The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: DERBY ZAKOŃCZĄ SIĘ:
ZWYCIĘSTWEM WISŁY! 128 73,99%
PORAŻKĄ PASIASTYCH 45 26,01%
Głosujących: 173. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 01.10.2014, 07:53
Patologia...
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 01.10.2014, 07:54
Który to ćwok był ? Aż "dwukrotny" reprezentant kraju ?
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 01.10.2014, 08:03
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Który to ćwok był ? Aż "dwukrotny" reprezentant kraju ?
Adam Marciniak
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 01.10.2014, 08:34
kibic sukcesu 2007 napisał(a):Wyświetl post
Adam Marciniak
On to powinien jeszcze placic myto za wjazd do miasta...
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 01.10.2014, 09:13
Dziwicie się? Zwykło się świętować niepowtarzalne wydarzenia jak ślub, narodziny dziecka. Wygrane derby z Wisłą to też coś unikatowego
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 01.10.2014, 12:27
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
On to powinien jeszcze placic myto za wjazd do miasta...
A to ten burok-przystojniacha, chyba ze Śląska przyjechał do Krakowa i zwariował z wrażenia. Ale, ze aż tak to nie przypuszczałem, że to taki wieśniak. Ciekawe na jakim osiedlu mieszka
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 01.10.2014, 15:38
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Dziwicie się? Zwykło się świętować niepowtarzalne wydarzenia jak ślub, narodziny dziecka. Wygrane derby z Wisłą to też coś unikatowego
nie zapominaj o obrzezaniu... ;-)
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 01.10.2014, 17:32
Decyzją Komisji Ligi Wisłą zostałą ukarana za petardy zakaza na następne derby u parchów. Dosyć dziwna to decyzja skoro jeśli się nie mylę Legia za ostatnie race u nas chyba nie została ukarana zakazem wyjazdowym na następny mecz w Krakowie. Chyba, ze się mylę.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 01.10.2014, 17:35
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Decyzją Komisji Ligi Wisłą zostałą ukarana za petardy zakaza na następne derby u parchów. Dosyć dziwna to decyzja skoro jeśli się nie mylę Legia za ostatnie race u nas chyba nie została ukarana zakazem wyjazdowym na następny mecz w Krakowie. Chyba, ze się mylę.
Tym sposobem robia sobie spokoj na kolejne derby na zydowce...
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 01.10.2014, 17:46
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Tym sposobem robia sobie spokoj na kolejne derby na zydowce...
No dobrze ale dlaczego Wisłą karana jest zakazem wstępu za kilka petard a Legia za racowisko, które spowodowało przerwanie meczu na kilka minut nie ma zakazu. Czy władze naszego klubu odwołają się od tego zakazu wskazując nierónomierność kar w przypadku obu klubów ? Bo jesli nie to będziemy je...ni za byle co a inni nie. Milczenie w tej sprawie będzie przyzwoleniem na stałe sranie nam na głowę.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 01.10.2014, 18:03
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No dobrze ale dlaczego Wisłą karana jest zakazem wstępu za kilka petard a Legia za racowisko, które spowodowało przerwanie meczu na kilka minut nie ma zakazu. Czy władze naszego klubu odwołają się od tego zakazu wskazując nierónomierność kar w przypadku obu klubów ? Bo jesli nie to będziemy je...ni za byle co a inni nie. Milczenie w tej sprawie będzie przyzwoleniem na stałe sranie nam na głowę.
Ty wiesz jak jest i ja tez to wiem...i każdy z nas niestety tez...
Odpowiedz cytując
kiep23
Junior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 01.10.2014, 21:16
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No dobrze ale dlaczego Wisłą karana jest zakazem wstępu za kilka petard a Legia za racowisko, które spowodowało przerwanie meczu na kilka minut nie ma zakazu. Czy władze naszego klubu odwołają się od tego zakazu wskazując nierónomierność kar w przypadku obu klubów ? Bo jesli nie to będziemy je...ni za byle co a inni nie. Milczenie w tej sprawie będzie przyzwoleniem na stałe sranie nam na głowę.

W związku z zachowaniem kibiców podczas meczu T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa Komisja Ligi nałożyła na Białą Gwiazdę karę w wysokości 10 tys. złotych. Legia nie może natomiast organizować wyjazdów grup kibiców na trzy najbliższe mecze ligowe oraz na trzy następne w zawieszeniu na sześć miesięcy

źródo: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-krakow/79dx6

rozumiem że wg Ciebie władze Wisły powinny domagać się aby kara była równomierna i aby dołożono kibicom Wisły dodatkowe 2 mecze zakazu?
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 01.10.2014, 22:26
kiep23 napisał(a):Wyświetl post
W związku z zachowaniem kibiców podczas meczu T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa Komisja Ligi nałożyła na Białą Gwiazdę karę w wysokości 10 tys. złotych. Legia nie może natomiast organizować wyjazdów grup kibiców na trzy najbliższe mecze ligowe oraz na trzy następne w zawieszeniu na sześć miesięcy

źródo: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-krakow/79dx6

rozumiem że wg Ciebie władze Wisły powinny domagać się aby kara była równomierna i aby dołożono kibicom Wisły dodatkowe 2 mecze zakazu?
Zastanawia mnie dlaczego nie dostali zakazu na mecz u nas tak jak my mamy zakaz na derby u parchów.
Odpowiedz cytując
mtk
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 02.10.2014, 07:58
Cytat:
W związku z zachowaniem kibiców podczas meczu T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa Komisja Ligi nałożyła na Białą Gwiazdę karę w wysokości 10 tys. złotych. Legia nie może natomiast organizować wyjazdów grup kibiców na trzy najbliższe mecze ligowe oraz na trzy następne w zawieszeniu na sześć miesięcy

źródo: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-krakow/79dx6

rozumiem że wg Ciebie władze Wisły powinny domagać się aby kara była równomierna i aby dołożono kibicom Wisły dodatkowe 2 mecze zakazu?
Mecz z Legią został przez race przerwany na kilka minut, nie przypominam sobie, żeby derby przerywano. Kilka petard, które nikomu i niczemu nie zaszkodziły powinny być ukarane zakazem wyjazdu na najbliższy mecz z Górnikiem
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 02.10.2014, 08:10
Górnik i tak nie przyjmuje gości (budowa stadionu). Korona- wiadomo. I tak kolejne robią się Gliwice pod koniec listopada.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:11.