The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Które miejsce przewidujesz na koniec sezonu?
1-3 35 20,71%
4-8 99 58,58%
9-12 27 15,98%
13-16 8 4,73%
Głosujących: 169. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Janusz
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.06.2014, 00:17. Które miejsce 2014/15?
Jak sądzicie, które miejsce zajmiemy w lidze w nadchodzącym sezonie?
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.06.2014, 10:21
Obawiam się, że możemy mieć problemy z awansem do pierwszej ósemki. Co prawda przed ostatnim sezonem też chodziły takie głosy, ale przyszłość w klubie nie maluje się niestety kolorowo. Na solidne wzmocnienia się nie zapowiada, brak atmosfery na trybunach, to niestety nie wróży sukcesów.

Może trochę pesymistycznie, ale myślę, że uplasujemy się w drugiej połówce tabeli. Jeśli dodamy do tego słabszą grę na wiosnę, to obstawiam 13. miejsce. Oczywiście mam nadzieje, że będzie znacznie lepiej
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 22.06.2014, 10:54
Myślę, że o ''ósemkę'' problemu nie będzie, ale o pudło jak mówił jacuś nie ma najmniejszych szans.
Przypominam, że to Ekstraklasa
Odpowiedz cytując
Valandil
Senior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.06.2014, 11:04
4 miejsce.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 22.06.2014, 11:06
7/8/9 na styk grup
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 22.06.2014, 11:11
Będzie ciężko o pierwszą ósemkę, podium "Jacusia" nierealne.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 22.06.2014, 13:19
Ponownie chciałbym widzieć Wisełkę na 5 miejscu a marzeniem jest 3
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 22.06.2014, 15:30
Lech, Legia, Lechia sa poza zasięgiem. Zostawić jeszcze trzeba miejsce na jakiegoś czarnego konia wyścigów - czyli liczę na 5-7 miejsce po sezonie zasadniczym. 5 będzie dobrym wynikiem, 3 kosmicznym. Druga połowa tabeli - rozczarowaniem.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 22.06.2014 o godz. 15:34.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 22.06.2014, 19:05
Za wcześnie, żeby cokolwiek sensownego powiedzieć: trzeba poczekać i zobaczyć jak będzie wyglądał skład: czy przyjdzie lewy obrońca, Jovanovic dostanie zgodę na treningi, jak będzie ze zdrowiem Głowy, czy odejdzie Sarki itd.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.06.2014, 19:33
Ja postawiłem, że będzie to przedział pomiędzy 9, a 12 miejscem, bo liczę na to, że w dobie kryzysu Smuda da pograć dłużej kilku zawodnikom z CLJ niż tylko ogony. Jeżeli będą grać to będą popełniać błędy przez co możemy tracić pkt. Jeżeli przyjdą zapchajdziury na 1 sezon to może uda się ugrać pierwszą 8, ale za rok wrócimy do pkt wyjścia. Kolejny raz będziemy się zastanawiać czy uda nam się awansować do pierwszej 8.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.06.2014, 19:36
można być pewnym jednego, na pewno nie bedzie to miejsce pucharowe. Ja osobiście bede szcześliwy z grupy z mistrzowskiej i ogrania sąsiadki. A mistrzem bedzie L. Co robić..
Odpowiedz cytując
Robson30
Junior Member
 
Od: 05.2014
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 22.06.2014, 19:56
miejsca od 3-6.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 23.06.2014, 12:42
1 zdecydowanie.

