
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#91
|
|
Ondrasek - od niego piłka odbija się tak samo jak od Boguskiego. Po co nam drugi Boguski?
Cywka - najczęściej faulujący głupio kopacz (bo nie piłkarz) Głowacki, Brożek - już chyba pomału pod drugiej stronie Uryga - dziś bez komentarza Cała drużyna znowu grała jak stado kurczaków z uciętymi łebkami - biegała chaotycznie, a piłka tylko im w tym bieganiu przeszkadzała. Nie wiem jak staty, ale moim zdaniem przegrywaliśmy większość pojedynków 1 na 1 . W stosunku do Łęcznej to nasza kultura gry to III liga. Choć momentami odrobinę zbliżaliśmy się w poziomie operowania piłką i stwarzania zagrożenia do poziomy Łęcznej. To krok do przodu, bo w spotkaniu ze Śląskiem zagraliśmy jeszcze gorzej, ale tam nie było Brożka i nieobliczalnego Donalda. Pawłowski.... Po co nam taki trener? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#92
|
|
Pierwszy mecz o 6punktów poszedł się jeba... O drugim nawet ciężko myśleć :/ rozwalili naszą Wisłę doszczętnie. Jak Cupial nie wyrzuci Pawłowskiego spadniemy gramy totalne dno....
![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Member
Od: 08.2010
Offline |
#93
|
|
Wisła dzisiaj POTWIERDZIŁA po raz siódmy że jest drużyną w dzycysłowiu... drużyną.... do spadku i tu się nie oszukujmy Pozdrawiam
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#94
|
|
(przepraszam na capsa, ale jestem tak wściekły że to jest nie do opisania)
DO CHVJA WAFLA KUR.WA CZY ONI WSZYSCY SĄ ŚLEPI W TYM KLUBIE Rafał Pietrzak kolejny komediant zero z przodu, zero z tyłu, odbiór u typa nie istnieje Ondrasek - Branko Radovanović 2.0 Cywka - bez szału ale nie zawiódł, musiał napierdalać za dwóch, bo dali mu kalekę za partnera Balashov - jeździec bez głowy, ale przynajmniej robi wiatr Guerrier - co to za czasy kiedy czorny bezmózg jest najlepszym graczem Wisły oprócz Jovicia Brożek - od roku to jest inny piłkarz niestety Głowacki - szkoda że nie wyjebał publicznie Urydze, a było dwa razy bardzo blisko, tak go opier.dalał Jović - chłopie odchodź z tego klubu czym prędzej jedyny, który sobą coś prezentuje ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#95
|
|
TeddyPawlowski napisał(a):
P.S. Nie wróżę Pawłowskiemu długiej kariery w Wiśle z takimi ruchami personalnymi ^^ |
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#96
|
|
Nie jest źle.
Zremisowaliśmy mecz, będąc drużyną o dwie klasy gorszą od Górnika w każdej cześć piłkarskiego rzemiosła. 9/10 wykopów Miska to strata, 9/10 piłek stykowych w środku pola pada bez wysiłku łupem Górnika, 10/10 pojedynków biegowych przegrywamy, 10/10 główek przegrywamy itd. 0/10 taktyka, minus 150984590506/10 - trener i jego postawa. Po co oni do tej Turcji pojechali ? Taniej by było przedłużyć im urlopy o dwa tygodnie, efekt byłby taki sam. A może lepszy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#97
|
"Pawłowski Tadek, kurs na spadek"Ogólnie nie jest ciekawie, ale na szczeście jeszcze pilka w grze, a bramki są dwie. I kilka spotkań do rozegrania. ![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2015
Skąd: Kraków
Offline |
#98
|
|
Jedno słowo. Porażka.
Lepiej pozostawić to wszystko bez komentarza. |
|
|
|
Member
Od: 08.2010
Offline |
#99
|
|
jak zostawić bez komentarza
Błazny |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#100
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#101
|
|
Sztukę jest wskazać w tej lidze słabszej drużyny od Wisły.
Sztuką jest także wskazać w tej lidze słabszego piłkarza od Urygi. A myślałem, że słynnego Serge Branco nikt nie pobije... Pokuszę się o oceny (1-10): Miśkiewicz - 3 Jović - 4 Głowacki - 1 Guzmics - 1 Pietrzak - 0 Uryga - 0 Cywka - 0 Guerrier - 1 Bałaszov -1 Brożek - 0 Ondrasek - 0 Małecki - 1 Boguski - 0 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2015
Skąd: Kraków
Offline |
#102
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#103
|
|
Jeszcze o niejakim Sage. Kto to coś wytrzasnął i umieścił w klubie?
Ślamazarność zespołu jest zastraszająca. Przegrywali większość piłek stykowych. Wyglądali prawie wszyscy jak po zaaplikowaniu "Głupiego Jasia". |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#104
|
|
zmarnowane 2h. Może już wszyscy otrzeźwieją i zrozumieją, że gramy o utrzymanie. TAK, TO JEST PRAWDA, WALCZYMY O UTRZYMANIE.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#105
|
|
Kto powiedział, że jeszcze walczymy?
