
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#241
|
|
Za krótką kadrę mamy o walkę na puchary 2,3 kontuzje czy kartki i jest bieda z nędza...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#242
|
|
Puchary? Buahaha
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy
Offline |
#243
|
|
Przestańcie już .......ic o dopingu na wszystkich derbach są bluzgi a na mecze chodzę juz ponad 20 lat, ludzie macie krótką pamięć albo krótki stadionowy staż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#244
|
|
Niektórzy chcieliby prowadzić taki doping na Derbach jak w meczu ze Słonikami z Niecieczy
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#245
|
|
Idź dziecko zobacz jakie drużyny grały w ostatnich latach w pucharach z naszej ligi, a potem wróć i przeproś. Chyba ze Ruch Chorzów, Cracovia czy Piast Gliwice to za wysokie progi.
Nie twierdzę, że będziemy na miejscu pucharowym, ale nie jest to ani nierealne, ani nawet nie byłoby zaskakujące. Poziom między drużynami jest bardzo wyrównany, nawet jeżeli niski. Tyle offtopu. Niektórym przydałby się Bilobil bo chyba to nie pierwsze derby które oglądaliście? Żenujący poziom krytyki to jedno, ale bez względu na różnicę sportową na derbach nigdy nie było łatwo, nigdy nie było dominacji nawet kiedy zamiataliśmy całą ligę. Wyzywanie piłkarzy i trenerów mocno nie na miejscu. No i sędzia, wiadomo, musiał się pokazać. Nawet tutaj nie wierzę w celowe działanie, to po prostu są takie sieroty razem z ich szefem Przesmyckim który się cieszy że jego sędziowie generują emocje, a chwilę później dziwi że ich od wujów cały mecz wyzywają. I jakoś nie widzi związku między jednym a drugim... Proponuję trochę zluzować, a na pytanie czemu nie grał Bartosz zamiast Bobana mam prostą odpowiedź - odpalcie sobie mecz z Pogonią. Piękna akcja Brleka.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.12.2016 o godz. 20:58.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#246
|
|
No właśnie Pan Slawek przyznał rację Kwiatkowskiemu że ukarał żółtą Piątka bo to było odepchnięcie a nie uderzenie. Heh, ....a ....ie łba nie urwie
![]() |
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#247
|
|
Czarna mafia od zawsze przeciwko nam.
A w temacie dopingu i meczu - prawdziwy klimatów Derbów sprzed lat a nie klaskanie facetów w rurkach i maniurek z tipsami. Wiele rzeczy powoli ale jednak wraca do normalności. ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#248
|
|
To nie temat o dopingu ale nie wiem o co Wam chodiz. W pierwszej połowie bardzo mocny głośny, bluzgi i wspieranie naszych w proporcjach odpowiednich. W drugiej troche doping siadł moze przez zmeczenie
Według nie bylo ok. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#249
|
|
A ktoś go jeszcze traktuje poważnie?
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
#250
|
|
To tylko pokazuje, że takie sędziowanie w naszych meczach, to nie przypadek. Począwszy do hooja, który wyznacza sędziów, poprzez samych sędziów, przesmyckiego aż do stempniewskiego. Każdy odgrywa swoją rolę.
|
|
|
|
Member
Od: 07.2016
Offline |
#251
|
|
W lidze od kuchni było pokazane, że przy akcji z sadlokiem najwięcej zawalił asystent. Nie wiedział, co powiedzieć to najlepiej dac dwóm zawodnikom.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#252
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#253
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#254
|
|
W takich sytuacjach jak Brleka w doliczonym czasie Ondrašek musi rozłożyć lapy szeroko i blokować przeciwnika przed doskokiem do strzelającego.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#255
|
|
To były derby a w derbach wymagania są zawsze większe. Największe. Jeżeli ktoś tego nie rozumie i ocenia piłkarzy jak w każdym innym meczu, to chyba do końca nie jest prawdziwym kibicem Wisły.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#256
|
|
Tutaj działa:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#257
|
Można by mieć pretensje gdyby przeszli obok meczu, ale jeśli zabrakło szczęścia lub umiejętności, to trudno. Takie życie kibica. A nikt normalny nie powie chyba że nasi się nie starali, gdzie na boisku doszło do rękoczynów i widać było jak bardzo chcą ten mecz wygrać. Chcesz wyładowywać swoją bezsilną frustrację na piłkarzach i trenerach? To skup się na Wdowczyku. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#258
|
Moim zdaniem piłkarzom brakło po prostu jaj. Bali się grać, szybko strzelili bramkę, zamiast docisnąć to się cofnęli, środek pola nie istniał. Taka scenka rodzajowa, Popović jak strzelały peterdy uszy zaktykał ; )) Brakło mi dociśnięcia parchów. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#259
|
|
"Tymczasem wersja âJak długo na Waweluâ, lecąca z wiślackich głośników jest tak beznadziejna, że wywołuje jedynie chęć sięgnięcia po parówkę z musztardą. Kto, na litość boską, wymyślił tak badziewną, weselną aranżację?" czzy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi tym popaprańcom z warszawy puszczających niemena przed meczem bo na siłe chcieli mieć swój "hymn"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#260
|
|
A co jest złego w weselnej aranżacji? przecież to typowa polska tradycja
Nawet w dramacie "Wesele" Wyspiańskiego rzecz działa się w podkrakowskiej wsi Bronowice,dziś dzielnicy Krakowa,notabene wiślackiej tak więc weselna aranżacja hymnu "Jak długo na Wawelu" to zachowanie pewnego rodzaju tradycji i szacunku do tego co polskie |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Offline |
#261
|
|
Teraz obejrzalem lige od kuchni i ten sedzia to sie do kabaretu nadaje "mordo, mordeczko" etc Co to kurde jest za blazen
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#262
|
![]() ![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|