
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#31
|
![]()
TYLKO WISŁA!
|
|
|
|
Militaris
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#32
|
![]()
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#33
|
|
nawet słynna FC Barca,Realowi liże jajca !
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe
Offline |
#34
|
|
Jedni i drudzy ani mnie ziębia ani grzeją , ale zawsze byłem przeciwko stołecznym klubom dla tego życzę zwycięstwa katalończykom , choć wiem że są strasznymi bufonami..
Byłem na camp Nou na meczu ligowym z Atletic Bilbao(5-6 lat temu) , u nich kibicowanie FCB to kwestia patriotyzmu dużo nacjonalizmu i polityki , nie ma to w Polsce odnośników. Moją "barcą" jest WISŁA !!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#35
|
![]()
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów
Offline |
#36
|
|
dzisiaj Barcelona a dlaczego
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#37
|
|
Casillas czy jak mu tam pokazał klase i wyciągnął karnego
![]()
WSZYSCY NA HALE!!!
PDDCh ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Offline |
#38
|
|
Messi ściął włosy ?! Dawno barcy nie oglądałem ...
Mecz nawet ciekawy, a Casillas naprawdę fenomenalnie broni ... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: sie znamy?
Offline |
#39
|
![]()
Pamiętaj pasiasta niewiasto - Kraków to nasze miasto
![]() ...Gdybym mógł cofnąc czas i pomyśleć na wyborem... Nawet drugi wybrałbym tą sama drogę... W ten sposób pomagasz innym, tracąc zaledwie 30 sekund
Piotr Reiss To prawdziwa legenda Lecha Poznań ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów
Offline |
#40
|
|
jeeeeeeeeeeest jeszcze +/- 10 min
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#41
|
|
Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
![]()
TYLKO WISŁA!
|
|
|
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#42
|
|
Żałuję, ale w pełni zasłużone zwycięstwo katalończyków. Trzeba czekac na rewanż.
![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#43
|
|
Wynik byłby inny gdyby Drenthe wykorzystał 1 na 1 z Valdesem w pierwszej połowie. Ale jak w najlepszej okazji w meczu się strzela prosto w bramkarza to się nie wygra.
PS. Cleber mógłby Drenthe nauczyc jak się strzela katalończykom ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#44
|
|
gigant - nie licz na sukces w tym sezonie ;]
![]() |
|
|
|
Militaris
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#45
|
|
Nie wiem, której ekipy bardziej nie lubię.
Na dziś niech będzie, że Barcy. ![]() ![]()
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#46
|
|
świetnie się oglądało, świetna piłka i euforia na Camp Nou pod koniec też niezwykła..
![]() tak jak zacząłem, tak też kończę - Visca el Barca! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#47
|
|
Visca el Barca!
Zdecydowana przewaga Barcelony od pierwszej do ostatniej minuty. Real próbował coś namieszać z kontr,(i miał ze dwie okazje). Ale technicznie i piłkarsko Barca przewyższała Real o klasę.Były momenty, kiedy to Real nie umiał rozegrać 3 podań. To jest ta Barca, którą chcę oglądać ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#48
|
|
Gdzie ci Krolewscy ,gdzie te nazwiska .gdzie ta ich gra
Dzis Barca lepsza o klase albo o dwie,Real liczyl na kontry ,mogl cos tam nawet strzelic ale to Barca byla duuuzo lepsza.I w koncu zwycieska ,bo jak komentator mowil to pierwsze zwyciestwo od 2005 r!! ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#49
|
|
Barca już praktycznie jest mistrzem Hiszpanii mimo tego, że nie rozegrano tam nawet połowy kolejek z czego się cieszę
.Mam nadzieję, że w LM Katalończycy nie dadzą się ani angielskiej koalicji, ani piłkarzom Tłumacza. ¡Viva ofensywny futbol! ¡Viva Catalunya! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#50
|
|
Na wyjazdy ruszyc dupe a nie fetowac Kake czy nowa fryzure Messiego hihi.
