The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#301
Stary 08.10.2012, 08:31
Problem w tym ze ci mlodzi o ktorych piszesz nie wygryzli i nie wygryza nikogo z skladu. Graja tylko i wylacznie dlatego ze nasza kadra wyglada jak wyglada. To my , mistrzowska Wisla znizylismy sie do ich poziomu niz oni do Wisly dorownali.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#302
Stary 08.10.2012, 08:58
Pele_94 napisał(a):Wyświetl post
Co Ty mówisz, że nie ma dowodów na zwolnienie Petrescu "przez" piłkarzy. Sam Cupiał mówił, że to był jego największy błąd. Poszukaj sobie artykułów w których piłkarze mówią, że podczas meczu nie mieli siły biegać przez ciężkie treningi oraz o tym jak chodzili na skargi do prezesa. Gdyby wtedy zamiast trenera wymienić pseudopiłkarzy na gości którym się chce, to pewnie bylibyśmy w tej mitycznej Lidze Mistrzów i dzisiaj nasza sytuacja wyglądałaby całkiem inaczej
Jeszcze Bileter mówił, że Petrescu to najgorszy trener z jakim pracował. Jestem ciekaw czy wynikało to z tego, że dokręcał tak śrubę czy po prostu był ciężki w obejściu. Bo wątpię, żeby treningi w bundeslidze były dużo lżejsze niż to miało miejsce u Dana.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 08.10.2012, 09:34
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym ze ci mlodzi o ktorych piszesz nie wygryzli i nie wygryza nikogo z skladu. Graja tylko i wylacznie dlatego ze nasza kadra wyglada jak wyglada. To my , mistrzowska Wisla znizylismy sie do ich poziomu niz oni do Wisly dorownali.
Nie pozostaje mi nic innego jak się zgodzić.
Nasi młodzi nie grają bo potrafią. Nasi młodzi grają bo muszą.
Odpowiedz cytując
f-cuda
Banita
 
Od: 10.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#304
Stary 08.10.2012, 11:36
Nie oszukujmy się nastepny mecz powinie wygladac tak
Jovanić na bramce moze jednak się obudzi czasem sie zdarza
Lewa Obrona spróbowal bym Chavez gorzej już nie zagra od dunczyka którego wkrecja na lewo i prawo
Stoperzy Bunoza,Głowacki-bunoza pewny młoda, głowacki doświadczony
Prawa obrona Marko Jovanović z laku braku
Defensywni pomocnicy
Kew Jaliens,Alan Uryga
Skrzydła Burliga,Szewczyk-ILiev dno,Boguski brak sil
Playmekr-Melikson
Atak Genkow

