
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#91
|
|
Rafał aka wampir
![]() ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#92
|
|
Cieszy wynik tego meczu, gra już mniej. W defensywie najsłabszym punktem był Uryga, który powinien mieć zakaz gry na stoprze - nie umie on bowiem kompletnie ustawiać się do walki o górne piłki, nie czuje ciągle krycia strefowego, co owocuje chaosem szczególnie przy stałych fragmentach gry. Dopóki on gra,każda piłka w rejonie naszego pola karnego lecąca na wysokości powyżej jego bioder będzie pachnieć golem dla rywali.
W defensywie najpewniejsi są dziś "Gumis" i Sadlok. W przypadku tego ostatniego dostrzegł to i Nawalka, co cieszy. Radują też postępy Brleka, na które wszyscy od dawna czekamy. Boguskiemu "skuteczny" mecz wychodzi zwykle raz na sezon, miejmy nadzieję, iż tym razem ta średnia wzrośnie. Trzeba poprawić też wykańczanie akcji - tu więcej można wymagać szczególnie od Brożka. Nie jestem pewien, czy Zachara rzeczywiście daje tej drużynie więcej niż mógłby Drzazga. Dla odmiany Zaluska znów pokazał, że ma duże problemy z chwytem i łapaniem piłki. To cecha dyskwalifikujaca go jako sensownego bramkarza.
Ostatnio edytowane przez Markus : 08.11.2016 o godz. 20:45.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#93
|
|
Ja uważam że Uryga zagrał super. brak ogrania i pewności siebie. Jednak dajmy mu szanse
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#94
|
|
z Urygi będą ludzie, zobaczycie... ja tam w chłopaka wierze
![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#95
|
|
Uryga gra coraz lepiej. Bartosz również. Malecki stale wysoki poziom, Brlek zwyżkuje. ograć Pietrzaka Drzazgę i mamy dobre perspektywy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#96
|
|
Dać Alanowi nauczyciela korepetycje z gimnastyki, techniki piłkarskiej oraz 2-3 sesje z psychologiem i zobaczycie, że jeszcze będziemy z niego dumni !
A na poważnie - po cichu liczę, że w wieku 22 lat w końcu zacznie pokazywać formę, na jaką liczyło od dawna mnóstwo ludzi - zarówno w klubie, jak i na tym forum. ![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#97
|
|
Jak dla mnie jak Alan poprawi się w ustawianiu się do główek i ogółem w grze głową to może byc obrońca na lata, ale musi mocno na to pracować.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#98
|
|
Alan obrońcą na lata - jak tylko poprawi wszystko!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
#99
|
|
Głównie musiałby poprawić wyprowadzenie piłki z własnej połowy i skoczność, walkę o górne piłki. To szwankuje najbardziej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl
Offline |
#100
|
|
Alan wytatuował sobie kompas i odnalazł się na boisku... cuda
![]()
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#101
|
|
Najbardziej u Alana to chyba szwankuje gra głową. Przegrywa gorne pojedynki z niższymi od siebie, tak jakby był zbyt ocieżały i miał problemy ze skocznością
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#102
|
|
Uryga niestety zagrał źle. Dał Łęcznej drugą bramkę, nie popisał się w kryciu przy pierwszej, przegrywał walkę o górne i pół górne piłki. To nie tylko nie jest porządny obrońca, ale i nawet materiał na obrońcę - nie może nim być ktoś tak mało skoczny, nie umiejący walczyć w powietrzu czy wyprowadzić piłkę celnym podaniem do przodu dalszym niż na 10-20 metrów.
On tego nie tylko nie umie, ale, co gorsze, nie czuje. Obrońca musi mieć jakąś minimalną zwrotność, technikę użytkową, przegląd pola, przyspieszenie - zauważył ktoś coś podobnego u Urygi? Ano właśnie . Musi też umieć wygrywać główki z napastnikami, ustawiać się do takich piłek względem nich, a nie razić wówczas błędami i bezradnością.
Ostatnio edytowane przez Markus : 09.11.2016 o godz. 20:00.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#103
|
|
druga bramkę łecznej to dał sędzia gwizdając karny z kosmosu, pierwszą bramkę zawalił Mąka który nawet nie wyskoczył do piłki.
Chciałem zwrócić uwagę aby niektórzy bardziej ważyli swoje słowa bo ostatnio Boguski był tu wyzywany od cweli itd. jakby chujowo nie grał to należy się minimum szacunku dla piłkarzy Wisły
Ostatnio edytowane przez South : 09.11.2016 o godz. 20:07.
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#104
|
|
Juz kiedys pisalem, ze pan pilkarz Uryga bardziej nadaje sie na obrone niz na DM, gdyz:
- teraz to juz praktycznie nie musi podawac do przodu chyba ze dzide - nie musi byc tak ruchliwy jak na DM - nie bedzie mial przed soba Urygi, wiec nie bedzie musial odwalac panszczyzny za dwoch Poza tym fizycznosci nagle nie zmieni czyli: slaby wyskok, slaba zwrotnosc, slaba szybkosc. Reasumujac jak ktos sadzi ze bedzie z niego solidny obronca to niech sie palnie w czajnik bo nie bedzie i to nie sa zadne przepowiednie. Jego gre jako srodkowego obroncy zaklamuje ciagle porownywanie do gry jak defensywny pomocnik stad wydaje sie ze lepiej wypada na tej pozycji. Zreszta cztery bramki stracone w dwoch meczach nie wziely sie znikad. Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 09.11.2016 o godz. 20:17.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#105
|
|
Z tą drobną różnicą, że Boguski w ekstraklasie gra od 10 lat i w tym czasie miewał nie tylko mecze bardzo dobre, ale i całe okresy, w których stanowił jeden z filarów drużyny. Uryga ma na koncie 81 (!) meczy ekstraklasowych, z czego większość przez 90 minut, w czasie których nie pokazał zupełnie nic i często zawalał bramki i całe mecze. Nie da się zauważyć żadnej poprawy w jego grze. Facet ma już prawie 23 lata i szanse na to, że będzie grał lepiej są bardzo małe. On się nie nadaje do ekstraklasy. Najlepiej dla niego i dla Wisły byłoby się rozstać. Niech pogra w 1 lidze i awansuje z jakimś słabszym klubem do ekstraklasy, może będzie mieć swoje 5 minut jak rzesze piłkarzy, którzy grali w ostatnich latach. Wyżej tego nie podskoczy.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|