
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Przed nami czwarta kolejka Lotto Ekstraklasy.
Już w piątek najważniejszy mecz sezonu. Derby Krakowa po gorszej stronie Błoń. Do tego meczu Wiślacy przystępują z dorobkiem trzech punktów po trzech meczach z mało imponującym bilansem bramkowym. To wszystko jednak schodzi na dalszy plan. W piątek po gorszej stronie Błoń, styl nie będzie miał znaczenia, zespół pochodzenia izraelskiego siejący postrach w europejskich pucharach ma zostać zaorany, równo z ziemią. Piłkarzom sąsiadki po tym meczu a odejść ochota na dalsze punktowanie w Ekstraklasie. Plan jest prosty! Trzy punkty! Upokorzenie sąsiadki! I Zwycięstwo na boisku i na trybunach! KRAKÓW JEST NASZ! DERBY DLA WISŁY. Mecz wyjątkowy, to i wstęp wyjątkowy, nie będę się zagłębiał w historię itp. Sprawy. KAŻDY PIŁKARZ NIECH PAMIĘTA! WYNIK DERBÓW TO RZECZ ŚWIĘTA! ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2015
Skąd: Kraków
Offline |
#2
|
|
Dobrze, że Dąbrowski nie zagra.
Obawiam się o wynik. Nawet nie chodzi o słabą dyspozycje, ale to jakich mamy obecnie piłkarzy. Większość z nich nie utożsamia się z tym klubem. Ondrasek do pierwszej jedenastki. |
|
|
|
Member
Od: 05.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
Faktycznie mało. Za to w sąsiadce zza błoń to każdy by się dał pokroić za piniążki Filipiaka. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#4
|
|
Bzdura. Myślę, że pod tym względem jesteśmy czołowym klubem ligi. Gorzej, że na boisku niewiele to znaczy. Tożsamością i zaangażowaniem bramek się nie strzela.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2015
Skąd: Kraków
Offline |
#5
|
||
Faktycznie, chyba macie rację. Nie można ciągle wracać pamięcią do tamtej Wisły z Baszczyńskim, Stolarczykiem, Szymkowiakiem, Cantoro i całą resztą. Czy nawet jeszcze wcześniej. Cytat:
Ostatnio edytowane przez Bene Nati : 04.08.2016 o godz. 09:59.
|
|||
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#6
|
|
tylko zwycięstwo!
jak odpukać przegramy to Pan W. niech wyleci z klubu. ![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#7
|
|
Jeśli przegramy trzeci, z czterech meczów w tym sezonie - patrząc na wagę tego spotkania - jestem skłonny stwierdzić, że Wdowczyk straci posadę trenera...
![]()
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: R-sko
Offline |
#8
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#9
|
|
Zmiana właściciela nie ma żadnego znaczenia, będzie 1-1 po żenującej kopaninie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#10
|
|
Wygramy !!!
![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#11
|
|
Panowie, spokojnie. Ja tutaj widzę powiew najnowszych trendów zapoczątkowanych przez Kazimierza Moskala. Hipsterskiego trenera, który remisował, zanim to było modne. Obecnie wiemy na przykładzie Portugalii (gdzie udaje się Zdzisław "greyjoy" Kapka wraz z Marcinem Kuźbą na "zakupy" w stylu "a wejdę, popatrzę, podrapię się po jajach i wrócę spowrotem"), że tymi remisami da się wiele ugrać.
3 pkt. po 3 spotkaniach na koncie. Jest ta pożądana stabilizacja, jest constans. Przewiduję dokładnie ten sam scenariusz, który prorokowałem przed spotkaniem z paprykarzem. Cytat:
![]() Dodałbym tyle, że bramka dla icka będzie po naszym babolu. Wachlarz możliwości jest przecież "bjutiful" - Głowa, Rysiek, Uryga, Załuska, Miśkiewicz. Kiedyś był Jop. Tyle, że wg mnie, będzie to ktoś nowy. Typ pada na Brleka. My zaś wtoczymy ledwie co do siatki. Po raz kolejny - nie radzę oglądać na trzeźwo. Po drugie - strzeżonego Pan Bóg strzeże. ![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#12
|
|
z racji tego ze nie da sie zgwałcić prostytutki, gwałtu nie bedzie. Ale 4:0 dla nas bedzie.
