
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czego się spodziewasz po meczu w Szczecinie? | |||
| Nic mnie już nie zaskoczy |
|
75 | 41,44% |
| Porażki |
|
33 | 18,23% |
| Przebudzenia Wisły! |
|
32 | 17,68% |
| Walki, ambicji, charakteru! |
|
41 | 22,65% |
| Głosujących: 181. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland
Offline |
#181
|
Młodzi wczoraj się starali, ale nie ta liga. Co powiesz na rozradowanego Wilka po meczu w rozmowie z Edim ? A przecież jemu zaangażowania i względnych umiejętności w każdym meczu nie można odmówić. Bednarz zabił wiarę tych piłkarzy w ich sens w tym klubie i może to uratować jedynie natychmiastowe usunięcie go z klubu. Nowy prezes, trener i budowa zespołu na bazie najlepszych z możliwych piłkarzy Wisły, a uwierz mi, nie są to piłkarze z zaciągu Bednarza napewno. Czas na zarządców z wizją rozwoju klubu, z Cupiałem lub bez niego, a nie na zwijaczy tego klubu. Przy takim długu, wyłącznie Wisła mistrzowska i pucharowa jest w stanie go zredukować a nie powiększyć, czy się to komuś podoba, czy nie.. Strachy przed Cupiałem nic tu nie pomogą. Ma on dwa wyjścia. Albo odbudować Wisłę mistrzowską, jedynie zdolną do redukcji długu, albo ją zbankrutować w walce o utrzymanie lub bez pucharów. Kupców nie będzie na 100 mil dlugu, tak więc Cupiał raczej wyjscia nie ma, bo nie uwierzę jakoś w zbankrutowanie Wisly. Dość tego zakłamywania rzeczywistości. Pora poważnie się pochylić nad przyszłością Wisły.
Ostatnio edytowane przez kot : 15.09.2012 o godz. 15:21.
![]()
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#182
|
|
No i właśnie pytanie czy Cupiał ma chęć, czas i pieniądze, że się za Wisłaę zabrać.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#183
|
|
Po prostu nie mamy już takiej siły jak kiedyś, zazwyczaj drużyny z którymi gramy są na zbliżonym poziomie, więc nawet takie niuanse jak dwa bramki z dupy o czymś decydują ![]() Co do personaliów: [+] Boguski - może nie wiele pokazał, ale kilka razy wyglądał jak piłkarz, może wróci wreszcie do grania czegokolwiek Melikson - jak zwykle robił nam grę Jovanović - podobnie jak Boguski, będzie z niego pożytek Bunoza - solidnie, najlepszy stoper obecnie Chrapek - póki miał siłę to potrafił coś zagrać, na niego trzeba stawiać [-] Garguła - grał w ogóle? Wpuścić Szewczyka za niego... Iliev - bardzo go lubię, ale nie potrafił zrobic różnicy na boisku Reszta słabo, ale stabilnie, czyli grają to co grali od dluższego czasu, czyli chuujnie :] PS: nasz środek pola wygląda katastrofalnie - Michale Probierzu, jeśli to czytasz to słuchaj: Melikson idzie do środka, gdzie będzie grał razem z Chrapkiem i Wilkiem z tyłu, po bokach Szewczyk i Iliev - Melikson z Ilievem to słabe skrzydła, obaj mało pracują w obronie, Szewczyk powinien nieco pomóc, Melikson niech gra podwieszonego napastnika, za Genkowem, a Chrapek niech asekuruje Ilieva, który niech też raczej się skupia na grze z przodu. Proste? kot napisał(a):
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 15.09.2012 o godz. 17:20.
|
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#184
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#185
|
|
Kilka moich przemyśleń co do piłkarzy .
Pareiko - pozbierał się . Para Bunoza - Jaliens bardzo pewna . Nadspodziewanie . Jaliens zagrał pewniej niż Głowacki ostatnio . Przy zdrowym Głowackim możemy mieć dobre porównanie , jeśli wraz z Bunozą ( pewniak w obronie ) będa grali gorzej - powinien ustapić na ten moment kosztem Jaliensa . Burliga - Fredriksen - jedni z najsłabszych na boisku wczoraj. Pierwszy do zmiany , a z Janem nie wiadomo co zrobić . Środek pola - Wilk przegrywał fizycznie , biegał gdzie się da ale co za tym idzie.. totalnie chaotycznie . Nie wiem czasem o czym on myśli . Coraz bardziej sensowne wydaje się dla mnie wpuszczenie od poczatku Urygi który swoją fizycznośćią oraz "zimną głową na boisku" może dac nam w koncu względny spokój . Warunkami bije Wilka na głowę , a jak sobie przypominam jego krótki występ przeciwko Ruchowi w zeszłym sezonie to wręcz imponował spokojem przeciwko chorzowianom . Chrapek - występ przecętny , ale widac że się starał i próbował coś zrobić w przeciwieństwie do swojego partnera... Garguły - kolejne dziecko we mgle . Wygląda na boisku jak junior , a nie 31-letni zawodnik który miałby dyrygować całą drużyną . Melikson - grał za daleko od Ilieva , tylko grając w środku pola może zdziałać coś sensownego . Jak na skrzydłowego ma przeciętną wrzutkę , podania prostopadłe po ziemi , oraz gra z klepki z Ilievem mogą nam tylko uratować