The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czego się spodziewasz po meczu w Szczecinie?
Nic mnie już nie zaskoczy 75 41,44%
Porażki 33 18,23%
Przebudzenia Wisły! 32 17,68%
Walki, ambicji, charakteru! 41 22,65%
Głosujących: 181. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 15.09.2012, 15:01
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
O czym ty .......isz?

A z jakich to pieniędzy okradziono Jaliensa, który po 2-0 już nie chodził, a stał na boisku?

Po drugie, gdybyś rozumiem pracował w spożywczaku i ktoś za&ebał by ci z kasy stówę to obraził byś się i zamknął sklep?

O czym my tu ....a mówimy, przecież w końcówce sezonu może się okazać że z Pogonią będziemy walczyć o utrzymanie (albo puchary ) i np przegramy meczami bezpośrednimi...

To jest piłka, nie raz sędzia nam pomógł, nie raz sędzia nam utrudnił życie, ale zapierda&ć trzeba 90 minut...
Naprawdę, mocno trzeba mieć zaprogramowane błędne postrzeganie rzeczywistości, żeby czepiać się wczoraj akurat Jaliensa, który razem z Bunozą zagrali na zero w obronie, gdyby nie Liczmański. Akurat wczoraj to powinieneś wołać do Boga o pomstę nad spacerującym Gargułą, który zarabia już 4 rok w Wiśle więcej niż Jaliens, a do pięt mu nie dorasta, ten zlotousty komentator pomeczowy. Podziękuj Bednarzowi, że Genkow stracił sens i skuteczność wraz z wieloma innymi piłkarzami, gdy na siłę chciał ich latem upchnąć gdziekolwiek i teraz opowiada wszystkim, że mu się to nie udało. To, poza Cupiałem, smutny Jacek jest winien najbardziej tego rozgardiaszu w Wiśle, a nie piłkarze, bo tylko kompletny dewiant lub dywersant, może najpierw głośno zapowiadać, a potem starać się ze wszelkich sił usunąć zagraniczny zaciąg Basałaja, a gdy mu się to nie udało w 100 %, rozpowiadać , jak bardzo mu żal, że musi nadal z resztą tego zaciagu współpracować. Toż to dyletanctwo i sabotaż czystej krwi, żeby potem oczekiwać 100 % zaangażowania się tych piłkarzy, nie z powodu ich braku profesjonalizmu, ale z powodu ignorancji Bednarza i klubu. Nawet za miliardy szejków arabskich, bez atmosfery w klubie i drużynie nie da się stworzyć drużyny zwycięskiej. Przecież to co wyprawia Bednarz i klub, to nic innego niż droga Wojciechowskiego. Brakuje jeszcze klubu "holendrów" czytaj "kokosa" i wersji o odsprzedaniu licencji Wisły jakiemuś klubikowi. Opanujcie się w tym zbednarzeniu.

Młodzi wczoraj się starali, ale nie ta liga. Co powiesz na rozradowanego Wilka po meczu w rozmowie z Edim ? A przecież jemu zaangażowania i względnych umiejętności w każdym meczu nie można odmówić. Bednarz zabił wiarę tych piłkarzy w ich sens w tym klubie i może to uratować jedynie natychmiastowe usunięcie go z klubu. Nowy prezes, trener i budowa zespołu na bazie najlepszych z możliwych piłkarzy Wisły, a uwierz mi, nie są to piłkarze z zaciągu Bednarza napewno. Czas na zarządców z wizją rozwoju klubu, z Cupiałem lub bez niego, a nie na zwijaczy tego klubu. Przy takim długu, wyłącznie Wisła mistrzowska i pucharowa jest w stanie go zredukować a nie powiększyć, czy się to komuś podoba, czy nie..

