fartowny gol na 1:0, to dostalibysmy 0:2 albo 0:3. Żadnego pomysłu na grę, PBB przy nas wyglądało jak ze 2 ligi wyżej.
Walczymy u pozostanie w ekstraklasie i tak trzeba sprawę stawiać. A patrząc na terminarz to wcale nie jest takie oczywiste.
Takiej miernoty jak Pawłowski to u nas dawno nie było, aż szkoda na to patrzeć.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 27.02.2016, 23:47
Mnie w.... jeszcze trzyma...Uryga kapitanem, Pietrzak wyjebał karnego, wszystko nie tak...Boguski jako 1wszy rezerwowy...kuuuurwaaaa! NIE MA SZANS NA GÓRNĄ 8, MÓDLMY SIĘ, ABYŚMY ZOSTALI W TEJ EKSTRAKLAPIE...

Cupiał powinien czyściciela wysłać do szatni...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 27.02.2016 o godz. 23:52.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 27.02.2016, 23:59
Wolski jedyny plus tego meczu. Tragikomicznie, bo pokazuje na jakim poziomie jest ta liga i kopacze.
Odpowiedz cytując
pomperek
Junior Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Podhale

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 28.02.2016, 00:00
Dzisiaj z trybun słusznie zabrzmiało: "Co wy k...wa robicie? Białą Gwiazdę hańbicie !!!
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 28.02.2016, 00:05
nesta napisał(a):Wyświetl post
Wolski jedyny plus tego meczu. Tragikomicznie, bo pokazuje na jakim poziomie jest ta liga i kopacze.
Dokładnie to samo pomyślałem. Tragikomedia. Gość po chyba 3 letniej przerwie od prawdziwej piłki przyjeżdża prawie że bezpośrednio z Balic i do 60 min ( bo tyle miał sił) jest naszym najlepszym zawodnikiem. Ręce opadają.
Odpowiedz cytując
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 28.02.2016, 00:11
Pan Pawłowski spierdala stąd natychmiast. Zero taktyki, chaos.... u siebie jebie nas Łęczna i PBB. Dramat.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 28.02.2016, 00:21
pomperek napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj z trybun słusznie zabrzmiało: "Co wy k...wa robicie? Białą Gwiazdę hańbicie !!!
Wczas, o to już dawno się prosiło. Tak czy inaczej, większość tych kopaczy na pewno bardzo się przejęło, zapewne jutro w Bonarce przez to zapomną wejść do jednego z ulubionych sklepów.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 28.02.2016, 00:31
Guli napisał(a):Wyświetl post
Doping dzisiaj zaje..sty, szacunek. I to tyle pozytywów po dzisiejszym meczu.


Bywał lepszy

napewno wiesz o czym mysle

P.S Nie ciagnie cie z powrotem


P.S Jak mozna u siebie dostawać lanie od czegoś takiego jak Łęczna i Podbeskidzie.?Was powinno sie jebać.A wesołego Tadka po tym meczu juz w Wisle nie byc.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 28.02.2016 o godz. 00:37.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 28.02.2016, 00:39
Guli wróć
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
ferrekin
Member
 
 
Od: 01.2016
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 28.02.2016, 02:23
wypierdalaj tadek!

zje bałeś wszystko, Śląsk, całe przygotowania, 3 mecze i teraz Wisłę,
oszczędź wstydu i zrezygnuj,
nie hańbij nas tak..
Ostatnio edytowane przez ferrekin : 28.02.2016 o godz. 02:27.
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując
Markfire20
Senior Member
 
Od: 12.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 28.02.2016, 03:37
A meczu nie ma co pisać - w drugiej połowie to była tragedia. Gdyby nie Wolski i pokaz jego umiejętności to byłoby 0:2. Doping - super oby tak było na Piaście.
Chcę napisać o zachowaniu pewnej grupki ludzi zasiadających na trybunie H. Przez pierwszą połowę grymasili jakie to gówno nasi piłkarze grali kiedy to była najlepsza połówka z ostatnich trzech meczów, a po 85 minucie wyszli ze stadionu... ŻENADA. Po cholerę kupili bilet za >59,50zł? Żeby powyklinać i czuć się lepszym? Nie rozumiem takich ludzi - to kpina a nie kibice.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 28.02.2016, 07:01
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie to samo pomyślałem. Tragikomedia. Gość po chyba 3 letniej przerwie od prawdziwej piłki przyjeżdża prawie że bezpośrednio z Balic i do 60 min ( bo tyle miał sił) jest naszym najlepszym zawodnikiem. Ręce opadają.
Dokladnie, a my sie dziwimy, ze 20 lat nikt do LM nie moze awansowac. Bo to sa kuzwa ogory!!! Zauwazcie, ze nawet dobry pilkarz przychodzi i sie wyroznia jak posiedzi rok w tej lidze i sie robi taka samą ciota jak reszta...tragedia.
..
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 28.02.2016, 07:20
Jest dobrze, jest bardzo dobrze... jedynie spadek wyleje tym dyletantom kubeł zimnej wody na ryje. Jeśli tak to ma wszystko wyglądać, lepiej aby ta sekcja baletowa nie istniała na piłkarskiej mapie!

ps. Już dawno nie przeszło mi przez myśl, że wrócą czasy gdy będę cieszył się w 90 minucie meczu ze Stomilem Olsztyn z bramki Arka Wiereszki i utrzymania w 1 lidze... może jednak historia musi zatoczyć koło?
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 28.02.2016 o godz. 07:31.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 28.02.2016, 07:59
tofik napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie, a my sie dziwimy, ze 20 lat nikt do LM nie moze awansowac. Bo to sa kuzwa ogory!!! Zauwazcie, ze nawet dobry pilkarz przychodzi i sie wyroznia jak posiedzi rok w tej lidze i sie robi taka samą ciota jak reszta...tragedia.
Nie!