wynik . W dodatku gral za głęboko nie widząc wsparcia w Gargule i Wilku . Z Chrapkiem zagrał 2-3 fajne piłki ale to było za mało. Iliev - był całkowicie samotny na swoim skrzydle , jedno sensowne wejście Burligi na cały mecz miało nam stworzyć zagrożenie z tej strony boiska ? Genkov - jest nam potrzebny na boisku , ale nie sam z przodu , nic tam nie zrobi , zresztą nie mamy kogo w tym miejscu wystawić . zmiennicy : Boguski w moim mniemaniu pokazał się z dobrej strony , w dalszym ciągu ma tą zdolność łatwego "uwalniania " się od rywali jednym zwodem . Wydaje mi sie , że jeśli chodzi o drybling to w tej chwili jedyny nasz sensowny napastnik . Przyjęcie piłki tez lekko poprawił . Jak na wiecznie kontuzjowanego zawodnika zapisał swoje wejście na plus . Szkoda że bez praktycznego przełożenia . Przypominając sobie spotkania z tamtego sezonu i te w których wystąpił od początku Boguski , czyli ze Śląskiem i Twente , dawał coś drużynie co sprawiało że spotkania były w pewnym sensie "pod kontrolą " Jovanovic również swoim wejściem pokazał że nie wszedł na plac gry junior tylko solidny zawodnik wybijający się ponad średnią . Powinien w następnym meczu wejść kosztem Burligi który chyba symuluje grę w tym momencie jeszcze bardziej niż Garguła . Szewczyk - grał za krótko , był praktycznie niewidoczny . Na ten moment sam nie pociągnie gry . Na następny mecz powinniśmy wyjść ustawieniem : Pareiko - Jovanovic , Głowacki ( Jaliens ) Bunoza , Jan - Uryga - Iliev , Melikson , Chrapek , Boguski (Szewczyk ) - Genkov |
|
|
|
Member
Od: 10.2011
Offline |
#186
|
|
takie sobie wnioski po wczorajszym meczu...
prawdopodobnie przegramy jeszcze wiele meczów, ale... 1. kibicowsko pewnie już nie pójdziemy drogą Arsenalu (znając proporcje) czyli lans, popcorn, cola i żel, bo "oni" wybiorą inne lemingowe zajęcia... czyli na plus ))2. trenersko pewnie "kolo pisarz" od nas odejdzie i uwolni nas od polskiej myśli szkoleniowej; może przyjdzie niemiecka( ;-)))) ) lub PRL-owska ( ;-)))) ), a mnie się maży ktoś pokroju Jacka Machcińskiego z Widzewa... niektórzy wiedzą o czym piszę inni niech sobie wygooglują... 3. zawodniczo pewnie odejdą Pareiko, Jaliens (wczoraj dla mnie najlepszy na boisku; pokazał iż nie trzeba gonić jak pies gończy, należy grać w piłkę), Garguła, Iliev, Melikson i wielu innych... ale od nas juz odchodzili Czerwiec, Kulawik, Moskal, Szymkowiak, Kaliciak, Zającowie, Uche, Węgrzyn, Kałużny, Dubicki, Frankowski, Żurawski, Kosowski... i 4. właścicielsko pewnie Boss straci cierpliwość (w co nie wierzę) lub braknie kaski (co baaaaardzo możliwe) i nic nie trwa wieczne, nawet wieczność ze sportowym pozdrowieniem |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#187
|
|
Jak mozna kogos oceniac pozytywnie po takim meczu? Wszyscy dno, bardzo slabo wygladali na swoich pozycjach i tyle. A pozytywna ocena Bunozy to kpina, za takie zagrania do Pareiki to powinien byc zdjety w podskokach. Jesli ta druzyna ma grac na poziomie Bunozy to ja niemam pytan, jestesmy w odpowiednim miejscu w tabeli, niestety.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#188
|
|
JrQ napisał(a):
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#189
|
Niewyobrażalny stek bzdur, ciężko to skomentować.... Może szyderczo jeden mały wątek, bo na resztę szkoda czasu: TAK, Bednarz zabił sens i zaangażowanie piłkarzy, a w zeszłym sezonie APOEL zrobił to samo... ![]() ![]() ![]() ![]() Piłkarze nie mają motywacji do gry bo w klubie jest Bednarz! TAKIEJ TEORII JESZCZE NIE BYŁO, prawdziwy HIT ![]()
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 16.09.2012 o godz. 11:16.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#190
|
|
Śmieszny komentarz na Weszło:
Pogoń – Wisła 2:0 (Lyczmański 41, 59) |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#191
|
|
Dobre
![]() Choć jest to uśmiech przez łzy.... ![]()
What's new?
|
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2010
Offline |
#192
|
|
Wisła Kraków: Miśkiewicz (46’ Kocoń) – Jovanović (46’ Stolarski), Lepiarz, Chavez, Żemło (69’ Downar-Zapolski) – Uryga, Czekaj – Kamiński, Buras (60’ Pułka), Szewczyk (60’ Michalski) – Karłowicz (46’ Sikorski)
9 pilkarzy z pierwszej kadry przegrywa u siebie z ME Pogonii... no bez jaj ....a |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#193
|
można sobie ogrywać seniorskich pikarzy w ME , ale wyników nigdy w ten sposób się nie uzyska zresztą cała istota ME sprowadza się do tego że wyniki się... nie liczą , co wogóle zakrawa na sens rywalizacji |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|