The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.03.2016, 10:25. Walka o utrzymanie
Temat, w którym niezaleznie od wątków meczowych powinniśmy dyskutować o naszej sytuacji w tabeli i szansach na utrzymanie.
Niby wczoraj było lepiej pod względem gry ale jeden punkt nas do utrzymania nie przybliża. Rywale poza Gornikiem uciekają.
Mysle, ze nasza najwieksza szansa jest podzial punktow bo inaczej bylibysmy juz w glebokie dupie.
Niby mamy dobry sklad ale niezgrany, a czasu ucieka. Dochodzi tez presja zwiazana z walka o utrzymanie, do ktorej nasi pilkarze nie sa przyzwyczajeni (karny Brozka idealnie to pokazuje). Kiedys z ligi spadalo Zaglebie czy Craxa, ktore na papierze tez nie byly kandydatami do spadku.

Nasze mecze do konca rundy zasadniczej:
Korona (w), Termalica (w), Jagiellonia (d), Ruch (w), Zaglebie (d)

Naprawde ciezko wyrokowac gdzie i z kim mielibysmy zdobyc komplet punktow bo wszyscy Ci rywale prezentuja sie od nas lepiej w tej rundzie.
W obecnej sytuacji musimy tez zaczac sledzic wyniki innych druzyn zagrozonych walka o utrzymanie:

Gornik (16 miejsce): Legia (w), Lechia (d), PBB (w), Pogon (d), Korona (w)
Slask (14 miejsce): Zaglebie (d), Piast (w), Korona (w), Ruch (d), Lech (w), Cracovia (d)
Korona (13 miejsce): Wisla (d), Slask (d), Piast (d), Termalica (w), Gornik (w)
Lechia (12 miejsce): Jagiellonia (d), Gornik (w), Termalica (d), Legia (w), Ruch (d)
Termalica (11 miejsce): Leczna (w), Wisla (d), Lechia (w), Korona (d), PBB (w)
Leczna (10 miejsce): Nieciecza (d), Jagiellonia (w), Zaglebie (d), Cracovia (w), Lech (d)
Podbeskidzie (9 miejsce): Piast (w), Gornik (d), Jagiellonia (w), Termalica (d)

*) pogrubieniem zaznaczone mecze, w ktorych powinien interesowac nas remis
Puchar jest na5z!
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.03.2016, 10:35
O spadek się nie martwię. Bardziej się wstydzę, że jesteśmy tu gdzie jesteśmy
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 05.03.2016, 11:06
siemstein napisał(a):Wyświetl post
O spadek się nie martwię. Bardziej się wstydzę, że jesteśmy tu gdzie jesteśmy
Pewnie, a czym tu się martwić. Przegrywamy z Podbeskidziem, fatalnym Śląskiem, remisujemy frajersko z Piastem, zaraz gramy z Termalicą (która złoiła skórę Legii)... ale nie ma się czym martwić. Najwyżej na głównej da się oświadczenie, że nie zgadzamy się z decyzją ligi o spadku Wisły do 1 ligi
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.03.2016, 11:24
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Pewnie, a czym tu się martwić. Przegrywamy z Podbeskidziem, fatalnym Śląskiem, remisujemy frajersko z Piastem, zaraz gramy z Termalicą (która złoiła skórę Legii)... ale nie ma się czym martwić. Najwyżej na głównej da się oświadczenie, że nie zgadzamy się z decyzją ligi o spadku Wisły do 1 ligi
Mamy praktycznie nowy skład. W ogóle nie są zgrani. Teraz może i jest chu,jówka, ale za parę meczów zatrybi. A biorąc pod uwagę podział, różnice punktowe będą zerowe...
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 05.03.2016, 11:07
siemstein napisał(a):Wyświetl post
O spadek się nie martwię. Bardziej się wstydzę, że jesteśmy tu gdzie jesteśmy
A ja sie coraz bardziej obawiam skoro bedacy w kryzysie Piast Gliwice przyjezdza na Reymonta i nie wygrywamy z nimi.
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 05.03.2016, 10:39
Od początku reformy byłem przeciwnikiem dzielenia punktów po 30 miejscach. Po raz kolejny zdaje się potwierdzać, że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia . Ad meritum: Mądrzejsi będziemy po 30 kolejkach i podziale punktów. Przed podziałem nawet z 6 pkt straty do 14 miejsca (czego nam nie życzę) robią się 3, a to już kwestia jednego spotkania.
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 05.03.2016, 10:44
Dwóch, bo mając tyle samo punktów wyższe miejsce ma ten, kto miał lepszą lokatę po rundzie zasadniczej.
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 05.03.2016, 13:45
A ja boję się tego, że owszem, zatrybi, ale za późno. Wiesz dobrze, że tutaj każdy może wygrać z każdym, toteż nie możemy wiecznie w przyszłość odkładać "zgrają się", bo się obudzimy w ręką nocniku i w niższej lidze... Jeszcze jak na patelni dostajemy karnego z dupy, a zachowujemy się fair play i podajemy piłkę do bramkarza...
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 02.04.2016, 22:56
Coraz więcej z nas patrzy na górną ósemkę, ale niestety trzeba tez zauważyć, że dół tabeli punktuje i jeśli jednak jutro z Ruchem przegramy, to nasza przewaga nad przedostatnią Łęczna wynosi jeden punkt.
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 04.04.2016, 09:55
Pany zamykam bo to samo jest w Zabawa statystką

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:23.