Bo u nas to mysla, ze pilka to zapierdalanie, gryzienie trawy i ambicja. Dziekuje sie pilkarzykom za walke...heh to tak jak by dziekowac kierowcy tramwaju, ze przyjechal punktualnie.

Wyprowajac flaki mozna wygrac mecz, lecz nie ma w tym nic wypracowanego, zaplanowanego, cos co mozna powielac. Czysty przypadek...dyspozycja dnia i pozniej mamy wyniki jakie mamy, gdy ujdzie komus powietrze.

Dzisiaj sie liczy taktyka, wyszkolenie techniczne czy trenowane schematy.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 28.02.2016 o godz. 08:01.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 28.02.2016, 08:26
Ja coś pisze o wypruwaniu flaków ? Umiejętnosci muszą być, ale i kondycha musi być. Ferrari nie pojedzie, jak nie ma paliwa.
..
Odpowiedz cytując
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 28.02.2016, 08:36
Tadeusz wypierdalaj jak najszybciej
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując
Schabek
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 28.02.2016, 08:53
To co gramy to jest gorzej niż dramat. Nie mamy żadnego pomysłu na rozegranie piłki. Po pierwsze przez brak taktyki a po drugie, Popovic i Cywka są tak kreatywni jak koło żywego różańca w Licheniu. Jedyne na co możemy liczyć to zryw legionisty, albo jakas fartowna przebitka
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno

Wisła Kraków!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 28.02.2016, 08:54
Na grupe mistrzowska nie mamy szans, teraz najwazniejsze bedzie utrzymanie w lidze. Moim zdaniem jak wygramy pierwszy mecz i sie przełamiemy to kazdy kolejny bedzie łatwiej wygrac. Maja cos pilkarze w głowach i to widac bo graja dobrze do pewnego czasu a potem wszystko sie sypie
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 28.02.2016, 08:55
Dramat...
Kazek Moskal potrafił drużynę poukładać ale nie potrafił jej zmobilizować do tego, żeby wzniosła się powyżej pewnego poziomu. Pawłowskiemu brakuje jednego i drugiego. Nie potrafimy narzucić własnego stylu gry po zdobyciu gola, nie mówiąc już o rzuceniu się do odrabiania strat po jego utracie. To że staczamy się na dno, to jednak nie tylko wina dziadowskiego trenera. Przyczyny tkwią znacznie głębiej. Aktualna sytuacja to wypadkowa działań i szeregu niekorzystnych posunięć niezatapialnego Zdzisława i spółki i kogoś kto im o dziwo na takie niezrozumiałe decyzje pozwala.
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 28.02.2016, 09:33
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj sie liczy taktyka, wyszkolenie techniczne czy trenowane schematy.
Zgoda, ale do tego potrzebny jest trener (a nie pan Tadeusz Pawłowski) i piłkarze. No ludzie ....a to kpina, że najlepszy jest legijno-europejski odpad. A i tak bez szalu. Patrząc na te inne drużyny w tej żałosne lidze to nie spadniemy w tym roku, ale co będzie dalej? to jest zagadka.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
chimba
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 28.02.2016, 09:34
Moskal tez cudowny nie byl, co z tego ze ladnue grali jak ciagle remisowali. Nam potrzebny jest prodesjonalny trener na lata.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 28.02.2016, 09:59
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Wiele osób w klubie, a także kibiców, zachowuje się tak jakby Wisła była "niespadywalna".
Przebudzenie może być bolesne.
Nic dodać, nic ująć.

Nie takie drużyny i nie z takimi piłkarzami spadały z ekstraklasy (bogata Zawisza, bogate Zagłębie, wcale nie biedna cracovia).

Do końca zostały nam spotkania:
Korona (w)
Piast (d)
Termalika (w)
Jagiellonia(d)
Ruch (w)
Zagłębie (d)

Czyli poza Piastem i Ruchem przedsmak grupy spadkowej.

Tutaj nawet nie można mieć złudzeń. Przegrywamy 7 na 8 ostatnich spotkań, a musimy wygrać 5 na 6. Grupy mistrzowskiej w tym sezonie nie ma i nie będzie. Czeka nas walka na noże o utrzymanie i najgorsze jest to, że bez kapitana. Mamy personalnie najlepszy skład od 4 lat, a to co zrobił z nim Pawłowski to jakaś kpina. Boga się nie boi?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:39.