W zimie mamy mieć kłopot bogactwa więc w nową rundę wchodzimy samymi zwycięstwami i cześć.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 23.06.2014, 13:33
Chciałbym takie, które daje utrzymanie. Biorąc pod uwagę, że jak przyjdą kontuzję, to będziemy grali juniorami, to nie jest to chyba przejaw skrajnego pesymizmu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 05.07.2014, 11:35
Na dzień dzisiejszy IMHO potencjał mamy trochę mniejszy niż przed runda wiosenną i w rundzie jesiennej. Bardzo trudno coś przewidzieć -- nie wiemy co się stanie w przerwie jesiennej, jak będzie z finansowaniem przez Telefonikę. Juniorzy dają nadzieję i może nawet coś wniosą już w tej rundzie?
Tak naprawdę miejsca od 3 do 10 nie będą żadną niespodzianką. ale w sumie to obstawiłbym od 6 do 10 -- ponieważ nie ma takiej opcji wybrałem 4-8.
Odpowiedz cytując
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 05.07.2014, 13:22
Buchalik Burliga Głowacki Dudka Sadlok Stjepanovic Garguła Stilic Sarki Guerrier Jankowski Brożek 12 piłkarzy na niezłym poziomie jak na ekstraklase. Do tego młodzież, chory Jovanovic, Lucas, Uryga , Czekaj.. I Boguski (o matko) . ławkę mamy tragiczną, praktycznie żaden rezerwowy nie kopnął jeszcze prosto piłki w ekstraklasie. Musimy wytrzymać jak najdłużej bez kontuzji, wtedy spokojnie powinniśmy wejść do mistrzowskiej, w innym przypadku nasza młodzież będzie dostawać bęcki jak leci.. Przydały by się jak złoto ze 2-3 wzmocnienia ale to raczej niemożliwe. Szkoda że lysego nie wywalili i mecze tylko w tv, własne dzieci nie pozwoliły jechać na mecz bednarz won!!!
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 05.07.2014, 13:33
Na pierwszą trójkę szanse są minimalne. Legia, Lech i Lechia są teoretycznie poza naszym zasięgiem. Myślę jednak, że to nie jedyne drużyny, które wyprzedzą nas w tym sezonie. Pierwsza ósemka powinna być ale z problemami. Naszym największym problemem będą słaba obrona i skrzydła. Jedyną chyba nadzieją jest przygotowanie fizyczne tych zawodników, którzy po dwóch ciężkich okresach przygotowawczych Smudy mogą doświadczyć efektu kumulacji i być w życiowej formie. Mocno natomiast obawiam się o nowe nabytki i Stilića, którzy mogą zostać przez Franza tradycyjnie zajechani.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 05.07.2014, 15:02
Nie zostaną zajechani. Nie mają kiedy. Ledwo zaczeli przygotowania, a za 2 tygodnie już liga. Smuda dobrze wie że przygotowania ma bardzo krótkie.

Moim zdaniem przystępujemy ze stanem kadrowym mocniejszym niż w tym samym okresie sezonu 13/14. A czy powtórzymy taką jesień jak rok temu? Wątpię. Miejsce 5-6 będzie całkiem dobre. Zimą może z finansami będzie u nas lepiej, niemniej jednak i tak runda wiosenna ( mistrzowska) rozstrzygnie o końcowym miejscu.

A co do miejsca na koniec sezonu. Prorokuję miejsce 4 i zapewniony start w pucharach w sezonie 15/16.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 05.07.2014, 15:06
Bez minimum 2 obrońców na wiosnę nie ma co marzyć o pucharach - może się okazać, że i teraz ta żelazna czwórka Burliga-Czekaj-Głowacki-Sadlok się wykruszy (szklany Głowa, Bury jeździec bez głowy za kartki, Czekaj jako kompletne drewno) i w obronie będzie grał Dudka (błagam, nie) albo Uryga, ewentualnie Żemło... skład w sam raz, na uniknięcie spadku, ale pierwsza 8? Nie ma mowy.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 05.07.2014, 16:20
O wiele za wcześnie na takie spekulacje.
Wydaje się, że bycie wyżej niż 2xL+1xA(mica) będzie ciężkie, ale jeśli pojawi się jakiś sponsor koszulkowy to kto wie...
Nie wiadomo na czym stoimy i co będzie za 2 tygodnie więc na tym zakończę.
Ostatnio edytowane przez arti : 05.07.2014 o godz. 16:26.
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 05.07.2014, 19:56
Tak jest arti. Wygrajmy najpierw z Łęczną.
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 05.07.2014, 20:17
Lechia poza naszym zasięgiem? Chyba kierujecie się tylko prywatną sympatią. Te szumne transfery mogą okazać się niewypałem. Jak chodzi o Lecha to w zeszłym sezonie póki nie było plagi byliśmy wyżej od nich w tabeli. wyprzedzili nas dopiero po 27 kolejce. Ale faktycznie mają szerszą,bardziej wyrównaną kadrę niż my. O Legii nawet nie piszę, bo im nikt nie zagrozi. Poziom naszej ligi jest taki, że w zasadzie każda z drużyn poza dwójką Lech-Legia może znaleźć się na podium. Dobrym przykładem jest Ruch, który grając w miarę podobnym składem na przemian walczy raz o puchary, a raz o utrzymanie.Jeżeli chcecie typować nasze miejsce w nadchodzącym sezonie to powiedzcie mi, która Wisła jest prawdziwa? Ta z wiosny, czy ta z jesieni? Ta która ograła Legię, Lecha do zera, czy ta która przegrała z nimi po 0-5 i 0-3? Wydaje mi się, że mamy na tyle dobrym i doświadczonych zawodników, że śmiało można od nich wymagać miejsc 3-5. Ale równie dobrze mogą grać taką padakę jak wiosną i będzie problem z utrzymaniem. Dlatego mnie będzie cieszył każdy zdobyty punkt, nieważne w jakim stylu. Im szybciej zapewnimy sobie górną ósemkę tym lepiej. Pomyślcie co by było gdybyśmy mieli mnij punktów po jesieni i wiosnę trzeba by było się spiąć, a tu przyszła seria 5 porażek z rzędu.