Strachy przed Cupiałem nic tu nie pomogą. Ma on dwa wyjścia. Albo odbudować Wisłę mistrzowską, jedynie zdolną do redukcji długu, albo ją zbankrutować w walce o utrzymanie lub bez pucharów. Kupców nie będzie na 100 mil dlugu, tak więc Cupiał raczej wyjscia nie ma, bo nie uwierzę jakoś w zbankrutowanie Wisly. Dość tego zakłamywania rzeczywistości. Pora poważnie się pochylić nad przyszłością Wisły.
Ostatnio edytowane przez kot : 15.09.2012 o godz. 15:21.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 15.09.2012, 16:18
No i właśnie pytanie czy Cupiał ma chęć, czas i pieniądze, że się za Wisłaę zabrać.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 15.09.2012, 17:15
licoo napisał(a):Wyświetl post
Co to za mówienie, że inaczej by im się grało. Nawet jakby przegrywali 0:3 to mają zapier... na boisku, za to im się płaci. Kibice przemierzają za nimi całą Polskę, a ty tłumaczysz ich że przy 0:0 lepiej by im się grało.
Sędzia może i popełnił błędy, ale pomimo tego Nasi powinni strzelić bramkę, atakować, stwarzać sytuację. 30 minut na zdobycie 3 bramek to wcale nie mało, nawet w 87 minucie oni sobie chodzili po murawie, a później sędzia doliczył aż 7 min(!). Piłka nożna ma to do siebie, że przegrany mecz można w kilka minut odwrócić na własną korzyść. Nasi piłkarze nawet nie próbowali tego robić.
Nie o to chodzi.
Po prostu nie mamy już takiej siły jak kiedyś, zazwyczaj drużyny z którymi gramy są na zbliżonym poziomie, więc nawet takie niuanse jak dwa bramki z dupy o czymś decydują

Co do personaliów:
[+]
Boguski - może nie wiele pokazał, ale kilka razy wyglądał jak piłkarz, może wróci wreszcie do grania czegokolwiek
Melikson - jak zwykle robił nam grę
Jovanović - podobnie jak Boguski, będzie z niego pożytek
Bunoza - solidnie, najlepszy stoper obecnie
Chrapek - póki miał siłę to potrafił coś zagrać, na niego trzeba stawiać

[-]
Garguła - grał w ogóle? Wpuścić Szewczyka za niego...
Iliev - bardzo go lubię, ale nie potrafił zrobic różnicy na boisku

Reszta słabo, ale stabilnie, czyli grają to co grali od dluższego czasu, czyli chuujnie :]

PS: nasz środek pola wygląda katastrofalnie - Michale Probierzu, jeśli to czytasz to słuchaj:
Melikson idzie do środka, gdzie będzie grał razem z Chrapkiem i Wilkiem z tyłu, po bokach Szewczyk i Iliev - Melikson z Ilievem to słabe skrzydła, obaj mało pracują w obronie, Szewczyk powinien nieco pomóc, Melikson niech gra podwieszonego napastnika, za Genkowem, a Chrapek niech asekuruje Ilieva, który niech też raczej się skupia na grze z przodu. Proste?

kot napisał(a):
Strachy przed Cupiałem nic tu nie pomogą. Ma on dwa wyjścia. Albo odbudować Wisłę mistrzowską, jedynie zdolną do redukcji długu, albo ją zbankrutować w walce o utrzymanie lub bez pucharów. Kupców nie będzie na 100 mil dlugu, tak więc Cupiał raczej wyjscia nie ma, bo nie uwierzę jakoś w zbankrutowanie Wisly. Dość tego zakłamywania rzeczywistości. Pora poważnie się pochylić nad przyszłością Wisły.
Ale to nie o to chodzi, żeby dług zredukować, bo nawet będąc mistrzem, klub nie zarabiał (tracił mniej). To wynikało z złego zarządzania, niewykorzystanego potencjału etc. Każdy wie o co chodzi. Jakby nie patrzeć Wisła środka tabeli będzie bardziej się bilansować. Dlaczego? Kasa z biletów (spore koszty organizacji imprezy masowej) i pucharów i tak była mała. Pensje piłkarzy będą mniejsze. Nie trzeba nikogo kupować i wydawać kasy. Jak dla mnie taki jest plan Cupiała, nie powiększać długu i grać o środek.
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 15.09.2012 o godz. 17:20.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 15.09.2012, 17:30
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
O czym ty .......isz?

A z jakich to pieniędzy okradziono Jaliensa, który po 2-0 już nie chodził, a stał na boisku?

Po drugie, gdybyś rozumiem pracował w spożywczaku i ktoś za&ebał by ci z kasy stówę to obraził byś się i zamknął sklep?

