
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#1531
|
|
Ja mam Lenovo K910 i jest bardzo dobrze.
Jiayu a nawet bardziej procesor mial ten problem ze dual sim bylo w takiej formie ze jak gadasz przez jeden to drugi numer jest wylaczony. W standby byly oba wlaczone ale jak prowadzisz rozmowe to drugi niestety nie dziala. A tak to chyba ok Jiayu miało swojego dystrybutora w PL na allegro. Zależy jaką masz kasę do wydania. ![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: PL
Offline |
#1532
|
|
SPRZEDAM HTC DESIRE 610 - NA GWARANCJI, Super stan
http://allegro.pl/htc-desire-610-nie...086235531.html ![]() Powód: link
Ostatnio edytowane przez Zola : 12.02.2015 o godz. 17:37.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#1533
|
|
Gdzie najlepiej sprzedać telefon w Krakowie? W jakim komisie? Chodzi o to, że w abonamencie dostałem telefon i chce go opchnąć bo mi niepotrzebny.
|
|
|
|
Banita
Od: 05.2009
Offline |
#1534
|
|
Brozinho_23 a nie lepiej wystawic na allegro? Bo w komisie to dostaniesz pewnie z 50% wartosci telefonu;-)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#1535
|
|
No wiadomo, że lepiej kupca znaleźć, ale nie wiadomo czy się znajdzie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#1536
|
|
Wystaw na allegro czy gumtree. W komisie cwaniaka beda Ci chcieli dac pewnie smieszna kwote
![]() ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#1537
|
|
Najlepszy smartfon do 600zł to... ?
![]() ![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#1538
|
|
Może Xperia M2 Aqua? (wodoodporny, fajny design)
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#1539
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#1540
|
|
W czasie przegladania intenetu na chrome i Firefoxie, co jakiś czas wczytuje mi strony z porno, albo jakimiś reklamami i muszę zamykać przeglądarki, bo nie można nic wczytać. Wyczyściłem dane obu przeglądarek, przeskanowałem Nodem32, Malwarbytes AntiMalware i nic nie wykrywa. Może ktoś poradzić, może od nowu zainstalować cały system operacyjny?
![]() ![]() ![]() Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#1541
|
|
Cytat:
================================================== ==== Myślicie, że komórka 3x3 metry byłaby wystarczająca? ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#1542
|
|
Ale to te jakieś płatne, ruskie pornosy, nie da się tego oglądać.
![]() ![]() ![]() Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#1543
|
|
A to najmocniej przepraszam. Myślałem, że masz szerokie pole wyboru. Jebać ruski!
![]() ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#1544
|
|
Zainstaluj jakiegoś antywira - może pomoże. AVG jest na androida.
![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?
Offline |
#1545
|
![]()
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..." |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#1546
|
|
Oprogramowanie do telefonów niestety jest słabo rozwinięte wiec jedyne co ci może pomóc to twardy reset.
A co do komórki do 600zł to ja bym radził polować na lumie 735, która można na allegro znaleźć w takiej cenie. Ewentualnie nową 532 za ok. 350zł - dobry sprzęt i trochę kasy zostanie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#1547
|
|
Mam Sony Z3 Compact i nie mogę oglądać meczy przez żadną stronkę. Niestety mieszkam za granicą, więc NET to moja jedyna opcja...
Ma ktoś jakiś pomysł? Próbowałem na Chromie, zainstalowałem Firefoxa, dalej nic... .... mnie trafi... --- Druga rzecz: Czy zna ktoś programik który w momencie gdy dostanę smsa, będzie mi wyświetlał jego treść przez kilka-kilkanaście sekund? Jeżdżę ciężarówką i nie mogę się bawić w odblokowanie telefonu i czytanie... Z góry dzięki... ![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#1548
|
|
Do oglądania wiekszości transmisji potrzebujesz Jave w najnowszej wersji a tego komórki nie oferują. Jedyne co, to kupić taniego netbooka i łączyć sie z internetem za pomocą komórki. Ewentualnie spróbuj zobaczyć czy nie ma przypadkiem SopCast'a na Androida
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#1549
|
|
Nie znajduje mi takiego programu w sklepie play... Jesteś pewien nazwy?
![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#1550
|
|
http://weeb.tv/xbmc
Pobierasz program, instalujesz, opłacisz premium i lecisz z koksem. Ew. polecam przeglądarkę Dolphin z wbudowanym flash playerem. ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#1551
|
|
PLUS ma dla mnie darmowy telefon bo staly klient i przedluzam umowe.
Co prawda przyjdzie sms ze maja taki i taki telefon dla mnie ale to za malo bo tych telefonow maja duzo wicej ale o nie o wszystkich informuja w smsach. jest moze gdzies na stronie PLUSA czy gdzies indziej caly wykres telefonow jakie maja do zaoferowania? na miejscu w salonie moga mi podac parametry ale chcialbym teraz na spokojnie sobie przejrzec w necie telefony i porownac wszystkie.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 15.04.2015 o godz. 15:17.
|
|
|
|
Banita
Od: 11.2002
Offline |
#1552
|
Chyba, że Ciebie bawią telefony z niskiej póki to bierz śmiało. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#1553
|
|
Microsoft Lumia 640 LTE vs Sony Xperia E4 vs Sony Xperia E4g LTE (nówki z Plusa z 2-letnia gwarancja i aksesoriami) ,ktory wybrać pod kątem ich sprzedaży? który za więcej pójdzie?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#1554
|
|
Jakaś dobra najlepiej darmowa nawigacja na tel? dokładnie na Lumię 520
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2013
Offline |
#1555
|
|
na lumie to masz darmową nawigacje z funkcją offline która nazywa się "nokia here"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#1556
|
|
A dokładnie nazywa się HERE Maps.
Ściąga wszystkie mapy (które sobie wybierzesz) na telefon i nie musi się w ogóle łączyć z netem podczas używania. ![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Member
Od: 01.2015
Offline |
#1557
|
|
Na Androidzie mam Navfree, ale nie wiem czy jest też dostępna na Windowsie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#1558
|
|
Sygic - najlepsza offlinowa nawigacja na androida
![]()
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2015
Offline |
#1559
|
|
Weź Xperie E4. Ja miałem Nokię już w serwisie, bo mi upadła na podłogę i pękł wyświetlacz, więc bardzo słaby jest.
|
|
|
|
Member
Od: 01.2015
Offline |
#1560
|
Najdroższy jest oczywiście Microsoft Lumia 640 LTE (około 650 zł). Z kolei Sony Xperia E4 (około 460 zł). Poza tym ta Nokia jest popularniejsza, więc ma większe szanse, żeby ją sprzedać: http://www.strefa-zakupowa.pl/rankin...fon-komorkowy/ Wybór jest oczywisty ![]() |
|
|