Ps oczywiście jakby ten sezon się nie układał to zwycięstwa w derbach to obowiązek piłkarzy!
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 05.07.2014, 22:06
Moim zdaniem Lechia zrobiła bardzo dobre transfery (i chyba jeszcze jakieś zrobi). Przypomina mi to nasze wzmocnienia w 1998 roku. Jedyne co może im pokrzyżować plany to brak zgrania lub nietrafiony trener.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 07.07.2014, 11:49
Serce mówi mistrz

Ale ten podły realista w środku miejsca 4-8
Odpowiedz cytując
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 07.07.2014, 12:33
W obecnym składzie to miejsca 4-8 wydają się najbardziej realne. O miejsce w ósemce jestem raczej spokojny, ale walka o pudło wydaje mi się nierealna - mamy po prostu zbyt wąską kadrę.
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 07.07.2014, 14:26
A może odwrócimy trochę pytanie i zamiast pytać o miejsce Wisły w lidze zapytamy "kto przed nami?". Bardzo mnie interesuje kto kadrowo (bo przecież przed startem sezonu tylko na tej podstawie można oceniać) jest mocniejszy od Wisły. Pytanie kieruję głównie do tych, którzy mówią, że zajmiemy miejsca od czwartego w dół.

Kto jest mocniejszy? Legia, Amica, może Lechia (bo fakt, że kupują hurtowo piłkarzy, nie oznacza, że wszystko im zaskoczy od razu, plus ten trener jest też niewiadomą). Kto jeszcze? Bo wygląda na to, że zapominam o conajmniej kilku zespołach, które mają mocne i wyrównane kadry składające się z ~20 zawodników gwarantujących odpowiedni poziom na e-klasę.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 07.07.2014 o godz. 14:32.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 07.07.2014, 14:56
^^ a jakie to zespoły mają kadrę ponad 20 zawodników o poziomie ekstraklasowym?

Legia i Lechia na chwile obecną jak najbardziej. Taki Lech to już niekoniecznie. Tak naprawdę brak szerokiej kadry (czyli po dwóch równorzędnych zawodników na każdą pozycje) to problem większości naszych zespołów. Naszym problemem jest to, że mamy tylko pierwszą jedenastkę i zero zmienników.
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 07.07.2014, 15:07
Dlatego właśnie pytam, które to kluby są tak daleko przed nami personalnie.

Zero zmienników u nas? Zgadzam się, że pod tym względem mogłoby być lepiej (zwłaszca na bokach obrony, z których z różnych oddaliśmy w ostatnim półroczu kilku piłkarzy (Stolarski, Fryc, Bunoza), ale ZERO?

Cytat:
bramkarze:
Gerard Bieszczad [Polska] 05.02.93 190/83 Warta Międzychód 1-0
Michał Buchalik [Polska] 03.02.89 190/83 Ruch Chorzów 57-0
Jan Kocoń [Polska] 11.02.93 186/82 - 0-0
obrońcy:
Jakub Bartosz [Polska] 13.08.96 183/76 Karpaty Siepraw 1-0
Łukasz Burliga [Polska] 10.05.88 184/78 Ruch Chorzów 73-3
Michał Czekaj [Polska] 13.02.92 195/83 - 26-0
Dariusz Dudka [Polska] 09.12.83 183/80 Birmingham City FC 182-5
Arkadiusz Głowacki [Polska] 13.03.79 186/78 Trabzonspor Kulübü 325-10
Marko Jovanović [Serbia] 26.03.88 189/76 FK Partizan (Belgrad) 48-0
Maciej Sadlok [Polska] 29.06.89 186/80 Ruch Chorzów 118-1
Piotr Żemło [Polska] 10.07.95 190/76 Mamry Giżycko 2-0
pomocnicy:
Łukasz Garguła [Polska] 25.02.81 177/71 GKS Bełchatów 192-30
Wilde-Donald Guerrier [Haiti] 31.03.89 175/72 América des Cayes 30-7
Maciej Jankowski [Polska] 04.01.90 181/68 Ruch Chorzów 111-26
Przemysław Lech [Polska] 05.07.95 180/78 - 0-0
Lucas Guedes [Brazylia] 30.05.96 183/ Cruzeiro EC (Belo Horizonte) 0-0
Emmanuel Sarki [Nigeria] 26.12.87 185/68 Waasland-Beveren 48-1
Semir Štilić [Bośnia i Hercegowina] 08.10.87 183/75 Gaziantepspor Kulübü 122-25
Ostoja Stjepanović [Macedonia] 17.01.85 178/70 FK Vardar (Skopje) 34-0
Alan Uryga [Polska] 19.02.94 191/85 Hutnik Kraków 19-0
napastnicy:
Rafał Boguski [Polska] 09.06.84 173/70 GKS Bełchatów 153-27
Paweł Brożek [Polska] 21.04.83 180/72 RC Recreativo de Huelva 231-103
Dawid Kamiński [Polska] 13.02.95 176/65 TOR Dobrzeń Wielki 3-0
Adrian Wójcik [Polska] 22.02.96 178/69 Wieczysta Kraków 0-0
Tomasz Zając [Polska] 14.07.95 165/56 Kmita Zabierzów 2-0
Dla porównania kadra Ruchu, który w poprzednim sezonie był przed nami.

