The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.10.2014, 11:14. [14 kolejka] Korona Kielce - WISŁA Kraków , 31 października, godz. 20:30
jak nam się Głowa wykuruje to myślę, że fajnie by było zagrać z multikulturalną armią kadrowego Ryszarda w sposób następujący:

--------------Buchalik--------------
Burliga-Głowacki-Guzmics-Dudka
----------------Uryga---------------
DG/Sarki------Stilic---------Sadlok
---------Brożek------Stępiński-----
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 27.10.2014, 11:19. [14 kolejka] Korona Kielce - WISŁA Kraków , 31 października, godz. 20:30
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 27.10.2014, 11:37
6 obrońców w składzie? nie za dużo?
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 27.10.2014, 11:42
Sadlok na skrzydle
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 27.10.2014, 12:41
Żeby mieć o czym dyskutować coś na temat przeszłości czyli jak to z Koroną dotychczas bywało:

2013/2014
Korona Kielce 2-3 Wisła Kraków (Golański 33’, Sobolewski 80’ – Garguła 35’, 38’, Chrapek 90’ k)
Wisła Kraków 1-0 Korona Kielce (Paweł Brożek 86’)

2012/2013
Korona Kielce 1-1 Wisła Kraków (Korzym 90’ – Genkow 26’)
Wisła Kraków 3-0 Korona Kielce (Chrapek 26’, 90’ Małecki 87’)

2011/2012
Korona Kielce 0-0 Wisła Kraków
Wisła Kraków 0-1 Korona Kielce (Sobolewski 59’)

2010/2011
Wisła Kraków 2-2 Korona Kielce (Paweł Brożek 44’, Wilk 72’ – Vuković 47’, Niedzielan 83’)
Korona Kielce 2-2 Wisła Kraków (Korzym 68’, Wilk 90’ samob. Genkov 12’ , 65’)

2009/2010
Korona Kielce 2-3 Wisła Kraków (Konon 69’, Gawęcki 89’ Kirm 31’, Marceli 36’, Jirsak 56’)
Wisła Kraków 0-1 Korona Kielce (Kiełb 9’)
2008/2009
Brak meczów – Korona karnie zdegradowana za korupcję.

2007/2008
Wisła Kraków 4-0 Korona Kielce (Paweł Brożek 5, 56’, Cleber 17’ K, Niedzielan 19’)
Korona Kielce 1-1 Wisła Kraków (Sobolewski 47’ Kokoszka 60’)

2006/2007
Wisła Kraków 2-0 Korona Kielce (Paweł Brożek 63’, Radovanović 89’)
Korona Kielce 0-0 Wisła Kraków (Sobolewski 47’ Kokoszka 60’)

2005/2006
Wisła Kraków 2-2 Korona Kielce (Paweł Brożek 8’, Kuźba15’ – Piechna 55’, 75’)
Korona Kielce 1-0 Wisła Kraków (Gajtkowski 46’)

Jak nam się gra w Kielcach?:
8 meczów
2 zwycięstwa Wisły
5 remisów
1 porażka
Bramki: 10 - 9 (dla Wisły)
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 27.10.2014, 13:03
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Sadlok na skrzydle
jak dla mnie to w przodzie hasa lepiej niż czarne konie złączone razem do kupy
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 27.10.2014, 16:53
W Kielcach trzeba się nastawić jak zawsze na kopaninę i 'walkę' nie zawsze zgodnie z przepisami. Koniecznie musi zagrać w środku pola Dudka z Urygą, w obronie Głowacki i reszta linii bez zmian. Z przodu Stillić, Brożek, Boguski, Stępiński i po przerwie w razie złego wyniku wpuszczamy do gry nasze czarne skrzydła. O wynik może nie jestem spokojny, ale jako że dobrze gra nam się na wyjazdach w tym sezonie, nie powinno być źle.

Notabene coś czuję, że dzisiaj Korona dostanie od Ruchu tęgie lanie. Chorzowianie zdecydowanie przespali pierwszą część sezonu i wypada aby w końcu zaczęli punktować.
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 27.10.2014, 17:21
Sadlok mógłby sobie poradzić na skrzydle, bo w ofensywie wypada sobie często bardzo dobrze.
Będzie mecz walki i pojedynków słownych. Trudno zgadnąć wynik, ale mamy szanse na 3 punkty.
Mam nadzieję, że chłopaki mają dużą mobilizację po ostatnich wpadkach do końca tej rundy.
Swoją drogą jestem ciekaw, jak ''zagramy'' w zimie, kiedy jakimś cudem będziemy liderem(tj. mistrzem jesieni). Musimy łapać punkty i Kielce to kolejny przystanek w drodze po mistrzostwo( w końcu o nie ogramy i zawsze musimy mieć puchar ligi za swój cel)
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk - Jedno kliknięcie może pomóc głodnym dzieciom

Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle''
~ Ludwik Miętta-Mikołajewicz
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 27.10.2014, 18:51
patrząc na tabelę mamy spore szanse to wygrać, ale... umysły kopaczy i trenerów w polskiej lidze są pełne zaskakujących niespodzianek. oby nie tym razem.
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 27.10.2014, 19:04
Biorąc pod uwagę miejsca w tabeli, obraz gry, umiejętności - jesteśmy zdecydowanym faworytem. Gdyby nie ciężka historia meczów w Kielcach, byłbym właściwie w 100% pewny naszej wygranej. Kielce prezentują wybitną bułę i coś mi mówi, że może nawet jeszcze przed meczem z nami dojdzie tam do zmiany trenera. Na razie co prawda "dzielnie" remisują 0:0 z równie słabym Ruchem, no ale... przecież my z Ruchem punkty straciliśmy.
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.10.2014, 19:16
Nie wygrac z Korona to bedzie konkretna lipa. Ogladam wlasnie mecz i nic nie graja. Kielb glowa w dol i probuje "dryblowac" ale zatrzymuje sie na pierwszym przeciwniku,
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 27.10.2014, 19:46
W ekstraklasie nic się przewidzieć nie da tu każdy z każdym może wygrać ale ma nadzieję że w piątek niespodzianki nie będzie


Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 27.10.2014, 19:56
Oglądałem własnie mecz Korona-Ruch. Korona wygrała 1-0 a mogła wyżej gdyby Trytko miał lepiej nastawiony celownik albo sędzia odgwizdał ewidentnego karnego na Trytce.

Też uważam że powinniśmy zagrać 2 defensywnymi pomocnikami Uryga-Dudka. Dokładnie tak jak z Górnikem Zabrze. Na skrzydłach w zależności od formy Boguski, Stepiński, Guerier albo Sarki.

Mecz będzie podobny do meczu z Podbeskidziem stąd nie ma miejsca na nie broniącego Garguły w 11. Zatem jeśli Smuda nie odwali Stawowego/Szatałowa którzy zawsze i wszędzie chcą grac ładny, otwarty ofensywny futbol kosztem wyniku, to powinniśmy wywieźć 3 punkty z Kielc. Ostrożnie z tyłu zwłaszcza przy stałych fragmentach gry i powinniśmy wygrać.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 28.10.2014, 12:01
Odsunęliście ZWE, który robił zajebiste tematy meczowe, a sami robicie taką chujnię jak dziś. Jakiś skład z dupy wzięty, randomowy obrazek i historia spotkań wklejona już przez usera. Przecież to całe 5 min roboty takie podsumowanie.

Co do tematu: Nie powinniśmy mieć ciężkiej przeprawy z Koroną, drużyna jest ewidentnie w dołku od początku sezonu i jest chyba jednym z głównych kandydatów do spadku Jak dla mnie - bezproblemowe 3 punkty.

shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 28.10.2014, 12:18
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Odsunęliście ZWE, który robił zajebiste tematy meczowe, a sami robicie taką chujnię jak dziś. Jakiś skład z dupy wzięty, randomowy obrazek i historia spotkań wklejona już przez usera. Przecież to całe 5 min roboty takie podsumowanie.
Chętnie mogę się zająć zapowiedziami bo faktycznie temat się rozwalił kompletnie. Potrzebuję jakiegoś namaszczenia z góry?
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 28.10.2014, 12:21
Cytat:
Odsunęliście ZWE, który robił zajebiste tematy meczowe, a sami robicie taką chujnię jak dziś. Jakiś skład z dupy wzięty, randomowy obrazek i historia spotkań wklejona już przez usera. Przecież to całe 5 min roboty takie podsumowanie.
Nikt nikogo nie odsuwał, zresztą sam to wyjaśniałem WISŁAZWE. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadal przygotowywał tematy meczowe, jeżeli ma na to ochotę.
mls
Banita
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 28.10.2014, 15:09
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
Nikt nikogo nie odsuwał, zresztą sam to wyjaśniałem WISŁAZWE. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadal przygotowywał tematy meczowe, jeżeli ma na to ochotę.
Co nie zmienia faktu że mógłbyś troche bardziej się postarać a nie tylko pisać ''Temat meczowy''

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:25.