Chyba najmocniejsza jedynastak na ta chwile
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 08.10.2012, 11:49
Zdziwiło mnie postawienie w środku obrony na Czekaja zamiast na Bunozę. Bunoza z pewnością ma większe doświadczenie, jest lepszy motorycznie od Czekaja, a lewa noga nie słyży mu do wsiadania do tramwaju, co w przypadku słabo grającego na lewej obronie Fredriksena, okazało się przyczyna utraty obu goli.
Czekaj najpierw tak jak w Gliwicach nie był w stanie zablokować dośrodkowania z linii końcowej, a Jovanoović dwukrotnie "asekurując Głowackiego w środku pola karnego odpuszczał Koseckiego, który dzięki temu dostał 2 bramki na tacy.
W środku pomocy ciekawie rozkręcała się gra na linii Chrapek - Melikson - Iliew, przede wszystkim gra z klepki, która od czasu do czasu dawała efekty. Garguła w tym towarzystwie głównie się plątał.
Dziwiła mnie jednocześnie indolencja sędziego, bo przy wychodzeniu z kontrą raz dawał żółte kartki (np Salinas faul w środkowej strefie) by za chwilę za faul Wawrzyniaka, którego obszedł o dziwo Garguła 30 m od pola karnego kartki już nie dać.
Widać jedno - nasz zespół motorycznie prezentuje się tragicznie. Najbliżesze dwa tygodnie to konieczne podbudowanie siły motorczynej i jak już ktos pisał na forum 2 lata temu w takiej samej sytuacji był Maasant, który dysponował równie słabym motorycznie i nierozumiejącym sie zespołem. Po przerwie wprawdzie były wyjazdowe porażki z Górnikiem i Amiką, ale późnie passa kilku zwycięstw z rzędu...
Bólem tej drużyny jest brak skrzydłowych, bo jedynie od biedy mozna za takich uznać Iliewa i Szewczyka. Cały czas mnie zastanawia, dlaczego Melikson gra na skrzydle zamiast ewentualnie garguły (skoro Kulawik uważa, że na grę zasdługuje) wszak w Bełchatowie pozycja lewego pomocnika gagrule nie była obca....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#306
Stary 09.10.2012, 10:57
f-cuda napisał(a):Wyświetl post
Nie oszukujmy się nastepny mecz powinie wygladac tak
Jovanić na bramce moze jednak się obudzi czasem sie zdarza
Lewa Obrona spróbowal bym Chavez gorzej już nie zagra od dunczyka którego wkrecja na lewo i prawo
Stoperzy Bunoza,Głowacki-bunoza pewny młoda, głowacki doświadczony
Prawa obrona Marko Jovanović z laku braku
Defensywni pomocnicy
Kew Jaliens,Alan Uryga
Skrzydła Burliga,Szewczyk-ILiev dno,Boguski brak sil
Playmekr-Melikson
Atak Genkow

Chyba najmocniejsza jedynastak na ta chwile
Chyba nie.
Javanic ? - kuriozalna propozycja ... Kiedy on ostatnio bronił ? co wiesz o jego formie ?
Chavez na lewej obronie ? - skrajni obrońcy muszą być szybcy zwrotni , umieć się podpiąć do akcji ofensywnej i czasem dośrodkować. Nic z tych rzeczy nie pasuje do naszego kaznodziei. Zgadzam się że Fredka ostatnio zawiódł ale bez przesady !!!
Para stoperów ok - chociaż ja tam większej różnicy miedzy Czekajem a Bunoza nie widzę ...
Jaliens def pom.: zagrał tam jeden mecz dobrze i jeden średnio . Lepszy jest tam Chrapek z grającym blisko Meleksem
Burliga na prawe skrzydło - dobry pomysł (od pewnego czasu też o tym piszę) ale ..... Bury kilka tygodni na L4 niestety.
Skrzydeł nie mamy: tzn. Szewczyk jest ok na jakieś 50 minut ... potem dętka. Niech zacznie Iliev (on na początku sezonu naprawdę grał dobrze .... może dlatego że od pierwszej minuty) w drugiej połowie Szewczyk.
Ja bym dał na lewe skrzydło Sikorskiego/Boguskiego po 45 minut (ale niech gryzą trawę)
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#307
Stary 09.10.2012, 13:23
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Szewczyk jest ok na jakieś 50 minut ... potem dętka. Niech zacznie Iliev (on na początku sezonu naprawdę grał dobrze .... może dlatego że od pierwszej minuty) w drugiej połowie Szewczyk.


Iliev grał dokładnie tak samo jak teraz, czytaj "bezproduktywnie" Zauważ, że on nawet mając za przeciwnika Bełchatów nie potrafił celnie dośrodkować by piłka nie trafiła w obrońców. Być może Iliev sie nie nadaje na skrzydłowego/pomocnika? Podawać to już naszego Nico nie nauczymy. Być może odnalazł by się jako klasyczna "9" - trudno powiedzieć, znając jego manierę "wejdę do bramki z piłką, zamiast strzelić"

Ja pomimo fatalnego początku, pomimo tego, że przez chwile się zapomniał, że nie jest na plantacji bawełny tylko w profesjonalnym klubie, wciąż wierzę w Romella Quito. Chłopak potrzebuje wsparcia, a sądząc po zachowaniu Sobola i Garguły niezbyt jest lubiany.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#308
Stary 09.10.2012, 13:40
W Partizanie grał jako cofnięty napastnik po prostu.
..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:48.