O czym my tu ....a mówimy, przecież w końcówce sezonu może się okazać że z Pogonią będziemy walczyć o utrzymanie (albo puchary ) i np przegramy meczami bezpośrednimi...

To jest piłka, nie raz sędzia nam pomógł, nie raz sędzia nam utrudnił życie, ale zapierda&ć trzeba 90 minut...
Ja mowie o bramkach a Ty o zarobkach Jaliensa
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 15.09.2012, 17:54
Kilka moich przemyśleń co do piłkarzy .

Pareiko - pozbierał się .

Para Bunoza - Jaliens bardzo pewna . Nadspodziewanie . Jaliens zagrał pewniej niż Głowacki ostatnio . Przy zdrowym Głowackim możemy mieć dobre porównanie , jeśli wraz z Bunozą ( pewniak w obronie ) będa grali gorzej - powinien ustapić na ten moment kosztem Jaliensa .

Burliga - Fredriksen - jedni z najsłabszych na boisku wczoraj. Pierwszy do zmiany , a z Janem nie wiadomo co zrobić .

Środek pola - Wilk przegrywał fizycznie , biegał gdzie się da ale co za tym idzie.. totalnie chaotycznie . Nie wiem czasem o czym on myśli . Coraz bardziej sensowne wydaje się dla mnie wpuszczenie od poczatku Urygi który swoją fizycznośćią oraz "zimną głową na boisku" może dac nam w koncu względny spokój . Warunkami bije Wilka na głowę , a jak sobie przypominam jego krótki występ przeciwko Ruchowi w zeszłym sezonie to wręcz imponował spokojem przeciwko chorzowianom .

Chrapek - występ przecętny , ale widac że się starał i próbował coś zrobić w przeciwieństwie do swojego partnera...

Garguły - kolejne dziecko we mgle . Wygląda na boisku jak junior , a nie 31-letni zawodnik który miałby dyrygować całą drużyną .

Melikson - grał za daleko od Ilieva , tylko grając w środku pola może zdziałać coś sensownego . Jak na skrzydłowego ma przeciętną wrzutkę , podania prostopadłe po ziemi , oraz gra z klepki z Ilievem mogą nam tylko uratować wynik . W dodatku gral za głęboko nie widząc wsparcia w Gargule i Wilku . Z Chrapkiem zagrał 2-3 fajne piłki ale to było za mało.

Iliev - był całkowicie samotny na swoim skrzydle , jedno sensowne wejście Burligi na cały mecz miało nam stworzyć zagrożenie z tej strony boiska ?

Genkov - jest nam potrzebny na boisku , ale nie sam z przodu , nic tam nie zrobi , zresztą nie mamy kogo w tym miejscu wystawić .

zmiennicy :

Boguski w moim mniemaniu pokazał się z dobrej strony , w dalszym ciągu ma tą zdolność łatwego "uwalniania " się od rywali jednym zwodem . Wydaje mi sie , że jeśli chodzi o drybling to w tej chwili jedyny nasz sensowny napastnik . Przyjęcie piłki tez lekko poprawił . Jak na wiecznie kontuzjowanego zawodnika zapisał swoje wejście na plus . Szkoda że bez praktycznego przełożenia . Przypominając sobie spotkania z tamtego sezonu i te w których wystąpił od początku Boguski , czyli ze Śląskiem i Twente , dawał coś drużynie co sprawiało że spotkania były w pewnym sensie "pod kontrolą "

Jovanovic również swoim wejściem pokazał że nie wszedł na plac gry junior tylko solidny zawodnik wybijający się ponad średnią . Powinien w następnym meczu wejść kosztem Burligi który chyba symuluje grę w tym momencie jeszcze bardziej niż Garguła .

Szewczyk - grał za krótko , był praktycznie niewidoczny . Na ten moment sam nie pociągnie gry .