I kto walczy? Bo na pewno nie trener i nie większość kopaczy. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2015
Offline |
#106
|
|
Głaskajmy dalej tych patałachów
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#107
|
|
Myślę, że ten punkt należy szanować. Podobny wyczyn zdarzył nam się 3 miesiące temu. A z przebiegu meczu... nie zanosi się na kolejne punkty w sobotę ;/
Po raz pierwszy od dawno na boisku było dwóch napastników a jakby nie było żadnego... I trener też nie dotarł. Dzisiejszy cyrk napawa mnie obawą czy utrzymalibyśmy się w I lidze ;/ ![]()
Kibic z sektora A wizytówką klubu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#108
|
|
Z perspektywy trybun:
Uryga po raz kolejny udowodnił że nie potrafi kopać piłki nawet na poziomie osiedlowym. Skupilem dziś swoją uwagę na jego grze i przez cały mecz zanotował DWA odbiory, a poza tym masę niecełnych podań, strat piłki i cały czas spowalnial akcję. Alan to niestety główny hamulcowy i nie wnosi NIC pozytywnego do gry. Teraz dolozmy do Alana Cywke i mamy przed oczami chyba najgorszy środek pola w historii naszego klubu. Gdyby w ich miejsce grali Popović lub Crivellaro wcale lepiej by nie było. Z takim środkiem pomocy cudem będzie utrzymanie się w ekstraklasie. Najbardziej wymowne w naszej grze, taktyce były próby wznowienia gry z autow podczas których NIKT nie pokazywał się do gry. Frekwencja na poziomie wkładów do koszulek. Zagalismy wielkie gowno. Zero pomysłu na akcję. Dzidy i liczenia na farta. Brawo Tadek. Cupial obudź się. Bo jak nie Ty to kto?
Ostatnio edytowane przez Kamson : 22.02.2016 o godz. 21:36.
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#109
|
|
wchodzę na krakownaszemiasto a tam na głównej ,Koniec fatalnej passy Wisły,
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#110
|
|
Ewidentnie nie mamy środka i trenera.Myslę,ze reszta przy odpowiednim trenerze dała by radę,bo personalnie(ale nie jako drużyna) nie wyglada to źle.
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#111
|
|
Dlaczego taki Popovic w meczu, w ktorym trzeba caly czas atakowac startuje na lawce, a na srodku jest dwoch drewnianych zawodników? Ten Popovic to zaden artysta, ale wszedl na boisko i odrazu mial kilka dobrych, dynamicznych podan.
Szkoda pisać cokolwiek, ale tak ogólnie: - Moskal mnie irytował, ale w porównaniu do tego co jest obecnie to za Moskala to była Barcelona - Najgorsze, ze nie ma punktu zaczepienia, że może być lepiej. To nie jest pech, że drużyna atakuje, a brakuje skuteczności obiektywnie Wisła gra niestety najgorszą padakę w lidze teraz. To nie jest agresja i dynamika niepoparta żadną taktyką, nie - niestety nie ma żadnej motoryki i dynamiki, nie ma też zadnego ustawienia i taktyki. Porażająca jest ta jednostajność gry, brak przyśpieszenia zawodników, takie człapanie po boisku wszystkich. - Trener to dramat, bez charyzmy. Nie ma co więcej pisać, dla mnie było to jasne od początku. Cupiał jak zawsze zero wyczucia w personaliach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#112
|
|
Szkoda słów, Pawłowski nie daje rady, Moskal to ogarnial jakos, tylko cud moze uratowac przed spadkiem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#113
|
pamiętam jak na środku pomocy grywał niejaki Smagacz, albo Klaja z Robertem Markowskim nie mówiąc już o Krupińskim czy Lipce którzy już zbliżali się do końca karier tak tak w II lidze to było w 85 roku proponuję zluzować bo pomoc Cywka Uryga to nie jest jeszcze najgorsze co może być na środku ![]()
La tierra giró para acercarnos, giró sobre sí misma y en nosotros,
hasta juntarnos por fin en este sueno, como fue escrito en el Simposio. Pasaron noches, nieves y solsticios; pasó el tiempo en minutos y milenios. Una carreta que iba para Nínive llegó a Nebraska. Un gallo cantó lejos del mundo, en la previda a menos mil de nuestros padres. [...] |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#114
|
|
No wlasnie. W drugiej lidze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#115
|
|
Z ciekawości, jak sugerujecie zestawić linię obrony na następną kolejką?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#116
|
|
Jeżeli Boguski ma sexrasmy i dlatego gra to k...a nie wiem co ma Uryga chyba z 5 szaf Kuszczaka
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#117
|
|
Czekaj i Zemlo dadzą radę.
![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#118
|
|
Sadlok (wraca po kartce?) + Uryga. Jakby to katastrofalnie nie brzmiało - Pietrzak jest w zespole nowy (on w ogóle grał na stoperze?), dla Cywki to raczej byłaby nowość. Czekaj - litości.
Tym bardziej o....... dla Guzmicsa za ewidentnie kartkowane wejście, chyba nie jest autystyczny i wiedział, że Arek od kilkudziesięciu minut był na następny mecz wyautowany. Całosciowo: Jović - Sadlok, Uryga - Pietrzak/Cywka. Ale bilans dwumeczu utrzymamy pozytywny. Edit: a, Żemło - jeśli zdrowy, na obu nogach - do pierwszego składu. Wisła Kraków 2016
Ostatnio edytowane przez d : 22.02.2016 o godz. 22:13.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Online |
#119
|
|
Po tym dzisiejszym spektaklu ciężko zebrać myśli.
Z taką grą na utrzymanie nie ma co liczyć. Pozostaje wierzyć, że będzie lepiej - na gwałt potrzeba kogoś kto rozegra piłkę. Mój osobisty limit cierpliwości do Urygi już się skończył. Cywka bardzo chce ale nie bardzo ma z czego. Bez rozegrania zarówno Bałaszow jak i Guerrier i napastnicy miotają się dość bezradnie. Gdyby udało się podpisać tego Wolskiego nawet w środę to gość od razu do pierwszego składu. Dodatkowo w obronie Gumiś w ostatnich meczach gra dywersję…. Będzie cholernie ciężko, dodatkowo na ławce gość sprawia wrażenie parodysty póki co. Ale z drugiej strony jeden mecz może wiele zmienić ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#120
|
|

|
||||||
![]() |
|
|