The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 25.03.2012, 17:33
Ruch prowadzi i nie broni wyniku tylko walczy o drugiego gola... to mi się podoba. Wisła zupełnie bezbarwnie... przechodzą obok meczu.
Odpowiedz cytując
Jago
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 25.03.2012, 17:34
Niech ten sezon się skończy... żal na to patrzeć.
" Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Odpowiedz cytując
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 25.03.2012, 17:37
Wy nic nie rozumiecie... Cytując klasyka, to jest zasłona dymana.

Po prostu Probierz wpadł na genialny pomysł uśpienia czujności Ruchu przed ewentualnymi meczami w PP.

Niemożliwym jest przecież abyśmy byli aż tak słabi. Przecież ledwie kilka minut dzieliło Nas od LM...
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 25.03.2012, 17:37
danpe_ napisał(a):Wyświetl post
To nie jest Wisła walcząca i chcąca cokolwiek ugrać, to zgraja łajz rozpieszczonych przez życie.
Tydzień temu przy stanie 0:2 jakoś im się chciało walczyć a dziś już nie? Ludzie, dziś Ruch jest po prostu zdecydowanie lepszy.

danpe_ napisał(a):Wyświetl post
Kupiłem karnet (zawsze kupowałem), ale tym razem czuję się oszukany, obiecywano mi co innego. Obiecywano mi walkę i emocje do ostatnich sekund, a dostałem kopaninę bez żadnej walki i oddawanie spotkań bez emocji. No i kawior dla vipów, oraz oblodzone schody i durną ochronę dla mnie.
Karnet masz na R22, nie na wyjazdy
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 25.03.2012, 17:39
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
Po prostu Probierz wpadł na genialny pomysł uśpienia czujności Ruchu przed ewentualnymi meczami w PP.
A ja myślałem że gramy 1/8 Ligi Europejskiej przeciw Chelsea bo nas tak cisną
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 25.03.2012, 17:44
Skonczmy pieprzyc wkoncu.

Ewidentna przegrana z zespolem duzo lepszym.
Ewidentny karny.
Ewidentna czerwona kartka.
Ewidentnie nie zrobilismy sztycha w tym meczu.
Ewidentnie przestanmy pieprzyc o tym PP bo tam tez chu... mozemy zrobic z ta druzyna ...

Poprostu upadek,mamy najgorszy zespol od 16 lat i skonczmy zyc jakimis chorymi zludzeniami.

Dowidzenia.
Odpowiedz cytując
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 25.03.2012, 17:44
Jakby nie Sergei skończyłoby się piątką...
Brawo Probierz, brawo Wisła
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 25.03.2012, 17:45
ileż chorzowianie mają serca dla nas
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 25.03.2012, 17:46
bilans po tym meczu powinien byc: 0:4 w golach i 0:3 w czerwonych kartkach.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 25.03.2012, 17:49
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Skonczmy pieprzyc wkoncu.

Ewidentna przegrana z zespolem duzo lepszym.
Ewidentny karny.
Ewidentna czerwona kartka.
Ewidentnie nie zrobilismy sztycha w tym meczu.
Ewidentnie przestanmy pieprzyc o tym PP bo tam tez chu... mozemy zrobic z ta druzyna ...

Poprostu upadek,mamy najgorszy zespol od 16 lat i skonczmy zyc jakimis chorymi zludzeniami.

Dowidzenia.
No własnie..skoncz pieprzyc. Ewidentny karny? A za co, skoro Wilk nawet nie dotknął Zienczuka, ba został przez niego kopnięty Smiech na sali... Czerwona kartka tez ewidentna? Yhym...Tiaaa...
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 25.03.2012, 17:49
To sedziowanie to jest kpina - polowe arbitrow powinno sie powiesic na szubienicy
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 25.03.2012, 17:49
Junior Diaz man of the match,wypierdalaj oficjalnie
Każdy jego mecz to porażka


Wstyd i hańba,to nie jest Wisła Kraków to jest pseudo twór

PS:Brawo dla Pareiki i Małego za ambicję

BRAWO ZA TAKTYKĘ DLA TRENERA
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 25.03.2012 o godz. 17:53.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
simao4
Junior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: KLI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 25.03.2012, 17:49
najwiekszym błedem było zwolnienie Maaskanta teraz grają jeszcze gorzej niż grali za Maaskanta. może i grali słabo ale zdażały sie jakieś w miare przyzwoite mecze i jeszcze cos wygrywali a teraz samo dno. przykro patrzeć
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 25.03.2012, 17:51
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
Wy nic nie rozumiecie... Cytując klasyka, to jest zasłona dymana.

Po prostu Probierz wpadł na genialny pomysł uśpienia czujności Ruchu przed ewentualnymi meczami w PP.

Niemożliwym jest przecież abyśmy byli aż tak słabi. Przecież ledwie kilka minut dzieliło Nas od LM...
To było dwóch trenerów temu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 25.03.2012, 17:52
Juz nie przesadzajcie, ja tam dziś walkę i zaangażowanie widzę. Zwyczajnie Ruch jest ewidentnie na fali, w dodatku na pewno nie pomógł nam sędzia . Reasumując - porażkę można było wkalkulować, sporo ekip tam przegrało.