![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#13
|
|
Muszą przynajmniej zremisować. Derby i 3 porażka z rzedu nie wchodzą w rachube
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#14
|
|
Oby powtórzył się dzień 8 listopada 2010 roku ........ i późniejszy marsz w górę... Jak wygrają to pójdę na pielgrzymkę ;-)....
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#15
|
|
Davey777 - póki co przegrlaiśmy jedne derby, ta porażka byłaby 2 pod rząd
funkykoval - chyba 5 listopada. Wiem, niepotrzebnie się czepiam ![]() Patrząc na naszą grę i lansowane na siłę ustawienie z 3 obrońców czarno to widzę. Rok temu derby były w podobnym terminie, niby atmosfera była podobna, jednak wtedy byłem większym optymistom. Oby po raz kolejny się okazało, że na garbatych plecach ciężko dźwigać cokolwiek zwłaszcza ciężar presji faworyta derbów. PS wszyscy się zajmują nowym właścicielem, ewentualnie zgodami. O derbach wszędzie cisza :( |
|
|
|
Member
Od: 11.2004
Skąd: Mysłowice
Offline |
#16
|
|
Ciekawy komunikat na skwk zobaczymy czy zasada ze nie ma rownych i rowniejszych bedzie respektowana ...moze to poczatek czegos dobrego
![]()
CZY WYGRYWASZ CZY NIE ZAWSZE JA KOCHAM CIE W SERCU MOIM WISŁA I NA DOBRE I NA ZŁE!!!
MYSŁOWICE WIERNE WISLE!!! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#17
|
Tak naprawde ch** mi do tego, ale to brzmi bardziej jak groźba solidnego oklepu. Co do meczu. Cracovia w dole. Straciła dwóch kluczowych piłkarzy, musimy to wykorzystać. Oby sportowa złość w tym przypadku wyszła nam na dobre. Remisu nie biorę w ciemno. Tylko wygrana. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#18
|
|
Lepiej zagrajmy normalnym ustawieniem zeby to nie były dotkliwe dla Nas derby.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#19
|
|
Jazdaaa z kurrrwami!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#20
|
|
fartowny remis biore w ciemno
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#21
|
|
Brawo SKWK. Dobry ruch. I kij już z tym czarnym. Ten mecz musimy wygrać! Jak napisał autor, " każdy piłkarz niech pamięta..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#22
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#23
|
Na Derby nie idą przypadkowe osoby, więc raczej nie będzie przypału. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#24
|
|
czy to nie oby pierwsze derby z takim oswiadczeniem?
I takim prikazem wokalnym ? ![]() a co do meczu... to nie mecz, to DERBY! ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#25
|
|
A co mi tam... 3:0 dla Wisełki będzie, taki prezent na moje urodziny,
jebać ....y, połamać im nogi. Pozdrawiam. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#26
|
|
Derby, derby...
Ale w żadnym wypadku wielkie, bo żeby jakieś wydarzenie sportowe można było nazwać wielkim, to muszą odbywać się między godnymi siebie rywalami. W tym wypadku to mamy mecz tenisowy gdzie po jednej stronie siatki Steffi Graff, a po drugiej Teresa Orlowski. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Offline |
#27
|
|
Zwiastun dążenia do kibicowskiego poziomu na wyjazdach naszego nowego "układu?. To akurat plus.
Ostatnio edytowane przez pchelas : 04.08.2016 o godz. 10:23.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#28
|
|
Moim zdaniem problemem nie jest ustawienie, a nastawienie moich zawodników do gry - panie Wdowczyk opamietaj sie w koncu. Jakos z ta druzyna po jego przyjsciu wszystko układało sie swietnie a nagle nastawienia im brakuje? dobra sciema, widac ze nie widzi tego, ze do taktyki jaka stosuje nie mamy odpowiednich pilkarzy. Bedzie nerwowo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#29
|
|
Mam nadzieje, że to jakaś zasłona dymna i wyjdzie jednak klasycznym ustawieniem z czwórką z tyłu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#30
|
|
Wygramy z...urwami i tyle. Jesteśmy lepsi. Oni przegrali ze Skendiją Tetowo!!!! My jesteśmy Wisła Kraków i mamy obowiązek z nimi wygrać!!!
Strzelić szybko 2 bramki i padną jak muchy |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|