Na następny mecz powinniśmy wyjść ustawieniem :
Pareiko - Jovanovic , Głowacki ( Jaliens ) Bunoza , Jan - Uryga - Iliev , Melikson , Chrapek , Boguski (Szewczyk ) - Genkov
Odpowiedz cytując
kola12
Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 15.09.2012, 18:14
takie sobie wnioski po wczorajszym meczu...
prawdopodobnie przegramy jeszcze wiele meczów, ale...
1. kibicowsko pewnie już nie pójdziemy drogą Arsenalu (znając proporcje) czyli lans, popcorn, cola i żel, bo "oni" wybiorą inne lemingowe zajęcia... czyli na plus ))
2. trenersko pewnie "kolo pisarz" od nas odejdzie i uwolni nas od polskiej myśli szkoleniowej; może przyjdzie niemiecka( ;-)))) ) lub PRL-owska ( ;-)))) ), a mnie się maży ktoś pokroju Jacka Machcińskiego z Widzewa... niektórzy wiedzą o czym piszę inni niech sobie wygooglują...
3. zawodniczo pewnie odejdą Pareiko, Jaliens (wczoraj dla mnie najlepszy na boisku; pokazał iż nie trzeba gonić jak pies gończy, należy grać w piłkę), Garguła, Iliev, Melikson i wielu innych... ale od nas juz odchodzili Czerwiec, Kulawik, Moskal, Szymkowiak, Kaliciak, Zającowie, Uche, Węgrzyn, Kałużny, Dubicki, Frankowski, Żurawski, Kosowski... i? nadzieja w Szewczyku i jemu podobnym...
4. właścicielsko pewnie Boss straci cierpliwość (w co nie wierzę) lub braknie kaski (co baaaaardzo możliwe) i? i niektórzy odkryją takie miejscowości jak Rzeszów, Radzionków, Olsztyn, które ich ojce penetrowali ku chwale ABG... ;-)))
nic nie trwa wieczne, nawet wieczność
ze sportowym pozdrowieniem
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 15.09.2012, 19:14
Jak mozna kogos oceniac pozytywnie po takim meczu? Wszyscy dno, bardzo slabo wygladali na swoich pozycjach i tyle. A pozytywna ocena Bunozy to kpina, za takie zagrania do Pareiki to powinien byc zdjety w podskokach. Jesli ta druzyna ma grac na poziomie Bunozy to ja niemam pytan, jestesmy w odpowiednim miejscu w tabeli, niestety.
Odpowiedz cytując
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 15.09.2012, 20:02
JrQ napisał(a):
PS: nasz środek pola wygląda katastrofalnie - Michale Probierzu, jeśli to czytasz to słuchaj:
Melikson idzie do środka, gdzie będzie grał razem z Chrapkiem i Wilkiem z tyłu, po bokach Szewczyk i Iliev - Melikson z Ilievem to słabe skrzydła, obaj mało pracują w obronie, Szewczyk powinien nieco pomóc, Melikson niech gra podwieszonego napastnika, za Genkowem, a Chrapek niech asekuruje Ilieva, który niech też raczej się skupia na grze z przodu. Proste?
To. 34567890

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 16.09.2012, 11:07
kot napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę, mocno trzeba mieć zaprogramowane błędne postrzeganie rzeczywistości, żeby czepiać się wczoraj akurat Jaliensa, który razem z Bunozą zagrali na zero w obronie, gdyby nie Liczmański. Akurat wczoraj to powinieneś wołać do Boga o pomstę nad spacerującym Gargułą, który zarabia już 4 rok w Wiśle więcej niż Jaliens, a do pięt mu nie dorasta, ten zlotousty komentator pomeczowy. Podziękuj Bednarzowi, że Genkow stracił sens i skuteczność wraz z wieloma innymi piłkarzami, gdy na siłę chciał ich latem upchnąć gdziekolwiek i teraz opowiada wszystkim, że mu się to nie udało. To, poza Cupiałem, smutny Jacek jest winien najbardziej tego rozgardiaszu w Wiśle, a nie piłkarze, bo tylko kompletny dewiant lub dywersant, może najpierw głośno zapowiadać, a potem starać się ze wszelkich sił usunąć zagraniczny zaciąg Basałaja, a gdy mu się to nie udało w 100 %, rozpowiadać , jak bardzo mu żal, że musi nadal z resztą tego zaciagu współpracować. Toż to dyletanctwo i sabotaż czystej krwi, żeby potem oczekiwać 100 % zaangażowania się tych piłkarzy, nie z powodu ich braku profesjonalizmu, ale z powodu ignorancji Bednarza i klubu. Nawet za miliardy szejków arabskich, bez atmosfery w klubie i drużynie nie da się stworzyć drużyny zwycięskiej. Przecież to co wyprawia Bednarz i klub, to nic innego niż droga Wojciechowskiego. Brakuje jeszcze klubu "holendrów" czytaj "kokosa" i wersji o odsprzedaniu licencji Wisły jakiemuś klubikowi. Opanujcie się w tym zbednarzeniu.