Mistrzostwo przegraliśmy u siebie - za Maaskanta i Moskala zwłaszcza, przegrywając z tuzami typu Podbeskidzie. Trzy punkty w tych meczach dałyby nam teraz pierwsze miejsce w tabeli, prosta matematyka...
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 25.03.2012, 17:52
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Junior Diaz man of the match,wypierdalaj oficjalnie
Każdy jego mecz to porażka


Wstyd i hańba,to nie jest Wisła Kraków to jest pseudo twór

PS:Brawo dla Pareiki i Małego za ambicję
to co powiesz o Kirmie

hahahahahahaha kirm co za mecz
Odpowiedz cytując
Enek
Junior Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 25.03.2012, 17:53
Małecki miał w 100% racje. To nie jest drużyna a skupisko ludzi. Większości nie zależy na wyniku, nie chce się biegać, tylko czekają na wypłatę.
W tym meczu idealnie było widać komu zależy na grze w Wiśle.
Pareiko (gdyby nie on byłoby 6-0), aż żal mi go było patrząc z kim ma grać w obronie. Małecki i Garguła po wejściu biegali, chcieli, ale nic z tego. Wilk jak zawsze walczył i to tyle. To jest straszne, Diaz i Genkov też niby chcieli, ale to nie to.

Teraz poświęcę kilka słów dla Kirma. Od kilkunastu meczów jak Boga kocham on się kopromituje, mało tego kompromituje Wisłę. Dzisiejsze zwody\wrzutki obnażyły go w 100%. Na jego miejscy zrzekł bym się pensji za ostatnie 3 miesiące. Podobnie zresztą powinna postąpić cała kadra. Za co oni biorą tyle pieniędzy za co? Małecki wszedł i raz dośrodkował, Kirm dośrodkowywał chyba z 5 razy i ani razu piłka nie podniosła się nad ziemię.

Kadrę mamy śmiesznie słabą. Sezon powinni dograć młodzieżowcy. O kurde, sory, my nie mamy młodzieżowców... mój błąd.
Ciekaw jestem co się stanie po sezonie, bo tak być nie może.
Mam wrażenie, że dobrali byśmy 8 zawodników z 3 ligi i zagrali by lepiej niż nasi "najemnicy" dzisiaj. Mecz wyglądał jak Ruch Chorzów - Pareiko.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 25.03.2012, 17:53
Parejko najlepszym zawodnikiem meczu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 25.03.2012, 17:54
trzeba tą przygłupawą przyśpiewkę zmienić na "przykro nam jest patrzeć, kiedy Wisła gra! z taką grą Wisełka, szybko sięgnie dna!"
Odpowiedz cytując
kha1
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 25.03.2012, 17:55
Gra z Wisłą w chwili obecnej to darmowe punkty. Gdyby nie oni zresztą, miałem dziś 120€ za kupon...
Odpowiedz cytując
|el0|ManoeL
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 25.03.2012, 17:55
ja pierdo.e...ci sedziowie sa po.ebani...zal patrzec na ich sedziowanie :/ kartki i karny z h.ja wyciagniete......pzpn pzpn jeb.c jeb.c pzpn!!!!
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 25.03.2012, 17:55
Filippo napisał(a):Wyświetl post
No własnie..skoncz pieprzyc. Ewidentny karny? A za co, skoro Wilk nawet nie dotknął Zienczuka, ba został przez niego kopnięty Smiech na sali... Czerwona kartka tez ewidentna? Yhym...Tiaaa...
Otworz oczy czlowieku....90 minut czasu bylo zeby strzelac bramki a nie plakac jacy to wszyscy sa zli dla Wisły...
Jestesmy bardzo slabym zespolem w bardzo slabej lidze i niech to moze dotzre do ciebie ze na chwile obecna zespol pokroju Ruchu Chorzów jest zespolem od Nas duzo lepszym.
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 25.03.2012, 17:55
sportnh napisał(a):Wyświetl post
to co powiesz o Kirmie

hahahahahahaha kirm co za mecz

O właśnie i ta łamga,kupił sobie buty jak C.Ronaldo,pewnie myśli że ma taki sam drybling bo co chwila by się kiwał

PS:
Graliśmy katastrofalnie ale jeszcze jedno
Sędzia chu.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 25.03.2012, 17:56
Pareiko uchronil nas przed blamazem.
ale znajac zycie to Bednarz nie dogada sie z Pareiko w sprawie przedluzenia kontraktu i bedzie dupa
Gargula biegal? no ....a mac, on byl nie widoczny

Odpowiedz cytując
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 25.03.2012, 17:56
W tym meczu widziałem trzy dna.Pierwsze dno to gra naszej Wisełki,drugie dno to sędziowanie a trzecie dno to komentatorzy w C+!!!
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 25.03.2012, 17:56
Odkąd przyszedł Probierz spadło nam posiadanie pilki w meczu. Teraz cudem utrzymujemy sie 40-45%.
To ma przelozenie na stwarzane sytuacje.

Wisla gra tak jak grala Jagiellonia czy ŁKS. Czyli chujowo.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
kono
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 25.03.2012, 17:56
Żenada, rozgonić tą zbieraninę czym prędzej.
Odpowiedz cytując
michalekzet
Junior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 25.03.2012, 17:56
nie wiem skąd u niektórych optymizm przed tym meczem i przed PP, że niby dzięki niemu uda nam się wejść do LE.
Fakty:
- MAMY 22 STRZELONE GOLE
- mniej od nas mają tylko 4 drużyny craxa, LKS, lechia i widzew - niezle towarzystwo
- mamy najgorszych graczy ever,
- w składzie gra zazwyczaj jeden Polak,
- na ratowanie wyniku wchodzi małecki

Wisła z czasów I smudy lub kasperczaka pojechalaby z obecna Wisłą 6:0 do przerwy
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 25.03.2012, 17:57
Zbieramy plony beznadziejnej, oszczędnościowo - dziadowskiej polityki właściciela. Nie można wiecznie sprzedawac najlepszych piłkarzy, sprowadzać byle kogo w to miejsce i liczyć na dobrą grę i wyniki na tym samym poziomie.
..
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 25.03.2012, 17:57
Dobrze, że Maaskant trochę uciułał punkcików bo by były problemy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:42.