figo fago - j***c real ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: z domu
Offline |
#51
|
|
Oglądałem jednym okiem zjebaną Barcelonę z Realem. Po golu Etoo realizator chciał pokazać wiwatujące trybuny... Pokazał ludzi stojących na jakimś tam sektorze. Połowa z nich rzeczywiście ręce w górze, ryje rozdarte, a druga połowa lekkie uśmiechy, widać, że byli raczej widzami, niż kibicami. Turyści poprostu. Wiedziałem (i widziałem to na meczu z nami), że tam jest dużo przypadkowych osób, ale nie wiem, czy to akurat trafili na takie miejsce, ale takiej skali ludzi zupełnie nie wiedzących co jest grane się nie spodziewałem. Tragedia, syf i generalnie wydupcać mi z taką piłką i "kibicowaniem". Jak to ktoś napisał po ostatniej kolejce pucharu UEFA- dziękuję Bogu, "że istnieją takie międzynarodowe rozgrywki, w których nie ma Interów, Realów czy Bóg wie kogo" (nie dosłowny cytat
A wracając do tematu, to wolę Real. Barcelona jest zboczona... :] |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Chrzanów
Offline |
#52
|
|
Jak zwykle głosy jaka to kaszana na trybunach
Od kibicowania mamy Wisłę. Tu przychodzi się dla atmosfery, dla tych wszystkich pozytywnych emocji które towarzyszą byciu Wiślakiem, bo chyba nikt mi nie powie że przychodzi na stadion, podziwiać sztuczki techniczne Sobolewskiego. Żeby nie zapomnieć jak wygląda piłka nożna jako sport warto zobaczyć jak robią to w najlepszych ligach na świecie Nie dla trybun oglądam takie mecze.Wygrana Barcelony niby planowana, ale Real dość długo skutecznie się bronił. Cała szczęście że Messi skończył mecz bez poważnej kontuzji, bo od początku było polowanie na jego nogi. Siempre contra la peste blanca ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: z domu
Offline |
#53
|
|
Ok, rozumiem, że te mecze są od oglądania, ale Ty sam przeczysz temu co piszesz. No bo jak to? Mówiesz, że oglądasz tylko piłkę nożną, a potem świrujesz z Siempre contra Real Madrid czy coś. Ja na Wisłę chodzę też w przeciwieństwie do wielu moich kolegów jednak tą piłkę nożną obejrzeć. Wykonanie jest jakie jest, ale to MOJA drużyna gra i to ona jest najlepsza na świecie. Generalnie śmieszy mnie angażowanie się w kibicowanie drużynom z innych części świata czy np. mówienie o Barcelonie "my", ale to nie o tym temat i nie będę Wam już tu psuł atmosfery.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Offline |
#54
|
|
nie wiem jak mozna kibicowac Realowi ? Dudek ? haha
piekny wynik szkoda ze nie bylo 5-0 ![]()
LECHIA GDAŃSK
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Krk
Offline |
#55
|
|
fajny mecz dziwne tylko że za polowaine na Messiego nikt nie wyleciał z boiska
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 12.2008
Skąd: z importu
Offline |
#56
|
|
Niestety nie oglondałem, a kibicowałem REALOWI, szkoda że stracili w końcowej fazie meczu ;/
Ostatnio edytowane przez Bubak : 14.12.2008 o godz. 09:59.
![]()
mam czarny pas w poniżaniu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#57
|
|
Szkoda Realu..... nigdy nie lubiłem i nie polubię Barcy! Zbyt przesłodzony i kochany klub! Real zawsze królewscy! A tak nawiasem to TYLKO WISŁA
![]()
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#58
|
to forowanie stołecznych klubów że o czasach dawnych nie wspomnę gdy rządził Hiszpanią Franco ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Północny Kraków
Offline |
#59
|
|
"Królewscy", "Galaktyczni" --> matko Boska, nie mogłem zdzierżyć tych przydomków... Tylko Barca w zachodniej części Europy się liczy, zdecydowane nie dla przepełnionych pieniędzmi Chelsea (cwelsi?) oraz Realu. I dzieki Bogu Messi jeszze żyje, bałem się że nieudolni kopacze Realu połamią mu nogi wczoraj...
![]()
PSIA KREW
"Płoną perony płynie krew, to szlak wiślackiej wiary! Rzucamy wokół śmierci zew, łopocą nam sztandary! Niech chwała Twoja wiecznie trwa! Zwyciężaj Wisło ma... ZWYCIĘŻAJ WISŁO MA! "
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#60
|
|
Oho, zaczyna się, "biedna" Barcelona v reszta świata.
Gdzie te "królewskie" nazwiska? Ano właśnie nie ma - Real przespał okienko, w momencie jak nie było Robinho, RvN, Robbena, szybko popłynął Sneider, to w ogóle nie miał kto kreować gry w tak trudnym meczu. Raul nie te lata, Higuain jeszcze nie ten poziom. Choć przy odrobinie szczęścia wcale nie musiało się tak skończyć - takie 0-0 byłoby lekkim obciachem w wykonaniu Barcy po tych buńczucznych zapowiedziach. Mecz zawalił właściwie w pojedynkę Salgado, przy karnym jeszcze mu Casillas dupę uratował, ale co się odwlecze... Grą Barcelony specjalnie też się nie ma co podniecać, bo nie licząc pierwszych i ostatnich 15 min to było trochę walenia głową w mur. Owszem, byli lepsi, ale mnie nie przekonali co do tego, że są gotowi ponownie podbić Europę. Gdyby Drenthe pomyślał w sytuacji w pierwszej połowie wynik mógłby być zgoła odmienny. Skala oczywiście nieporównywalna, ale w pewnym sensie Real ma podobny problem kadrowy co my. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|