Młodzi wczoraj się starali, ale nie ta liga. Co powiesz na rozradowanego Wilka po meczu w rozmowie z Edim ? A przecież jemu zaangażowania i względnych umiejętności w każdym meczu nie można odmówić. Bednarz zabił wiarę tych piłkarzy w ich sens w tym klubie i może to uratować jedynie natychmiastowe usunięcie go z klubu. Nowy prezes, trener i budowa zespołu na bazie najlepszych z możliwych piłkarzy Wisły, a uwierz mi, nie są to piłkarze z zaciągu Bednarza napewno. Czas na zarządców z wizją rozwoju klubu, z Cupiałem lub bez niego, a nie na zwijaczy tego klubu. Przy takim długu, wyłącznie Wisła mistrzowska i pucharowa jest w stanie go zredukować a nie powiększyć, czy się to komuś podoba, czy nie..

Strachy przed Cupiałem nic tu nie pomogą. Ma on dwa wyjścia. Albo odbudować Wisłę mistrzowską, jedynie zdolną do redukcji długu, albo ją zbankrutować w walce o utrzymanie lub bez pucharów. Kupców nie będzie na 100 mil dlugu, tak więc Cupiał raczej wyjscia nie ma, bo nie uwierzę jakoś w zbankrutowanie Wisly. Dość tego zakłamywania rzeczywistości. Pora poważnie się pochylić nad przyszłością Wisły.


Niewyobrażalny stek bzdur, ciężko to skomentować....

Może szyderczo jeden mały wątek, bo na resztę szkoda czasu:


TAK, Bednarz zabił sens i zaangażowanie piłkarzy, a w zeszłym sezonie APOEL zrobił to samo...

Piłkarze nie mają motywacji do gry bo w klubie jest Bednarz! TAKIEJ TEORII JESZCZE NIE BYŁO, prawdziwy HIT
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 16.09.2012 o godz. 11:16.

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 16.09.2012, 13:49
Śmieszny komentarz na Weszło:
Pogoń – Wisła 2:0 (Lyczmański 41, 59)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 16.09.2012, 14:31
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Śmieszny komentarz na Weszło:
Pogoń – Wisła 2:0 (Lyczmański 41, 59)
Dobre

Choć jest to uśmiech przez łzy....
What's new?

Odpowiedz cytując
lisek14fc
Junior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 16.09.2012, 15:34
Wisła Kraków: Miśkiewicz (46’ Kocoń) – Jovanović (46’ Stolarski), Lepiarz, Chavez, Żemło (69’ Downar-Zapolski) – Uryga, Czekaj Kamiński, Buras (60’ Pułka), Szewczyk (60’ Michalski) – Karłowicz (46’ Sikorski)

9 pilkarzy
z pierwszej kadry przegrywa u siebie z ME Pogonii... no bez jaj ....a
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 16.09.2012, 16:06
lisek14fc napisał(a):Wyświetl post
Wisła Kraków: Miśkiewicz (46’ Kocoń) – Jovanović (46’ Stolarski), Lepiarz, Chavez, Żemło (69’ Downar-Zapolski) – Uryga, Czekaj Kamiński, Buras (60’ Pułka), Szewczyk (60’ Michalski) – Karłowicz (46’ Sikorski)

9 pilkarzy
z pierwszej kadry przegrywa u siebie z ME Pogonii... no bez jaj ....a
zbieranina piłkarzy , nawet dobrych nigdy nie wygra z drużyną

można sobie ogrywać seniorskich pikarzy w ME , ale wyników nigdy w ten sposób się nie uzyska

zresztą cała istota ME sprowadza się do tego że wyniki się... nie liczą , co wogóle zakrawa na sens rywalizacji
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:02.