Cytat:
bramkarze:
Seweryn Derbisz [Polska] 02.04.95 196/93 Korona Kielce 0-0
Krzysztof Kamiński [Polska] 26.11.90 191/81 Wisła Płock 16-0
Kamil Lech [Polska] 15.09.94 190/85 - 0-0
Bartosz Soliński [Polska] 27.06.92 190/83 Rozwój Katowice 0-0
obrońcy:
Bartosz Brodziński [Polska] 08.08.91 185/83 Arka Gdynia 0-0
Daniel Dziwniel [Polska] 19.08.92 178/72 Offenbacher FC Kickers 1901 31-1
Artur Gieraga [Polska] 04.05.88 183/80 Łódzki KS 17-2
Michał Helik [Polska] 09.09.95 191/77 - 8-0
Aleksander Komor [Polska] 24.06.94 190/82 Widok Lublin 0-0
Martin Konczkowski [Polska] 14.09.93 181/74 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 25-0
Adrian Mrowiec [Polska] 01.12.83 190/84 Chemnitzer FC 30-1
Piotr Stawarczyk [Polska] 29.09.83 193/88 Widzew Łódź 165-6
Marek Szyndrowski [Polska] 30.10.80 184/75 GKS Bełchatów 157-1
pomocnicy:
Bartłomiej Babiarz [Polska] 03.02.89 171/68 GKS Tychy 29-1
Łukasz Janoszka [Polska] 18.03.87 181/76 GKS Katowice 162-23
Konrad Korczyński [Polska] 26.09.94 174/70 Salos Szczecin 0-0
Jakub Kowalski [Polska] 09.10.87 176/68 Okocimski KS Brzesko 23-1
Patryk Lipski [Polska] 12.06.94 185/74 Salos Szczecin 0-0
Marcin Malinowski [Polska] 06.11.75 179/74 Odra Wodzisław Śląski 436-13
Konrad Mularczyk [Polska] 31.07.94 185/73 Czwórka Wałcz 0-0
Jakub Smektała [Polska] 26.08.87 184/75 Piast Gliwice 97-6
Filip Starzyński [Polska] 27.05.91 184/70 Salos Szczecin 65-13
Łukasz Surma [Polska] 28.06.77 177/70 Lechia Gdańsk 450-24
Miłosz Trojak [Polska] 05.05.94 191/81 Górnik Wałbrzych 0-0
Łukasz Tymiński [Polska] 08.11.90 175/73 Jagiellonia Białystok 63-1
Maciej Urbańczyk [Polska] 02.04.95 173/66 - 1-0
Bartosz Włodarczyk [Polska] 04.06.94 174/70 Gwiazda Ruda Śląska 0-0
Kamil Włodyka [Polska] 11.10.94 180/70 MCKiS Sokół Jaworzno 33-0
Marek Zieńczuk [Polska] 24.09.78 183/75 Lechia Gdańsk 348-70
napastnicy:
Grzegorz Kuświk [Polska] 23.05.87 181/75 KS Polkowice 96-19
Mateusz Kwiatkowski [Polska] 23.11.92 167/60 Bałtyk Koszalin 14-1
Pavel Šultes (*) [Czechy] 15.09.85 180/77 Polonia Warszawa 54-5
Polecam też sprawdzić resztę zespołów tej mega mocnej ligi, w której wg niektórych nie mamy szans na jakikolwiek sukces.

http://www.90minut.pl/liga/0/liga6826.html
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 07.07.2014 o godz. 15:11.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 08.07.2014, 13:57
Ruch z podobną kadrą dwa sezony temu zajął zaszczytne 15 miejsce. Różnie może być. Wiele zależy od szczęścia, kontuzji kluczowych zawodników i trafienia z formą.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
john_doe92
Junior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 10.07.2014, 10:45
Przede wszystkim chodzi o zdrowie kluczowych zawodników. Najprostszy przykład to Brożek, porównajcie sobie jego jesień kiedy był zdrowy (20 meczów i 12 goli) i wiosnę kiedy miał kłopoty (15 i 6). To jest klucz.
Jeśli chodzi o siłę kadry na tle innych to dla zainteresowanych więcej tutaj: http://wislakrakowtaktycznie.blogspo...j-gwiazdy.html
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:16.